Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


ŠVIESŲ FESTIVALIS „STARO RIGA“ – MUZIKINĖ-DRAMINĖ FANTAZIJA „ODESA – UŽBURIANTIS MIESTAS“


 • 1 diena

  Ryte išvykstate iš Lietuvos. Atvykstame į Rygą. Neskubri ekskursija po Rygos senamiestį. Rygos senamiestis, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, yra vienas iš Europos plytų gotikos kelio stočių. Istorinio Rygos centro architektūroje savo pėdsakus palikę visi Rytų Europai būdingi architektūros stiliai - nuo gotikos iki moderno, o išlikę XIX a. mediniai pastatų kompleksai šiandien yra viena unikaliausių vertybių. Leidžiamės į apžvalginę ekskursiją: „Senosios Rygos dvasia“. Pamatysite Rygos pilį, puikų viduramžių architektūros pavyzdį - "Trijų brolių" namus; Domo katedrą ir vienuolyno kompleksą, Rotušės aikštę, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas - "Juodagalvių" gildijos namai, Šv.Petro bažnyčią, Laisvės paminklą, "namą su katinu".

  Ryga garsėja Art Nouveau (Jugendstil) architektūra, Europoje suklestėjusia XIX - XX amžių sandūroje. Tai išskirtinis „Jugendstil" arba secesinio stiliaus pastatų miestas Europoje. Todėl ekskursijos metu grožitės jugendstiliaus pastatų ornamentais, subtiliomis detalėmis, įdomiais konstrukciniais sprendimais.

   

  Laisvas laikas, kurio metu galėsite stebėti įvairius renginius, skirtus Latvijos nepriklausomybės dienai. 17:00 val. prasideda  10-tasis šviesų festivalis "Staro Riga"! Jei kada jau lankėtės Rygoje, tądien jos neatpažinsite - senamiestį jau šeštąjį kartą nutvieks magiškos šviesos. Rudens pilkumas dingsta šviesų žaisme ir tradicinis Rygos senamiesčio veidas festivalio metu pasikeičia: šviesos monitoriai, meninės instaliacijos ir video projekcijos nutvieskia miesto gatves, aikštes, parkus, pastatus, tiltus, paminklus ir kitus objektus. Gyvą atmosferą sukuria gatvėse vykstantys muzikantų, aktorių ir kitų menininkų pasirodymai.

   

  19:00 val. lankotės Rygos Michailo Čechovo rusų dramos teatre, grožitės muzikine-dramine fantazija „Odesa – užburiantis miestas“. Odesietiška saulė, odesietiškas jumoras ir Isako Babelio Odesos istorijos... Kompozitorius Raimondas Paulas, dramaturgas Viačeslavas Verbinas ir režisierius Vladimiras Zolotarius sukūrė himną Odesai – spalvingam ir charizmatiškam miestui prie jūros, įžūliam kontrabandininkų ir poetų miestui, išmintingam ir daug skausmo patyrusiam miestui, kuris, nepaisant nieko, juokiasi... Šiame spektaklyje įkūnytas Odesos kultūrinis mitas. Ir šio mito žavesys galingas! Spektaklio recencijoje rašoma: „Odesa – tai mažas atskiras pasaulis. Ten meilė iki dangaus, aistra iki kraujo, draugystė iki grabo lentos, o laidotuvės visada aukščiausios prabos... Ta pati Odesa, aprašyta Isako Babelio ir apdainuota Raimondo Paulo, - linksma, aistringa, nerūpestinga – atgimė spektaklyje „Odesa – užburiantis miestas“.

  Spektaklyje gyvenimas tiesiog verda: veiksmas veržlus ir greitas, pastoviai judančios dekoracijos, jumoras, dainingi šlageriai, ryškūs ir sodrūs veikėjų charakteriai... Tačiau kiekvienas šiame odesietiškame gyvenime tiksliai žino savo vietą. Kartu kiekvienas pasiruošęs ištiesti šalia esančiam ranką, patarti ir paguosti... Tokią Odesą pažino spektaklio kūrėjai..

   

  Iš Rygos išvykstate apie 22:30 val. Planuojamas grįžimo laikas: į Panevėžį – apie 1:00 val., į Vilnių – apie 3:00 val., į Kauną – apie 4:30 val.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu.
 • Kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Ekskursinė programa.
 • Bilietas į spektaklį „Odesa – užburiantis miestas“.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Kelionės organizavimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.

Papildoma informacija

 • Ÿ Išvykimas iš Kauno Kauno pilies automobilių stovėjimo a.
 • Ÿ Išvykimas iš Vilniaus "Forum Palace" automobilių stov. a. (Konstitucijos pr.26).
 • Ÿ Išvykimas iš Panevėžio "IKI" prie autobusų stoties Ukmergės g.18).
 • Galimi išvykimai iš Žiežmarių, Elektrėnų, Ukmergės, Pasvalio.
 • Išvykimo laikai gali nežymiai keistis. Detalią išvykimo informaciją atsiųsime el. paštu likus 2-3 dienoms iki išvykimo.
 • Objektų lankymo tvarka ir kainos gali nežymiai kisti.
 • Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Būtina į kelionę pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 1 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:37 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS