Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Žiemos pasaka Estijoje: Tartu - Talinas (2 dienos)


 

Susiruoškite į dviejų dienų prieškalėdinę kelionę į Estiją, kur galėsite ne tik pajusti ten tvyrančią Kalėdų dvasią ir nuotaikas, bet ir atrasti naujų dalykų bei pasirūpinti kalėdinėmis dovanomis.

Kviečiame Jus į nepamirštamą ir nepakartojamą kelionę ŽIEMOS PASAKA ESTIJOJE: TARTU - TALINAS.  Prieš Kalėdas Taline puošiamos dvi eglutės – Rotušės aikštėje ir Rotermanni rajone. Abiejose aikštėse aplink eglutes įsikuria pasakiškai gražūs kalėdiniai turgūs, kuriuose rasite įvairių rankdarbių, eglutėms puošalų ir kitų kalėdinių dirbinių. Čia galima paskanauti tikrų estiškų kalėdinių patiekalų – kraujinių vėdarų ir marinuotų kopūstų, pasivaišinti pipiriniais sausainukais, savo sielą ir kūną palepinti karštais kalėdiniais gėrimais.

KELIONĖS PROGRAMA:

1 DIENA
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą, Latviją. Vidurdienį atvykstame į Estiją. Ekskursija po antrajį pagal dydį Estijos miestą – Tartu. Tai - Estijos intelektualų sostinė, Estijos dainų švenčių lopšys. Čia rasime viduramžius menančius namus ir bažnyčias, nostalgiškas priemiesčių gatveles su medinių namų eilėmis ir šiuolaikiškas viešąsias erdves! Rotušės aikštė - tai istorinis Tartu centras. Aikštės centre išvysime besibučiuojančių studentų fontaną. Pamatysime Tėvo ir sūnaus skulptūrą ir Angelo tiltą - sakoma, jog einant šiuo tiltu reikia sugalvoti norą ir jis išsipildys. Išvysime ir Šv. Jono bažnyčią. Tartu širdis – vienas seniausių šiaurės Europoje Tartu universitetas. Tomemegi kalva su „Toravere“ observatorija, Domo katedros griuvėsiai, Tartu universiteto pastatų kompleksas, paminklas Tartu universiteto įkūrėjui švedų karaliui Gustavui II Adolfui.
Tartu mieste yra didžiausias Baltijos šalyse mokslo centras – AHHAA. Čia galima susipažinti su mokslo ir technologijos naujovėmis. Vos tik įžengus į šią mokslo technologijomis dvelkiančią erdvę lankytojus pasitinka įdomios kėdės: įvairūs iškilimai pritaisyti ant sėdimų krėslų dalių. Čia viskas kitaip nei įprastuose muziejuose, lieskite viską ką norite, išbandykite viską patys, čia niekas nėra draudžiama. Vien įjėjimas į šias patalpas priverčia prisiminti matytus filmus apie ateitį. Lankytojai negauna popierinio muziejuas bilieto, susimokėjus už įėjimą darbuotojas nuskenuoja jūsų pirštų atspaudus - tai ir yra jūsų bilietas.... Centre lankytojai gali išbandyti veidrodžių labirintą, Niutono obelį (energijos mašiną), nuotykių liftą į žemės gelmes, kuris nukelia į požeminius planetos sluoksnius. Įrengtame sferiniame planetariume galima stebėti milijonus žvaigždžių. Galima pasivažinėti dviračiu ant lyno, pakabinto kelių metrų aukštyje. Tai visiškai saugu ir leidžia suvokti, ką jaučia cirko akrobatai. Galima išbandyti ir 4D kino salę, kurioje persipina specialieji efektai ir erdvinis vaizdas. Vakare išvykstame link Talino. Nakvynė viešbutyje Taline.

2 DIENA
Po pusryčių apžvalginė ekskursija po Taliną autobusu: Kadriorgo parkas ir rūmai, Dainų slėnis, Piritos olimpinis centras, Šv. Brigitos vienuolyno griuvėsiai, Undinėlės paminklas. Pasivaikščiosime po šventiškai pasipuošusį senamiestį: Tompea pilis, Domo katedra. Prieš Jus išsirikiuos seneliai miesto sienos bokštai. „Ilgąja koja“ nusileisime nuo Tompea kalvos į rotušės aikštę. Čia pasitiks kavinių ir prekeivių šurmulys, senieji pirklių namai ir senoji vaistinė bei miestą saugantis Vana Tomas rotušės bokšte, „bandelių“ skersgatvis, miesto gildijų pastatai, šv. Katarinos kiemelis, Viru vartai... Po ekskursijos laisvas laikas, kurį galėsite praleisti Kalėdinėse mugėse. Vakare išvykstame namų link.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė patogiu autobusu;
  • Kelionės vadovo - gido paslaugos;
  • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais;
  • Ekskursinė programa;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • AHHAA mokslo centras – 10 Eur; planetariumas 4 Eur;
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje: 3.48 eur/asm iki 65 metų;
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:
Į kelionę būtina pasiimti galiojantį LR pasą arba asmens tapatybės kortelę.
Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu kelionę įsigijote vos ją paskelbus, sėdėsite autobuso priekyje, jeigu paskutiniai - autobuso gale.
Jeigu pageidaujate pasirinkti vietą autobuse, taikomas papildomas 20 Eur mokestis.
Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis.
Kelionės programa, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis.
Išvykimas iš: Vilniaus, Kauno, Panevėžio

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:70 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS