Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


Paroda „Buildex“ ir „Batimat“


          Tarptautinė statybos, interjero ir statybinių medžiagų paroda „Buildex“ ir „Batimat“

             

Parodos vyks 2015 m. kovo mėn. 31 - balandžio mėn. 3 dienomis Maskvoje, Rusijoje

Buildex ir Batimat – tai vienos didžiausių statybos parodų, kurioje susirenka pirmaujantys šios pramonės specialistai, platintojai, ir gamintojai. Čia pristatomos medžiagų, įvairių technologijų, įrangos, architektūros, statybos, vidaus apdailos bei dizaino naujovės. Parodos savo dalyviams suteiks galimybę išmokti efektyviai spręsti kasdienines įmonės marketingo užduotis, pavyzdžiui naujo produkto pristatymas, supažindinimas su rinkos naujovėmis, naujausi pasiekimai pramonėje, esamų verslo santykių išlaikymas ir naujų kontaktų užmezgimas,  naujų klientų paieška rengiant įvairias bendradarbiavimo sutartis, konkurencinės aplinkos vertinimas.

2014 m. šiose parodose lankėsi 61235 lankytojai iš 33 pasaulio šalių. Dalyvavo virš 410 dalyvių iš 14 šalių, kurie naujoves pristatė daugiau nei 50000m2 plote.

 Pagrindiniai parodos sektoriai:

 • Statybų medžiagos ir įranga: statybinės plytos, betonas, statybiniai blokeliai, plytų gamybos įranga, bortinė mediena, izoliacinės medžiagos. Vėdinami fasadai, metalas, stogo danga, vandens nutekėjimo sistemos, dailylentės, sausi statybiniai mišiniai, statybinė chemina, įrankiai bei įranga.
 • Metalas statyboje: metalo konstrukcijos, sistemos ir struktūros statybose, sijų sienelės iš tinkuoto plieno, profiliuota stogo danga su įvairiomis polimerinėmis dangomis ir cinkuoto plieno, metalinės dailylentės, stogų ir sienų dangų priedai, vėdinamųjų fasadų pamatai, papildomi elementai, uždarieji profiliai, apkrovos laikymo metalinės konstrukcijos (kolonos, sijos, santvaros), vamzdžiai, metalo konstrukcijų montavimo ir gamybos įranga ir technologijos, plieninių konstrukcijų sujungimas ir virinimas, apsauga nuo metalo korozijos ir priešgaisrinė apsauga.
 • Inžinierinės ir „Hi Tech House“ sistemos: vėdinimo ir kondicionavimo sistemos, santechnikos ir katilinių įranga, šildymo įrenginiai, valymo ir filtravimo sistemos, automatizuotos valdymo sistemos, elektros įranga, liftai ir apsaugos sistemos.
 • Langų sistemos, vartai, žaliuzės ir aliuminio konstrukcijos: langų profiliai, aliuminio konstrukcijos, stiklo ir langų įranga, langų gamyba bei priedai. Vartai. Žaliuzės.
 • Vonios kambario interjeras: santechnika, keraminiai vonios šviestuvai, montavimo sistemos, dušų ir garinės kabinos, sūkurinės vonios, spa, plaukimo ir mini baseinai, pirtys, šildymo įrenginiai, vonios kambario baldai ir aksesuarai.
 • Keraminės plytelės ir akmenys: mozaikos, porceliano akemnys, dirbtiniai ir naturalūs akmenys.
 • Grindų dangos: laminuotos grindys, parketas, kiliminė danga, kamštinės grindys, kilimėliai ir priedai. Dekoratyvinės medžiagos ir langų dangos : žaliuzės, užuolaidos ir aksesuarai, markizės, užuolaidų laikikliai, žiedai, segtukai, langų dangų gamybos įranga ir technika.
 • Interjero audiniai ir langų dekoravimas: tekstilė ir marginti audiniai, užuolaidų siuvimo medžiagos ir aksesuarai, žaliuzių gamybos įranga ir medžiagos, karnizai ir reikmenys, langų dekoracijos medžaigos, sistemos apsaugai nuo saulės, langų apdaila.
 • Sienų danga: tapetai ir tapetų pastos.
 • Dažai: architektūriniai ir interjero dažai, dangos, dažai metalui ir plastikiniams paviršiams, dekoratyvninis tinkams, emaliniai dažai ir lakai.
 • Apdailos medžiagos: pakabinamos lubos, langinės, bagetai, gipso plokštės, kitos statybinės plokštės, sieninės plokštės, židiniai ir apšvietimo sistemos.
 • Durys ir jų priedai: lauko ir vidaus durys, sustumiamos sieninės durys, vartai, spynos ir jų priedai.

 Bilietas į parodą : nemokamas užsiregistravus iš anksto.

 Tuo pat metu kitame parodų centre vyks kita statybos paroda „MosBuild“, tad nepraleiskite progos aplankyti abiejų parodų centrų. http://www.svite.lt/keliones_parodos/mosbuild

KELIONĖ LĖKTUVU ARBA TRAUKINIU

Aviabilietas: kainuoja nuo 515 Lt.

Traukinio bilietas:

Plackartas - 258 Lt / į vieną pusę,

Kupė - 366 Lt / į vieną pusę,

Bilieto nupirkimas - 50-70 Lt.

Viešbutis: nuo 85 Eur vienvietis, nuo 105 Eur dvivietis (kainos 1 nakčiai).

Rusijos viza: per 7 darbo dienas - 260 Lt, per 5 d.d. - 310 Lt, per 2 d.d. - 460 Lt.

Vizai reikalingi dokumentai: pasas (nuo kelionės pabaigos turi galioti dar 6 mėnesius ir jame turi būti bent 2 tušti puslapiai vizai), 1 nuotrauka (matinė spalvota, baltame fone, 3.5 x 4.5 cm), draudimas, anketiniai duomenys.

Draudimas - 9 Lt, vykstant traukiniu - 12 Lt.

Vykstant traukiniu, Jums bus reikalinga tranzitinė Baltarusijos viza:

per 1-2 d.d.  - 185 Lt,

per 6-7 d.d. - 100 Lt.

Užsakome ekskursijas, pervežimus oro uostas - viešbutis - oro uostas.
Taip pat, galimi ir kiti variantai.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt

Informacija

Šalis: Rusija
Miestas: Maskva
Sritis: statyba, interjeras, statybinės medžiagos
Parodos pradžia: 2015-03-31
Parodos pabaiga: 2015-04-03
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS