Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Zakopanė - Velička - Krokuva - Čenstakava - Senosios pilys


1 diena
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Trumpas sustojimas didžiausiame ir garsiausiame Lenkijos piligrimystės centre – Čenstakavos vienuolyne. Tai pats turtingiausias Lenkijos vienuolynas, garsėjantis stebuklingu “Juodosios madonos” paveikslu. Nakvynė viešbutyje.

2 diena
Pusryčiai. Vykstame į Veličką*, kur apsilankysime įspūdingame druskos gamybos ir mineralų muziejuje. Vykstame į gamtos grožybėmis garsėjantį miestelį, įsikūrusį Tatrų kalnų papėdėje – Zakopanę. Atvykus,  pasivaikščiojimas seniausia kurorto gatve – Kocelnia, kuri puikiai perteikia vietinių gyventojų folklorą ir tradicijas. Laisvas laikas, kurio metu galėsite paragauti garsiosios kalniečių „kvasnicos“ ar šio krašto tradicinės „grybienės“. Keltuvu * pakilsime į Gubaluvkos kalną, iš kur atsiveria nuostabi Tatrų bei kaimyninių kalnų masyvų – Gorcų, Pieninų ir Beskidų – panorama. Nakvynė viešbutyje.

3 diena
Pusryčiai. Vykstame į Krokuvą, pažintis su miestu. Aplankysime gražiausią Lenkijos miestą, ilgus amžius buvusią Lenkijos sostinę. Pažintis su miestu: Vavelio kompleksas – Krokuvos širdis, Vavelio katedra* - čia buvo karūnuoti beveik visi Lenkiją valdę karaliai, taip pat ir Lietuvos – Lenkijos karalius Jogaila, pakilsime į Žygimanto varpinę, aplankysime kriptas, kur palaidoti karaliai, ir žymūs Lenkijos žmonės, Vavelio pilis*. Ekskursijos tęsinys po Krokuvos senamiestį: Turgaus aikštė, Šv. Marijos Mergelės bažnyčia, Rotušė, paminklas A. Mickevičiui, Krokuvos miesto gynybinių sienų liekanos, Florijono vartai, Barbakanas, paminklas Žalgirio mūšiui. ir kt. Nakvynė viešbutyje.

4 diena
Pusryčiai. Vykstame į nuostabaus grožio „Pieskova Skala“* pilį. Kadaise buvusi gynybinė gotikinė pilis, kaip ir daugelis šio regiono pilių, statyta Kazimiero Didžiojo laikais, ji gynė Krokuvą nuo priešų puldinėjimų. XV a. „Pieskova skala“ pilis rekonstruota renesanso stiliumi, kuris išliko iki mūsų laikų. Apsilankymas pilyje, kur eksponuojama nuostabi Europos dailės darbų paroda, o menės- atkurtos  valdovo rezidencijos stiliumi.  Išvykstame namų link. Pakeliui aplankome Ogrodzieneco pilį. Tai viena galingiausių ir įspūdingiausių gynybinių pilių, smarkiai sugriauta švedų karo metu. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtame į Lietuvą.

Kelionės priemokos

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (65-75 m.) 11,00 € 37,98 Lt
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (18-64 m.) 4,00 € 13,81 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (1-7 m.) 4,00 € 13,81 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (8-17 m.) 3,00 € 10,36 Lt
Pervežimas Klaipėda - Kaunas - Klaipėda 37,00 € 127,75 Lt
Pervežimas Kryžkalnis - Kaunas - Kryžkalnis 29,00 € 100,13 Lt
Pervežimas Panevėžys - Kaunas - Panevėžys 29,00 € 100,13 Lt
Pervežimas Šiauliai - Kaunas - Šiauliai 32,00 € 110,49 Lt
Vienvietis kambarys 30,00 € 103,58 Lt

Nuolaidos

Keliaujantiems penktą ir daugiau kartą -12%
Keliaujantiems ketvirtą kartą -10%
Keliaujantiems trečią kartą -7%
Keliaujantiems antrą kartą -5%
Senjorams (nuo 65 m.) -10%
Vaikams iki 12 m. -10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams -5%
10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui -99%
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui -80%
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui -65%
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui -50%
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui -35%
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui -25%
Jaunavedžiams -10%

Nuolaidos nesumuojamos ir negalioja "Specialiems", "Paskutinės minutės", "Fortūnos" ir "Išankstinio pirkimo" pasiūlymams.

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 3 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 120 PLN; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 4 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:152.1 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS