Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


Parodos - Turin Book Fair


Kviečiame apsilankyti tarptautinėje knygų mugėje

TURIN BOOK FAIR

Paroda vyks 2014 m. gegužės mėn. 8 - 12 d. Turine, Italijoje

27-oji Turino knygų mugė – tai nepaprasta mugė, tai - lyg savotiška šventė ir nepaprastas įvykis visiems literatūros mėgėjams, profesionalams bei su knygomis susijusių verslo šakų atstovams. Tai didžiausia "knygų parduotuvė" Italijoje ir Viduržemio jūros regione. Turino knygų mugė nuo 1998 m. 558 eksponentų ir 100 000 lankytojų išaugo iki 300 000 lankytojų ir 1400 eksponentų. Kasmet parodoje dalyvauja apie 4000 akredituotų žiniasklaidos atstovų. Paroda vyks tarptautiniame Lingoto parodų centre.
Tarptautinė Turino knygų mugė tai tarptautinis kultūros festivalis, kurios programoje daugiau nei 1000 įvairių renginių: konferencijų, susitikimų, debatų ir pristatymų. Dalyvauja Nobelio premijos laimėtojai, rašytojai, mokslininkai, filosofai, istorikai, žurnalistai ir menininkai. Šviesiausi šiuolaikinio pasaulio protai diskutuos aktualiais dabartinės visuomenės klausimais kultūros kontekste.

Šių metų garbės svečias - Šventasis Sostas. Pranešimus skaitys kardinolas Gianfranco Ravasi - popiežiškosios kultūros tarybos prezidentas; Knygų, muzikos ir kultūros fondo prezidentas - Picchioni Rolando; Vatikano knygų leidyklos direktorius - Don Giuseppe Costa ir redakcijos direktorius - Ernesto Ferrero.

CookBook - šis sektorius skirtas visiems mylintiems maistą ir kulinariją. Čia bus pristatomos knygos apie maistą, vyną, maisto gaminimą. Specialiai paruoštoje scenoje virtuvės šefai dalinsis savo patirtimi ir receptais. Turėsite galimybę susipažinti su įvairių šalių maisto kultūra.

Bookstock village – šio sektoriaus širdis kaip visada yra Arena, kurioje vyksta įvairūs susitikimai, šou, koncertai, apdovanojimų ceremonijos, skaitymo konkursai ir leidėjų pristatymai.

The Incubator – sektorius, skirtas italų leidėjams, esantiems rinkoje ne ilgiau kaip 2 metus. Vyks įvairios diskusijos, susitikimai su legendiniais leidėjais ir kt.

Antikinės ir retos knygos – kiekvienais metais Turino knygų mugėje pateikiamos vis kitos antikinės ir retos knygos.

IBF - tarptautinis knygų forumas vyks gegužės 8 -10 d.

Bilietų kainos: vienos dienos – 10 EUR, visoms dienoms – 20 EUR.

KELIONĖ LĖKTUVU

Aviabilietas:    tiesioginis skrydis į Bergamo (Milanas) oro uostą (apie 180 km nuo Turino) kainuoja nuo 488 Lt,
                         Vilnius – Turinas - Vilnius (su persėdimu) – nuo 905 Lt su mokesčiais.

Viešbutis:    nuo 80 Eur vienvietis, nuo 100 Eur dvivietis (kainos 1 nakčiai su pusryčiais 3 žv. viešbutyje).

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 21 24 107, mob. (8 610) 40077
el.p.: eglekel@svite.lt

Informacija

Šalis: Italija
Miestas: Turinas
Sritis: Knygos
Parodos pradžia: 2014-05-08
Parodos pabaiga: 2014-05-12
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS