Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


ŠVEICARIJA – EŽERŲ, KALNŲ IR KRIOKLIŲ ŠALIS 6D./5N.


1 diena: Vilnius – Zgoželecas (990 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

diena: Zgoželecas – Viurcburgas (480 km) – Loffingenas (280 km)
Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į Žemutinės Frankonijos sostinę, kultūros, istorijos ir vyndarystės centrą – Viurcburgą. Pažintis su miestu: vienas iš Viurcburgo simbolių – įspūdinga Marienburgo tvirtovė, buvusi vyskupų rezidencija; seniausias akmeninis Maino upės krantus jungiantis Senasis Maino tiltas, išpuoštas barokinėmis šventųjų skulptūromis ir sujungiantis senąjį miestą su tvirtove. Vienas didžiausių ir įspūdingiausių barokinių pastatų Europoje – buvusi vyskupų rezidencija, dabar saugoma UNESCO. Miesto globėjui Šv.Kilijonui skirta katedra, trečia pagal dydį romaninio stiliaus katedra Vokietijoje, Noimiunsterio bazilika, Rotušės ansamblis. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Loffingenas – Šafhauzenas (50 km) –  Ciurichas (50 km) – Liucerna (60 km) – Loffingenas (160 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Šveicariją. Kelionė palei Reiną vingiuojančiu keliu. Atvykimas įŠafhauzeną. Sustojimas prie garsiųjų *Reino krioklių – vandeningiausių krioklių Europoje. Iš 23 metrų aukščio krentanti galinga vandens stichija palieka neužmirštamą įspūdį. Išvykimas į Šveicarijos bankininkų miestą Ciurichą. Pažintis su miestu: Fraumunster bažnyčia, garsėjanti M.Šagalo sukurtais vitražais, prabangioji Bahnhof gatvė, Šv. Petro bažnyčia, miesto panorama nuo Lindenhof kalvos. Iki vakaro laisvas laikas Ciuriche. Pageidaujantiems siūloma antroje dienos pusėje **ekskursija (kaina – 35 EUR/asm.) į „Šveicarijos perlu“ vadinamąLiucerną. Pažintis su miestu: miesto simbolis – XIV a. Koplyčios tiltas, katalikiška Katedra, miesto gynybinė siena, rotušė, Liūto monumentas. Esant galimybei, *plaukimas laivu vienu įspūdingiausių Šveicarijoje Keturių kantonų ežeru, J.V.Gėtės pavadintu „gamtos žygdarbiu“. Vakare sugrįžimas į viešbutį Vokietijoje. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Loffingenas – Bernas (180 km) – Interlakenas (60 km) – Stein am Rhein (180 km) – Loffingenas (70 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Šveicarijos konfederacijos sostinę Berną. Dažnai šis miestas vadinamas „šveicariškiausiu“, „gėlių ir šulinių“ miestu: Šv.Vincento katedra, kurios įspūdingą portalą puošia apie 300 skulptūrėlių, vaizduojančių Paskutinio teismo scenas, parlamento rūmai, nuo jų terasos atsiverianti miesto ir Arės upės panorama, gotikinė miesto rotušė, mini spektakliu kiekvieną valandą lankytojus sudominantis Bokšto laikrodis, garsusis “Vaikų rijiko“ fontanas. Iki vakaro laisvas laikas Berne arba siūloma **ekskursija (kaina – 38 EUR/asm.) į vieną lankomiausių vietų Šveicarijoje – vaizdingų panoramų supamą Interlakeno kalnų miestelį. Tai miestas, įsikūręs tarp dviejų ežerų Alpių papėdėje. Apžiūrimi senieji Kazino rūmai ir gėlių laikrodis.Lauterbrunen slėniu, garsėjančiu savo kriokliais, vykstama Juodojo Vienuolio kalno link. Tirpstančio ledyno maitinami *Trumelbacho kriokliai pralaužę kalno viduje įspūdingą 12-os pakopų kelią. Šviesos atspindžių žaismas suteikia kriokliams paslapties aurą. Atsisveikinimas su Šveicarija – trumpas pasivaikščiojimas idiliškameStein am Rhein miestelyje, išsidėsčiusiame prie Reino. Pažintis su senamiesčiu: pro Žemutinio bokšto vartus patenkama į pagrindinę senamiesčio gatvelę, kurią puošia ištapyti pastatų fasadai su erkeriais, XVI a. statyta miesto rotušė, Šv. Jurgio vienuolyno ir bažnyčios ansamblis. Vakare sugrįžimas į viešbutį Vokietijoje. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Loffingenas – Niurnbergas (350 km) – Zgoželecas (420 km)
Pusryčiai. Išvykimas į antrą pagal dydį Bavarijos žemės miestą Niurnbergą. Šiame mieste sukauptas turtingas kultūrinis palikimas: ant uolos stūksanti Imperatorių pilis, apsupta gynybinių sienų ir bokštų, garsiausio vokiškojo renesanso dailininko A.Diurerio namas, viduramžius menančios Šv.Zebaldo ir Šv.Lorenco bažnyčios, miesto rotušė, Turgaus aikštė su Gražuoliu fontanu, Šv.Dvasios ligoninė ir garsieji ”Niurnbergo akiniai”, šeimyninio gyvenimo linksmybes ir kančias atskleidžiantis „Šeimos karuselės” fontanas. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

6 diena: Zgoželecas – Vilnius (990 km)
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• kelionė autobusu,
• kelionės dokumentų sutvarkymas,
• kelionės vadovo paslaugos,
• degalų mokestis,
• apžvalginės ekskursijos po Viurcburgą Ciurichą, Berną, Stein am Rhein, Niurnbergą,
• 5 nakvynės viešbučiuose Lenkijoje ir Vokietijoje su pusryčiais.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• (**) – 35 EUR/asmeniui ekskursija į Liucerną (ekskursija vyksta susirinkus ne mažiau 20 asmenų grupei),
• (**) – 38 EUR/asmeniui ekskursija į Interlakeną (ekskursija vyksta susirinkus ne mažiau 20 asmenų grupei),
• ekskursijų paketas į Liucerną ir Interlakeną – 60 EUR/asm.,
• (*) – mokami objektai. Turistas moka pats kelionės metu. Mokamų objektų kainos gali keistis.
- Reino kriokliai – ~ 6 CHF
- plaukimas laivu Keturių kantonų ežeru – ~ 30 CHF
- Trumelbacho kriokliai – ~ 13 CHF 
• medicininių išlaidų draudimas,
• asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
• išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės ir Lazdijų,
• išvykimas iš Klaipėdos, Šiaulių, Kryžkalnio ir Panevėžio – už papildomą mokestį,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,
• kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 6 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:369 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS