Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės Lietuvoje


ŠVENTINIS VILNIUS, MEILĖS ISTORIJOS IR PARODA „KVIETIMAS Į POKYLĮ“

Kelionės programa kolektyvams pasirinktu laiku

MEILĖS ISTORIJOS Atvykus į Vilnių Jūsų lauks romantiška  ekskursija po Vilnių tema „Meilės istorijos“. Jos metu sužinosite žymių žmonių meilės istorijas, aplankysite įsimylėjėlių pasimatymų ir tuoktuvių vietas. Ekskursiją pradėsite nuo Katedros, kurioje vyko nemažai slaptų tuoktuvių. Sužinosite apie Barboros Radvilaitės ir Žygimanto Augusto vedybas, išgirsite, kodėl po Katedra ilsisi Vladislovo IV Vazos širdis bei istoriją apie poeto Adomo Mickevičiaus mylimąją, kuriai poetas kūrė eiles ir po jos mirties bei kt. Ekskursijos metu daug meilės istorijų lauks Pilies gatvėje, prie Rotušės ir buvusių didikų rūmų.

 

PARODA „KVIETIMAS Į POKYLĮ“ Po ekskursijos pietūs. Po pietų apžiūrėsite unikalią, vienintelę pasaulyje, privačią vakarinių drabužių kolekciją, atspindinčią mados tendencijas nuo 1915 iki 2015 metų. Ją sukaupė mados istorikas, menotyrininkas ir kolekcininkas Aleksandras Vasiljevas. Ekskursijos metu sužinosite apie šimtmečio mados stilių įvairovę, kurioje dominuoja didikų ir ponų drabužiai  bei papildantys aksesuarai: papuošalai, avalynė, galvos apdangalai, delninukės, pudrinės, nedideli kvepalų buteliukai. Neprilygstamą aukštosios mados drabužį – vakarinę suknelę, moteriškumo  simbolį - šimtmečio bėgyje kūrė šimtai dizainerių ir siuvėjų. Parodoje pamatysite net 100 gražiausių vakarinių suknelių, sukurtų įvairiems pokyliams. Iškilmingos aprangos tema aktuali ir šiandien, tiek moterims, tiek vyrams.

  

 

Kelionės kaina asmeniui esant grupėje ne mažiau, kaip 40 asmenų:

Vykstant iš Kauno 23 EUR, iš Klaipėdos 29 EUR, iš Panevėžio 24 EUR.

Kelionės kaina asmeniui esant grupėje ne mažiau, kaip 17 asmenų:

Vykstant iš Kauno 34 EUR, iš Klaipėdos 40 EUR, iš Panevėžio 35 EUR.

Į kelionės kainą įskaičiuota: Kelionė autobusu/ mikroautobusu, gido paslaugos Vilniuje, įėjimo bilietai į parodą ir gido paslaugos ekskursijos metu apie šimtmečio madą, 1 pietūs (2 patiekalai).

Pageidaujant programą galime praplėsti, užsakyti nakvynę, degustacijas, bilietus į renginius ir kt.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 602) 04224
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS