Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Žavingoji Lisabona, Gibraltaras ir visos Ispanijos spalvos

1 diena. Skrydis: Vilnius – Lisabona. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Lisaboną, išsidėsčiusią ant septynių kalvų prie Težo upės žiočių. Garsiausias portugalų poetas Kamoinsas rašė, jog ji yra „neprilygstama princesė tarp kitų pasaulio miestų, prieš kurią lenkiasi net gilioji jūra“. Belemo kvartalas: miesto simbolis – elegantiškas, lodžijomis apipintas penkiaaukštis *Belemo bokštas, nuo kurio kadaise išplaukdavo karavelės naujųjų žemių ieškoti; 52 m aukščio paminklas Atradėjams, *Šv. Jeronimo vienuolynas. Paragaujate tradicinių *Belemo pyragėlių. Gražiausios naujojo miesto aikštės – Rossio, Comercio ir Restauradores, Libertade gatvė. Viduramžių dvasia alsuojantis Alfama kvartalo siaurų gatvelių, akligatvių ir stačių laiptų labirintas šiek tiek primenantis šiaurės Afrikos miestus. Lisabonos lopšys – *Šventojo Jurgio tvirtovė, pradėta statyti dar vestgotų laikais V a., nuo kurios sienų atsiveria neužmirštami vaizdai. Vakare, esant galimybei, vakarieniaujate viename fado restoranų, klausydamiesi tradicinių graudžių portugalų dainų (už papildomą mokestį apie 45-55 EUR asmeniui). Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstate į Sintrą, kuri šešis šimtmečius buvo mėgstama Portugalijos monarchų rezidencija ir populiariausia turtingų Lisabonos gyventojų vasarojimo vieta. Apžiūrite *Karališkuosius rūmus, pavaikštote senamiesčio gatvelėmis. Keliaujate į Evorą, kurios senamiesčio architektūra viena turtingiausių Portugalijoje. Aplankote XII a. *katedrą, Romos laikus menančią Dianos šventyklą ir unikalią *koplyčią, kurią pranciškonų vienuolis pastatė iš 5000  mirusių žmonių kaulų. Nakvynė pakeliui į Seviliją.

4 diena. Pusryčiai. Tęsiate kelionę į Seviliją. Atvykus ekskursija po Andalūzijos provincijos sostinę: Amerikos ir Ispanijos aikštės, senasis žavingas Santa Kruz kvartalas su baltų siaurų gatvelių ir kiemų labirintu, didžiausia Europoje *gotikinė Katedra su La Giralda bokštu. Apžiūrite karališkuosius *Alkasaro rūmus ir sodus – nuostabų mudecharų amatininkų kūrybos, karališkos didybės ir dekoratyvinės sodininkystės derinį. Vakare, esant galimybei, siūlome pasižiūrėti flamenką (už papildomą mokestį, apie 40-45 EUR). Flamenkas – tai ne tik šokis, o įtaigiai ir meniškai išreikštas gyvenimo džiaugsmas ir liūdesys. Nakvynė viešbutyje Sevilijoje.

5 diena. Pusryčiai. Vykstate į Gibraltarą. Mažoje šalyje, kur vieta yra aukso vertės, telpa viskas: oro uostas, teniso kortai, bėgimo takeliai, daugybė vienas prie kito prigludusių namų, parduotuvės, barai. Per oro uosto pakilimo-nusileidimo taką eina įprasta pagrindinė gatvė, kuri, lėktuvui kylant ar leidžiantis, yra uždaroma. Pavaikštote pagrindine gatve La Calle Real, kur įsikūrę daugiausia parduotuvių ir angliškų barų. Bene garsiausia įžymybė – Gibraltaro uola. Esant galimybei, *keltuvu pakylate į uolos viršūnę, nuo kurios atsiveria miesto, Gibraltaro sąsiaurio ir kitapus jo stūksančių Atlaso kalnų vaizdas. Beždžionių buveinėje netoli piečiausio Gibraltaro taško – Europos kyšulio, gyvena beuodegės beždžionės. Pasak legendos, kol jos čia gyvens, uola priklausys britams. Keliaujate Granados link. Nakvynė viešbutyje prie Granados.

6 diena. Pusryčiai. Atvykę aplankote šalia Granados įsikūrusią maurų šventovę ***Alhambrą – buvusius maurų valdovų rūmus ir Nasridų karalių užmiesčio dvarą – Generalife sodus. Subtiliame architektūros kūrinyje dera magiški erdvės, šviesos, vandens ir puošybos elementai. Nasridų dinastijos kalifai trokšdami sukurti visagalės valdžios įvaizdį taip įgyvendino savo žemiškojo rojaus idėją. Išvykstate Barselonos link. Nakvynė viešbutyje pakeliui į Barseloną.

7 diena. Pusryčiai. Atvykstate į Barseloną. Atvykus ekskursija po miestą apžiūrint A. Gaudi šedevrą – Šv. Šeimynos bažnyčią, spalvingiausią A. Gaudi kūrinį – *Guelio parką, Kolumbo ir Ispanijos aikštes, Montjuich kalną, nuo kurio atsiveria puiki miesto panorama; Olimpinį kompleksą, gyvą ir judrią žymiausią Ispanijos gatvę – Las Ramblas, Gotikinį kvartalą su Katedra ir senaisiais karalių rūmais. Pavakary išvykstate Perpinjano link. Nakvynė viešbutyje pakeliui į Peružą.

8 diena. Pusryčiai. Išvykstate į kalvos viršūnėje įsikūrusį Peružą. Trumpas sustojimas viduramžių miestelyje, kur buvo filmuojamas kino filmas „Trys muškietininkai“. Vykstate Vokietijos link. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje pakeliui į Viurcburgą.

9 diena. Pusryčiai. Išvykstate į Žemutinės Frankonijos sostinę Viurcburgą. Ekskursija po miestą: vyskupų rezidencija ir sodai, senasis akmeninis tiltas per Maino upę, išpuoštas barokinėmis šventųjų skulptūromis, jungiantis senąjį miestą su įspūdinga Marienburgo tvirtove. Tvirtovė yra vienas didžiausių ir įspūdingiausių barokinių statinių Europoje, saugoma UNESCO. Viurcburgas ne tik senasis vyskupų miestas, bet ir vyndarystės centras, *esant galimybei, siūlome vietinio vyno degustacija. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Lenkijoje. Nakvynė viešbutyje Vokietijos–Lenkijos pasienyje.

10 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą. 

Kelionės metu nuvažiuojama ~4800 km.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Skrydis Vilnius – Lisabona ,
 • rankinis orlaivio bagažas2 (1 keleiviui 1 vienetas),
 • kelionė autobusu,
 • 9 nakvynės viešbučiuose,
 • maitinimas – 9 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai),
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastabos

 • Išvykimas iš Vilniaus.
 • Grįžimas galimas į Vilnių, Kauną, ¹Panevėžį, ¹Šiaulius, ¹Klaipėdą, ¹Marijampolę ir Alytų.¹ – yra papildomų sąlygų. 
 • – skrydis su persėdimu.
 • * – mokami objektai. Turistas moka pats apie 120 EUR už visus * pažymėtus objektus.
 • ***– Alhambros rūmų lankymas su vietiniu gidu, kurį būtina užsakyti perkant kelionę. Kaina apie 40 EUR asmeniui.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama keliautojo atmintinėje ir www.novaturas.lt.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, registruojamas orlaivio bagažas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8600 97797
el.p.: eglesil@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 9 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:1099 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS