Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės lėktuvu


Naujieji metai Milane lėktuvu 5d.


1 diena

Skrydis Vilnius – Bergamo. Nuvykimas vietos transportu į viešbutį Milane. Po įsikūrimo viešbutyje, siūlome pradėti pažintį su Milanu nuo skaniausios jos dalies!  Ar girdėjote, kad būtent milaniečiai dažnai po darbo skuba ne namo, o atsigaivinti aperityvu su draugais ar kolegomis? Aperityvas jau seniai yra tapęs miesto ritualu „Happy Hour“, kurio metu už *fiksuotą kainą gali ne tik išgerti apetitą žadinanti  kokteilį/vyno taurę, bet ir paskanauti įvairių mini užkandukų. Vėliau skanų pasibuvimą pratęsime **vakarieniaudami. Siūlome ne tik paragauti tipiškų regioninių patiekalų, bet ir daugiau sužinoti apie šio krašto kulinariją. Nakvynė  viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Ekskursija po madų, finansų ir laikinąją Italijos karalystės sostinę – Milaną: gražiausia pasaulyje traukinių stotis, o iš čia metro vyksite pasižvalgyti po miesto širdį: Sforcų pilis ir ją supantis didžiulis Sempioni parkas bei puošianti Taikos arka, viduramžiška Pirklių aikštė, kurios viduryje yra miestiečius vienijęs šulinys, kunigaikščio Francesco Sforza XV a. atidaryta „Ca` Grande“ Didžioji ligoninė,  XIX a. architekto Giuseppe Mengoni suprojektuota Katedros aikštė, net penkis amžius statyta Katedra yra papuošta keliais tūkstančiais skulptūrų, kurių vienai paauksuotai Marijai net sukurta daina, šv. Stepono aikštė ir joje stovinti kiek makabriška šv. Bernardo Kauluose bažnyčia, kurios vidus „išpuoštas“ čia buvusių XI a. kapinių kaulais. Laisvas laikas pietums, kurių metu norintys galės paskanauti karališku vardu pavadinto kepinio-picos Margaritos, sužinoti jos istoriją. Ekskursijos tęsinys: „Miesto svetaine“ vadinama Vittorio Emanuele II galerija, La Scala aikštė su Milane dirbusio Leonardo da Vinci skultūra, muzikos šventovė Alla Scala teatras.  Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasigrožėti „miesto terasa“ vadinamu Katedros stogu, aplankyti *Katedros ir *Alla Scala teatro muziejus. Nakvynė  viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Ekskursijos po Milaną tęsinys. Pažintis su vienu svarbiausiu ir žinomiausiu pasaulyje Leonardo da Vinci darbu „Paskutinė vakarienė“, kurį italai vadina tiesiog Cenacolo. Freska yra išpiešta Santa Maria delle Grazie bažnyčios refektoriume. Atskiro dėmesio yra verta ir pati dominikonų bažnyčia. Vėliau pasižvalgysime po antrosios Italijos religijos – futbolo šventove San Siro stadioną ir čia esantį komandos „Milan“ *muziejų. Vėliau Jūsų laukia pažintis su svarbiausia Milano bažnyčia šv. Ambrozijaus bazilika, kurioje yra palaidotas miesto globėjas vyskupas šv. Ambrozijus. Šis įspūdingas romaninio stiliaus  V-IX a. kompleksas išpuoštas mozaikomis, kapiteliais atvežtais iš romėnų laikų pastatų, auksiniu altoriumi, o bazilikoje yra saugoma kolona su gyvate, kuri manoma priklausė Mozei. Laisvas laikas, kurio metu galite savarankiškai aplankyti vieną svarbiausių šalyje Brera *pinakoteką, kuri yra įkurta XVII a. rūmuose (Tiepolo, Rafaellio, Caravaggio ir kitų garsių dailininkų darbai); nepaprasto grožio Cimitero Monumentale kapines. Turėsite galimybę pasižvalgyti po įspūdingas skulptūrines kompozicijas – paminklus, kuriose atsispindi mirusiojo ir jo artimųjų gyvenimai; čia palaidoti garsūs šalies architektai, bankininkai, rašytojai, dainininkai ir kt. Nakvynė  viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Laisva diena Milane arba pageidaujantiems už papildomą mokestį **išvyka traukiniu į meilės sostinę Veroną – Romeo ir Džiuljetos miestą. Ekskursija po turtingiausią šiaurės Italijos miestą aplankant istorinį miesto centrą, spalvingą turgaus aikštę, Sinjorijos aikštę su elegantiška Dantės statula, impozantiškais fasado raižiniais išpuoštą *Katedrą, Romos koliziejui dydžiu nedaug tenusileidžiantį, puikiai išsilaikiusį romėnų *amfiteatrą - Areną, kuriame ir šiandien organizuojami grandioziniai muzikos koncertai bei operų pastatymai, *Džiuljetos namą su garsiuoju balkonėliu, impozantiški Veronos valdovų Skaligierių kapai. Laisvas laikas, kurio metu galite apsilankyti užeigoje, kurioje buvo nufilmuotas filmas „Laiškai Džiuljetai“, čia galėsite paskanauti miniatiūrinių rankų darbo pyragėlių Pasticini bei karališką pavadinimą turinčios picos – Margaritos. Vakare grįžimas į Milaną. Nakvynė  viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. *Nuvykimas vietiniu transportu į Bergamo. Prieš skrydį ekskursija po Bergamo - vieną iš įdomiausių viduramžių miestų, kuris yra išsidėstęs ant kalvos dviem aukštais. Žvelgiant iš apačios Aukštutinis miestas atrodo elegantiškai su savo 5 km ilgio sienomis, bokštais ir varpinėmis. Ekskursiją pradėsime nuo šv. Vigilijaus pilies ir Senosios aikštės, kuri yra senojo miesto širdis, čia  susipina spalvingos gatvelės, kuriose apstu senų restoranų, kavinių, parduotuvėlių, Savivaldybė, Katedra, Koleoni koplyčia, Krikštykla, ant Colle Aperto kalvos galėsite pasigrožėti panorama. Skrydis Bergamas – Vilnius. 

Į kelionės kainą įskaičiuota

Skrydis Vilnius – Bergamas – Vilnius, rankinis bagažas (1vnt./asm.), 4 nakvynės turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais, kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos, ekskursinė programa, kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, papildomo bagažo mokestis, vietinio transporto bilietai iš oro uosto iki miesto centro ir atgal, bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos, miesto transporto bilietai, vietinių gidų paslaugos, miesto mokesčiai (mokami viešbutyje 2-4 EUR asmeniui dienai), asmeninės išlaidos.

*MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 250 EUR

Priemoka už vienvietį kambarį 220 EUR
 

Papildoma informacija

DOKUMENTAI
LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.
KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „KAUNO GRŪDA“ NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

REKOMENDUOJAME
Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus - www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21 d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).
PAPILDOMA INFORMACIJA

Aviabilietai nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami, pavardės keitimas už papildomą mokestį.
Keičiantis aviabilietų ir viešbučių kainai, kelionės kaina gali kisti.
Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis.
Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.
PASTABOS
Rekomenduojame turėti valiutos tų šalių į kurias vykstama.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 5 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:599 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS