Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Vakarų Baltarusijos kerai: Gardinas ir Minskas


 

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Mažeikių. Kelionė per Lietuvą, Baltarusiją. Atvyksime į Gardiną*. Miestas įsikūręs prie Nemuno kranto ir garsėja beveik visais architektūrinių stilių paminklais. Apžiūrėsime valdovų rezidenciją, bernardinų Šv. Kryžiaus Įsigijimo bažnyčią, XII a. Boriso ir Glebo bažnyčią, pašventintą pirmųjų rusų stačiatikių Boriso ir Glebo bažnyčios šventųjų garbei. Po pietų vyksime link Bresto. Pakeliui užsuksime į Žirovičius, kurie garsėja savo didžiuliu vienuolyno kompleksu. XVII am. vienuolynas buvo laikomas didžiausiu visoje Lietuvos ir Baltarusijos teritorijoje. Vienuolynas garsėja šventuoju Dievo Motinos paveikslu. Ekskursiją* po žymųjį vienuolyną. Atvykstame į Minską. Laisvas laikas vakarėjančiame Minske. Esant galimybeui, pageidaujantys galės apsilankyti įspūdinguose Nacionalinės operos ir baleto teatro rūmuose, bei grožėtis spektakliu*. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į šalia Minsko esantį etnografinį Dudutki kaimą*, kuriame laukia visus dalyvius įtraukianti ir abejingų nepaliekanti tradicinių baltarusių amatų demonstracija. Kviečiame paskanauti vietinių patiekalų ir gėrimų*. Dudutki etnografiniame komplekse yra keletas pastatų – tai amatų kiemas, kurį supa pieninė, keramikos dirbtuvės; čia pat yra senovinių automobilių saugykla. Už amatų kiemo yra gyvulių auginimo zona, kur laikomi ne tik tragiciškai fermoms būdingi gyvuliai. Smagiai praleidę laiką bei pažinę baltarusišką folklorą bei buitį etnografiniame komplekse, tęsiame kelionę link Nesvyžiaus. Pažintis su bene garsiausių ir garbingiausių Lietuvos didikų Radvilų mėgtu miestu: grožimės viena svarbiausių Radvilų rezidencijų iki pat II Pasaulinio karo pradžios – XVI a. vid. statyta Radvilų pilimi*; pirmąja XVI a. rytų Europoje barokine bažnyčia*, kurios rūsiuose – Radvilų mauzoliejus. Pati bažnyčia statyta pagal garsaus italų architekto Dž. Bernardoni projektą.

Pavakare išvykstame link Lietuvos. Naktį grįžtame į Mažeikius.

Kelionės data: 2016-04-16/17

Kelionės kaina: 110 eur/ asm.,

Į kelionės kainą įskaičiuota: Baltarusijos viza, kelionės draudimas kelionės dokumentų sutvarkymas, kelionė komfortabiliu autobusu, kelių ir ekologijos mokesčiai, 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais, kelionės vadovo – gido paslaugos, ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota: lankomi objektai, kuriems rekomenduojame turėti ~ 35-40 Eur, kuriuos į Baltarusijos rublius galėsite pasikeisti prie sienos.

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:110 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS