Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės kolektyvams


Šiaurės Lenkija. Žalgirio mūšiui 606 metai

3 dienų kelionė 2 dienų kelionė 3 dienų kelionė

Žalgirio mūšiui 604 metai. 2 dienų kelionė autobusu


2 dienų kelionė autobusu 2014 liepos 11-13 d.

Liepos 11 diena

7:00 val. išvykimas iš Vilniaus. Kelionė per Lenkiją. Atvykus į Seinus, apsilankymas katedroje, į kurią 1897 m. Seinų vyskupu buvo paskirtas kunigas ir poetas Antanas Baranauskas. Išvykimas ir apsilankymas Varmės Lidzbark pilyje, buvusioje Varmės žemės Vyskupų rezidencijoje. Ši pilis - rezidencija - vertingas gotikos architektūros paminklas, bene mažiausiai sugriovimų ir perstatymų patyręs kompleksas Šiaurės Lenkijoje. Čia gyveno ir tyrinėjo žymus astronomas N. Kopernikas. Po pilies apžiūros pervažiavimas ir apsilankymas Šventaliepėje – vienoje žymiausių Lenkijos šventovių. Apžiūrime įspūdingą baroko architektūros ansamblį: bažnyčią, galeriją ir vienuolyną. Atvykimas į Mozūrijos krašto sostinę – Olštyną. Pažintis su senamiesčiu, kurio metu pamatysime senąją Rotušę, Šv. Jokūbo bažnyčią, Aukštuosius miesto vartus, gotikinę XIV a. pilį, menančią žymaus lenkų astronomo Mikalojaus Koperniko laikus. Nakvynė viešbutyje.

Liepos 12 diena

Pusryčiai. Išvykimas į Žalgirio mūšio vietą, Griunvaldą (netoli Olštyneko), menančią 1410-tų metų jungtinių Lietuvos ir Lenkijos pajėgų pergalę prieš kryžiuočius ir pasibaigusią Kryžiuočių ordino sutriuškinimu. Įvairūs šaltiniai vertina, kad apie 10 valandų  trukusiame mūšyje dalyvavo 25 000 - 85 000 žmonių, o žuvo 15 000 - 50 000. Ne vienerius metus Lenkijoje pažymimas Žalgirio mūšio minėjimas su inscenizuotomis mūšio kovomis sutraukia daugybę žmonių. Šiemet švenčiama 604 metų pergalės sukaktis - įspūdingiausia šventė,  kurią galima pamatyti ne kiekvieną kartą.

Žalgirio mūšio inscenizuotų kovų stebėjimas. Vėliau vyks pramogos, koncertai.
Po kovų stebėjimo išvykimas į namus.
Vakare sugrįžimas į Vilnių.

Kelionės kaina: 349 Lt  (esant grupėje ne mažiau, kaip 40 asmenų).


Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionės dokumentų sutvarkymas, kelių ir ekologijos mokesčiai, 1 nakvynė dviviečiame kambaryje su patogumais ir su pusryčiais, ekskursinė programa, kelionės vadovo paslaugos.

Pastabos: už muziejus bei mokamus objektus mokama vietoje apie 60 zlotų.

 

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.


Kaina nuo:101.08 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS