Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Talinas - Stokholmas - Tartu


1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykstame į Taliną. Pažintis su Talino senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, pėsčiomis : Tompea pilis, kurioje įsikūręs Estijos parlamentas, A.Nevskio ortodoksų katedra, XVIa. gotikinė Domo katedra,apžvalginės aikštelės, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, Rotušė, „Trumpoji koja“, miesto amatininkų ir „Juodagalvių“ gildijos pastatai, Viru vartai, „Storosios Margaritos“ bokštas, kuriame įrengtas laivybos muziejus. Vakare kruiziniu laivu išplaukiame iš Talino į Stokholmą. Laive veikia diskotekos, naktiniai klubai, kazino.  Nakvynė laivo kajutėse.

2 diena Atvykstame į Stokholmą. Apžvalginė ekskursija po miestą, dar vadinamą „Šiaurės Venecija“: Rotušė, kurioje kasmet, po Nobelio premijų įteikimo, vyksta banketai, Stokholmo simbolis – Karalių rūmai, Didžioji Katedra, kurioje buvo karūnuojami šalies valdovai, Parlamentas, Riterių bažnyčia. Aplankomas populiariausias Skandinavijoje 1627m. pastatyto karališko laivo „Vaza“* muziejus. Laisvas laikas. Vakare išplaukiame į Taliną. Laive veikia naktiniai klubai, restoranai, barai, sauna, vaikų žaidimų kambarys.  Nakvynė laivo kajutėse.

3 diena Atvykstame į Taliną. Kelionė per Estiją. Vykstame į Tartu. Tai antras pagal dydį Estijos miestas, šalies intelektualų ir kultūros centras, jame yra seniausias Estijos universitetas, įkurtas 1632m. švedų karaliaus Gustavo II Adolfo.  Pažintis su senamiesčiu: Rotušė, senoji Tartu universiteto observatorija ant Toravere kalvos (čia yra pirmasis Struvės geodezinis lankas, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo objektų sąrašą), Domo katedros bokštas ir griuvėsiai, Šv. Jono bažnyčia su apžvalgos aikštele, Angelų ir velnių tiltai, „Tėvo ir sūnaus“, estų ir anglų rašytojų E.Vilde ir O.Wilde, „Studentų bučinio“ ir kt. skulptūros. Laisvas laikas. Kelionė per Estiją, Latviją. Naktį grįžtame į namus.

Kelionės priemokos

Dveji pusryčiai kelte (suaugusiems) 22,00 € 75,96 Lt
Dveji pusryčiai kelte (vaikams nuo 12 iki 17m.) 14,00 € 48,34 Lt
Dveji pusryčiai kelte (vaikams nuo 6 iki 11m.) 10,00 € 34,53 Lt
Dvejos vakarienės kelte (suaugusiems) 60,00 € 207,17 Lt
Dvejos vakarienės kelte (vaikams nuo 12 iki 17 m.) 32,00 € 110,49 Lt
Dvejos vakarienės kelte (vaikams nuo 6 iki 11 m.) 22,00 € 75,96 Lt
Medicininių išlaidų draudimas senjorams (66-75 m.) 11,00 € 37,98 Lt
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiems (25-65 m.) 4,00 € 13,81 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikams ir jaunimui (3-24 m.) 3,00 € 10,36 Lt

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 2 nakvynės pasirinktose kelto kajutėse; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 18 EUR; maitinimas kelte (kainos – www.guliveriokeliones.lt); medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; pasikeitus keltų linijų tvarkaraščiams,kelto išplaukimo ir atplaukimo vieta ir laikas gali keistis; kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės ir priemokų kainą, jeigu keltų kompanija keičia kainas.

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 3 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:152.1 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS