Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


EISENWARENMESSE


Paroda vyks 2018 m. kovo  4 - 7 d. Kelne, Vokietijoje

EISENWARENMESSE rengiama nuo 1971 metų kas dvejus metus ir yra vienas svarbiausių bei didžiausių šios srities renginių pasaulyje. 2016 metais parodoje savo produkciją pristatė 2 663 eksponentų, parodoje apsilankė 47 933 lankytojai iš 50 šalių. Parodos ekspozicijos plotas siekė 142 000 kv.m.
Produkcija parodoje išdėstyta pagal penkis pagrindinius kriterijus: įrankiai, pramoninės detalės bei įranga, spynos ir surinkimas, sutvirtinimo detalės bei namų įrengimo detalės.

Pagrindiniai parodos sektoriai:

•    Įrankiai: Mechaniniai įrankiai, staklės, elektriniai įrankiai, įrankių mašinos, slėginiai įrankiai, aukšto slėgio valymo įrenginiai, suvirinimo ir litavimo prietaisai, įrankiai ir prietaisai automobiliams ir kt.
•    Pramoninės detalės bei įranga: dirbtuvių įranga, sandėlių ir sandėliavimo įrengimai, kopėčios ir statybiniai įrengimai, suvirinimo įranga, parduotuvių įranga, saugos prietaisai ir įrengimai, signalizacijos įrengimai, apsauga nuo įsilaužimų ir kt.;
•    Sutvirtinimo detalės:
baldų furnitūra, statybų tvirtinimo detalės, smulkios tvirtinimo detalės, dekoratyviniai metalo gaminiai ir kt. 
•    Namų statybos bei įrengimo detalės: dažymo ir tapetavimo įranga, cheminiai produktai, statybiniai reikmenys, lauko darbų įranga, statybiniai elementai, lauko struktūros, interjero atstatymas, dekoravimas, sanitarinių patalpų, vonios, virtuvės, buitinių patalpų įranga, elektros instaliavimo medžiagos, lempos ir šviestuvai, smulkūs geležies gaminiai, viela, tvirtinimo technika, amatininkų įrankiai, apkaustai, automobilių ir dviračių dalys.

Bilietų kainos: 1 dienai - 28 Eur (internetu), 38 Eur nuo kovo 4 d.; 2 dienoms - 41 Eur (internetu), 52 Eur nuo kovo 4 d.; visoms dienoms - 55 Eur (internetu) 67 Eur nuo kovo 4 d. Katalogas - 29 Eur.

KELIONĖ AUTOBUSU
2018 03 02 - 07

03 02    6:00 val. išvykimas iš Vilniaus nuo viešbučio “Panorama“ (Sodų g.14), 7:30 val. iš Kauno nuo “Statoil” degalinės (Savanorių pr. gale, arčiau autostrados). Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

03 03    Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Pakeliui sustojimas Berlyne. Pageidaujant apsilankymas technikos muziejuje. Vakare atvykimas ir apsigyvenimas viešbutyje netoli Kelno.

03 04     Pusryčiai viešbutyje. Ryte išvykimas autobusu į parodą. Darbas parodoje. Po parodos pažintis su Kelnu. Vakare sugrįžimas į viešbutį ir nakvynė.

03 05    Pusryčiai. Darbas parodoje. Pageidaujantiems ekskursija į Reinlando Pfalco žemę, kuri yra viena seniausių Vokietijos  kultūros centrų. Daugiau kaip prieš 2000 metų į šią žemę atėjo romėnai, įkūrė miestus ir pradėjo auginti vynuoges. Išvykimas į Mozelio slėnį, kuris laikomas viena gražiausių Vokietijos vietų. Apsilankymas vienoje įspūdingiausių Vokietijos pilių - Eltz, Mozelio slėnio vynų degustacija idiliškuose Mozelio slėnio miestukuose su pilimis ir nuostabiais kraštovaizdžiais. Sugrįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

03 06    Pusryčiai. Išvykimas į Kelno parodų centrą, darbas parodoje. Po parodos kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

03 07    Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Naktį iš kovo 07 į 08 d. sugrįžimas į Lietuvą (Kauną, Vilnių).

Kelionės kaina 389 Eur (grupėje esant daugiau nei 30 asmenų)

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, sveikatos draudimas, 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais Lenkijoje, 4 nakvynės viešbutyje dviviečiuose kambariuose su visais patogumais ir pusryčiais Vokietijoje pagal programą, kelių ir ekologijos mokesčiai, kelionės vadovo - vertėjo paslaugos.

KELIONĖ LĖKTUVU

Kelionės paketo kaina nuo 400 Eur (skrydis kovo 3 - 7 d., 4 nakvynės 3*viešbutyje dviviečiame kambaryje su pusryčiais)

Papildomai galime apdrausti, užsakyti pervežimus oro uostas - viešbutis - oro uostas.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 262 7777, mob. 8 610 400 77
el.p.: kristina@svite.lt

Informacija

Šalis: Vokietija
Miestas: Kelnas
Sritis: įrankiai ir įranga
Parodos pradžia: 2018-03-04
Parodos pabaiga: 2018-03-07
Kaina nuo: 389 €
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS