Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Venecijos karnavalas


1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena Pusryčiai. Atvykstame į imperatoriška prabanga ir elegancija garsėjančią Austrijos sostinę Vieną. Apžvalginės ekskursijos metu apsilankysime miesto simboliu vadinamoje Šv. Stepono katedroje – vienoje didžiausių ir gražiausių Austrijos bažnyčių. Pasivaikščiosime Hofburge – didžiulę teritoriją miesto centre užimančių imperatorių rūmų teritorijoje. Pamatysime ir Vienos rotušę, garsiąją Vienos operą, Nacionalinį teatrą bei paminklą žymiausiai imperatorei Marijai Terezei, pastatytą aikštėje tarp identiškų Gamtos istorijos ir Meno istorijos muziejų. Laisvas laikas, kurio metu galėsite vienoje iš jaukių kavinukių paskanauti austriško štrudelio bei išgerti kvapnios kavos ar cinamonu kvepiančio karšto vyno. Kelionė per Austriją, Italiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Vykstame į Veroną. Turistus žavi Veronos senamiestis – siauros ir tiesios gatvės, viduramžiais susiformavusios aikštės, puoštos kolonomis ir fontanais. Ekskursija po miestą: pirmame amžiuje pastatytas Arenos amfiteatras*, Erbės aikštė - buvęs antikinis forumas, Šv. Morkaus kolona, Sinjorijos aikštė ir Džiuljetos namas*. Vykstame prie didžiausio Italijoje Gardos ežero, kurio pusiasalyje įsikūręs nuostabaus grožio miestelis Sirmione su gausybe siaurų gatvelių bei skverų, garsėjantis ištaigingomis priemiesčio vilomis. Miestelio akcentas - žavi viduramžių pilis* bei antikinis miesto muziejus. Vykstame į kitą žavų Gardos ežero pakrantėje įsikūrusį Bardolino miestelį, garsėjantį čia gaminamais vynais. Galėsite apsilankyti vienoje iš vietinių vyninių bei paskanauti nuostabaus aromatingo Bordolino vyno. Apsilankymas Alyvuogių aliejaus muziejuje*, kur susipažinsite su alyvuogių aliejaus gamybos istorija bei turėsite galimybę įsigyti ir paragauti įvairių skonių užtepėlių, ekologiško alyvuogių aliejaus su tradicinės česnakų duonos riekele bei aromatizuoto balzaminio acto. Vykstame į seną universitetinį miestą – Paduvą, žymią dailės ir architektūros paminklais. Pažintis su senamiesčiu: miesto įžymybė – didinga Šv. Paduviečio bazilika, pastatyta  XII-XIV a., universitetas ir šalia jo įsikūrę Radžionės rūmai*, Fruto aikštė. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Kelionė laivu* į Veneciją ir Venecijos lagūnos salas. Atplaukiame į Burano salą, kuri išsiskiria ryškiais skirtingų spalvų namukais bei unikaliais nėriniais ir yra pati spalvingiausia lagūnos sala. Plaukiame į Murano salą, kuri nuo seno garsėja stiklo dirbtuvėmis ir jų dirbiniais. Galerijose ir parduotuvėse galėsite įsigyti nepaprasto grožio meno kūrinių iš stiklo, o taip pat turėsite galimybę išvysti kaip jie kuriami: stiklo fabrikuose vyksta nemokami stiklo pūtimo šou. Po pietų atvykimas į Veneciją, dar vadinamą „Adrijos karaliene“. Šis unikalus miestas išsidėstęs ant kadaise buvusių lagūnos salelių, turistus vilioja  savo kanalais, vietoj automobilių kursuojančiomis gondolomis ir motorinėmis valtimis, įspūdingais architektūros paminklais ir čia vykstančiais kultūrinais renginiais, iš kurių vienas įspūdingiausių – Venecijos karnavalas. Apžvalginė ekskursija: Šv. Morkaus aikštė,  Šv Morkaus Bazilika* su garsiuoju  Aukso altoriumi* ir arklių galerija,  buvusios valstybės rezidencija - Dožų rūmai, Rialto tiltas, nuo kurio atsiveria nuostabūs Didžiojo kanalo vaizdai su  kadaise  čia gyvenusių  įtakingiausių  ir turtingiausių  venecijiečių šeimų rezidencijomis, Atodūsių tiltas. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio varpinę*, aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias, paklaidžioti siauromis gatvelėmis, paplaukioti gondolomis ir įsilieti į šventinio Venecijos karnavalo šurmulį, kurio metu visas miestas tampa tarsi teatrinio renginio scena. Vakare mūsų lauks Didysis Venecijos karnavalo atidarymas „La Festa Veneziana“ – įspūdingas renginys, vykstantis Venecijos kanaluose, kuriuo prasideda viduramžius menantis kasmetinis Venecijos karnavalas. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Laivu plaukiame* į VenecijąAntroji „La Festa Veneziana“ dalis, kurios metu Venecijos kanaluose skambant muzikai vyks spalvingas gondolų paradas, o gatvelėse galėsite paragauti vyno ir tradicinių Venecijos karnavalo užkandžių. Po parado išvykstame iš Venecijos. Kelionė per Italiją, Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

6 diena Pusryčiai. Išvykstame į Lietuvą. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~100 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.


Kelionės priemokos

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.) 7,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.) 12,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.) 5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.) 5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.) 4,00 €
Vienvietis kambarys 100,00 €
  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 6 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:315,92 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS