Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Šiaurės Vokietijos Hanzos miestai ir Riugeno sala


1 diena Anksti ryte išvykstame iš  Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvykstame į viešbutį. Nakvynė.

2 diena Pusryčiai. Išvykstame į  Riugeno salą. Tai - viena didžiausių ir  gražiausių Vokietijos salų Baltijos jūroje. Ji  garsėja nuostabia gamta, prabangiais kurortais ir jūros pakrante besidriekiančiomis kalkakmenio uolomis, susiformavusiomis maždaug  prieš 80 mln.  metų. Aplankome Jasmundo nacionalinį parką, kuris dėl gamtos grožio bei vaizdingų baltų skardžių įtrauktas į UNESCO paminklų sąrašą.  Čia iš apžvalgos aikštelės galėsite pasigėrėti 118 metrų uolėtu skardžiu į jūrą, vadinamu  „ Karaliaus sostu“. Jame,     kaip teigia istoriniai šaltiniai, sėdėjo švedų karalius, stebintis jūroje vykusį švedų ir vokiečių laivynų mūšį. Pažintis su salos sostine Bergenu: Šv. Marijos bažnyčia, Benedikto namas. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Vykstame į vieną iš gražiausių šiaurės Vokietijos Hanzos miestų Štrazundą, kuris yra išsaugojęs nuo viduramžių beveik nepakitusį pastatų bei gatvių  išdėstymą, garsėja plytinės gotikos architektūra ir yra saugomas UNESCO.  Pažintis su senamiesčiu: Šv. Marijos, Šv. Nikalojaus, Šv. Jokūbo bažnyčios, miesto rotušė – vienas seniausių ir gražiausių architektūros paminklų, senieji miestiečių namai.  Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Vykstame į buvusią Hanzos sąjungos sostinę, vieną seniausių Vokietijos miestų - Liubeką. Vandens apsuptas senamiestis, išsaugojęs 1000 metų gyvavimo istoriją yra saugomas UNESCO.  Apžvalginės ekskursijos metu susipažinsime su miestu: Šv. Marijos, Šv. Petro, Šv. Egidijaus, Šv. Jokūbo ir Šv. Jėzaus Širdies bažnyčios, miesto vartai, katedra, rotušė, rašytojo Tomo Mano namai, dar vadinami Budenbrokų namais, miesto simbolis - Holsterston miesto vartai.  Aplankysime seniausią marcipanų parduotuvę „Niederegger“,  dėl kurios Liubekas dar vadinamas „marcipanų sostine“. Išvykstame į Makleburgo –Pomeranijos sostinę Šveriną, dar vadinamą „šiaurės Florencija“ arba “septynių ežerų miestu“ . Aplankome miesto simbolį  XIX a. Šverino pilį*, pastatytą romantiškoje Burgo saloje. Ši pilis vienas iš geriausių Europos istorizmo architektūros pavyzdžių, dar  vadinama „ Makleburgo Noišvanšteinu“. Po pietų išvykstame į Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtame į Lietuvą.

 

Kelionės priemokos

Medicininių išlaidų draudimas senjorams (66-75 m.) 11,00 € 37,98 Lt
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiems (25-65 m.) 4,00 € 13,81 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikams ir jaunimui (3-24 m.) 3,00 € 10,36 Lt
Vienvietis kambarys 59,00 € 203,72 Lt

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė turistinės klasės autobusu; 3 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 40 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda.

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 4 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:211 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS