Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Slovėnija - Kroatija


 

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją, Slovėniją. Po pietų atvykstame į vieną nuostabiausių Slovėnijos kalnų kurortų – Bledą. Šis miestelis, įsikūręs prie ledyninės kilmės smaragdinio Bledo ežero, yra tapęs Slovėnijos simboliu. Turistus traukia nepakartojamo grožio kalnų panorama, ežero saloje baltuojantys bažnytėlės bokštai ir nuo XI amžiaus ant skardžio stovinti įspūdinga Bledo pilis*. Nakvynė viešbutyje Slovėnijoje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Slovėnijos sostinę Liublijaną. Aplankysime Šv. Mikalojaus katedrą, rotušę, Roba fontaną, simbolizuojantį tris upes – Savą, Krką ir Liublijanicą, senamiestį ir kitas įžymybes. Vykstame į Postoiną, kur aplankome nuostabų gamtos stebuklą – Postoinos urvus*. Upės vanduo suformavo apie 20 km ilgio įvairaus dydžio galerijų, kambarių ir koridorių labirintus. Vivariume galėsite pamatyti Proteus anguinus žuvį, kuri gyvena visiškoje tamsoje ir šaltyje. Netoliese stovi tarsi ant uolos pakibusi didinga Predjamos pilis*. Tai viena gražiausių pilių Slovėnijoje stovinti apie 700 metų. Išvykstame į nuostabaus grožio Kroatiją: negyvenami uolėti tarpekliai, statūs upių slėniai, neapsakomo grožio raižytos pakrantės, besidriekiančios palei Adrijos jūrą, nužymėtą šimtais salų ir salelių. Vakare atvykstame į Starigrad Paklenica – kurortą prie Adrijos jūros. Nakvynė.

4 diena. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems siūlome nepakartojamą išvyką** visureigiais po Velebito kalnų masyvą, išsidėsčiusį Paklenicos nacionaliniame parke. Važiuosite senuoju keliu, kuriuo keliaudavo vietiniai gyventojai. Aplankysite Dalmatijos ir Likos regionus, gėrėsitės nepakartojamais kalnų vaizdais, būsite vaišinami nacionaliniais užkandžiais (kalnų medumi, namine duona, vytintu kumpiu, garsiuoju avies sūriu, kuris gaminamas Pago saloje) bei vietinės gamybos gėrimais (rakija, baltu bei raudonu vynais, sultimis). Turėsite galimybę pasivaikščioti kalnų takeliais, išsimaudyti prie Zrmanja upės krioklių. Kalnuose Jums bus pagaminti pietūs. Į kurortą grįšite filmo „Vinetu“ keliu, gėrėdamiesi nepakartojama jūros, salų ir kalnų panorama. Nakvynė Starigrad Paklenica.

5 diena. Vykstame į vieną seniausių Kroatijos miestų Zadarą, kuris garsus IX šimtmečio bizantijos architektūros Šv. Donato bažnyčia, išlikusiais romėnų forumo griuvėsiais, penkių šulinių aikšte ir kt. Taip pat galėsite pasiklausyti vienintelių pasaulyje jūros vargonų. Vykstame įPago salą, kuri su žemynu sujungta tiltu. Vos tik į ją įvažiavus matosi, kad žemė čia sausa ir nederlinga, yra vos keli rajonai užsodinti vynmedžiais ir alyvmedžiais. Pakrantė balta, gairinama boros vėjo, kraštovaizdis primena mėnulio peizažą. Ši sala taip pat garsėja nuostabiais rankdarbiais, vadinamais čipka, kurie įtraukti į UNESCO nematerialaus paveldo sąrašą. Ekskursija Pago mieste: senojo miesto sienos, vienuolynas ir Švč. Mergelės Marijos bažnyčios griuvėsiai. Nuo senų laikų čia išgaunama druska, kai kurios rūšys gali turėti net 75 mineralus! Siūlome aplankyti druskos muziejų*. Vietinių pasididžiavimas – avių pieno sūris „Paški“ – seniai, kaip ir druska, tapo geidžiamiausiomis lauktuvėmis iš Kroatijos. Sūrių gamyklos lankymas ir sūrių degustacija*. Vakare grįžtame į Starigrad Paklenica. Nakvynė.

6 diena. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems siūlome dienos išvyką laivu į Kornati salų nacionalinį parką** - Adrijos jūros perlą. Tai didžiausias salynas Adrijos jūroje, kurį jungia daugiau kaip 150 salų su povandeniniais urvais ir saugiomis įlankėlėmis. Salynas, supamas skaidrių jūros vandenų, užima apie 300 km2 teritoriją. Miškais apaugusios uolėtos salos sukuria nepamirštamą reginį. Visą dieną galėsite mėgautis nuostabaus žydrumo ir švarumo jūra, saule, ir nepakartojamais salyno vaizdais. Atplaukę į Dugi Otok salą galėsite išsimaudyti natūraliame druskos ežere. Išvykos metu laivo kapitonas paruoš Jums pietus. Vaišinsitės kepta žuvimi ir vietiniu kroatišku vynu. Vakare grįžtame į Starigrad Paklenica. Nakvynė.

7 diena. Anksti ryte išvykstame į Plitvicos ežerų nacionalinį parką*, kur miškais apaugusiame slėnyje tyvuliuoja 16 didelių ir daug mažų krištolo skaidrumo ežerų, kuriuos jungia gausybė vandens krioklių. Nuostabi gamta, miškai bei kalnų oras, kerintis ežerų ir krioklių, gėlių, gyvūnų ir paukščių pasaulis susilieja į vieną nepakartojamą visumą, traukiančią turistus iš viso pasaulio. Kelionė per Slovėniją, Austriją. Vakare atvykstame į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.

8 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Kelionės priemokos

Kurorto rinkliava suaugusiam (privaloma) 4,00 € 13,81 Lt
Kurorto rinkliava vaikui (12-17 m.) (privaloma) 2,00 € 6,91 Lt
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (65-75 m.) 14,00 € 48,34 Lt
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (18-64 m.) 5,00 € 17,26 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (1-7 m.) 5,00 € 17,26 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (8-17 m.) 4,00 € 13,81 Lt
Pervežimas Klaipėda - Kaunas - Klaipėda 37,00 € 127,75 Lt
Pervežimas Kryžkalnis - Kaunas - Kryžkalnis 29,00 € 100,13 Lt
Pervežimas Panevėžys - Kaunas - Panevėžys 29,00 € 100,13 Lt
Pervežimas Šiauliai - Kaunas - Šiauliai 32,00 € 110,49 Lt

Nuolaidos

Keliaujantiems penktą ir daugiau kartų -12%
Keliaujantiems ketvirtą kartą -10%
Keliaujantiems trečią kartą -7%
Keliaujantiems antrą kartą -5%
Senjorams (nuo 65 m.) -10%
Vaikams iki 12 m. -10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams -5%
10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui -99%
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui -80%
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui -65%
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui -50%
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui -35%
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui -25%
Jaunavedžiams -10%

Nuolaidos nesumuojamos ir negalioja "Specialiems", "Paskutinės minutės", "Fortūnos" ir "Išankstinio pirkimo" pasiūlymams.

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 4 nakvynės Kroatijoje privačiame sektoriuje be maitinimo; 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus ir vietinių gidų paslaugos ~ 90 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); maitinimas Kroatijoje; oro kondicionierius Kroatijoje medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; apartamentuose Kroatijoje gali būti bendri patogumai 2 kambariams; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:325 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS