Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Vroclavas ir Silezijos kraštas


 

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstate į Žemutinės Silezijos sostinę Vroclavą, Odros upės salose įsikūrusį vieną gražiausių Lenkijos miestų. Ekskursija mieste, pastatytame ant 12 salų, sujungtų daugiau nei 100 tiltų. Pasivaikščioję seniausioje Vroclavo dalyje – Katedros saloje, kurioje stovi gotikinė Šv. Jono Krikštytojo katedra, ir praėję „Smėlio“ saloje esančią Švč. Mergelės Marijos bažnyčią, ekskursiją tęsiate siauromis grįstomis gatvelėmis ir kiemeliais. Pamatote universiteto pastatus, Šv. Elžbietos bažnyčią ir daugybę Vroclavo nykštukų – daugiau nei 300 mažų skulptūrėlių, išsibarsčiusių senamiestyje. Vroclavo Turgaus aikštėje, vienoje didžiausių Lenkijoje, pasigrožite senąja Rotuše, kuriai pastatyti prireikė beveik dviejų šimtmečių, eilėmis spalvingų namų bei originaliu fontanu. Plaukimas laivu Odros upe. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstate į Ksionžo pilį, didžiausią tvirtovę Silezijos regione. XIII amžiuje statyta pilis turėjo daug šeimininkų, vien Hochbergų šeimai priklausė daugiau nei keturis amžius. Pilyje, garsioje įspūdingu interjeru, yra daugiau nei 400 kambarių, ją supa gražus parkas su 11 terasų.  Yra manoma, kad po šia pilimi esančiuose tuneliuose gali būti paslėptas traukinys su vokiečių  užgrobtais lobiais II pasaulinio karo metais. Ekskursija po pilį. Vykstate į Svidnicą, kur aplankote UNESCO saugomą Taikos bažnyčią. Tai viena iš trijų bažnyčių, kurias protestantams šiame regione buvo leista statyti XVII a. antroje pusėje. Pastatyti bažnyčias reikėjo per vienerius metus, naudojant tik medį, molį ir šiaudus, ir nebuvo leidžiama statyti bokšto ir varpinės. Svidnicos bažnyčia, viena iš dviejų didžiausių medinių bažnyčių Europoje, nustebins įspūdingu interjeru – 7500 žmonių talpinanti bažnyčia puošta XVII a. paveikslais, skulptūromis ir ornamentais. Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstate į Klodzko miestą, kur XVII amžiuje austrai pradėjo statyti fortą. Per 200 metų įtvirtinimai buvo išplėsti ir dabar tai yra didžiausias ir geriausiai išsaugotas Lenkijoje fortas, užimantis 17 hektarų teritoriją. Esant galimybei, leidžiatės į vieno kilometro ilgio kelionę tunelių labirintais. Iš viso forte buvo įrengta apie 40 kilometrų tunelių. Po ekskursijos forte – trumpa pažintis su Klodzko, vadinamo mažąja Praha, senamiesčiu: gotikinis Šv. Jono tiltas – seniausas Lenkijoje akmeninis tiltas, statytas XIII a., dėl savo panašumo į Karolio tiltą Prahoje, vadinamas „mažuoju Karolio tiltu“, Švč. Mergelės Marijos bažnyčia, miesto Rotušė. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI:

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė autobusu.

2 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose.

Ekskursinė programa.

Kelionės vadovo paslaugos.

Kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS:

Mokamiems objektams reikia turėti ~ 120 ZL

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.

Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.

Medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas.

Priemoka už vienvietį kambarį - 30 EUR

Kelionės metu nuvažiuojama  ~1850 km

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 3 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:116 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS