Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


"Skyway" – šviesos festivalis Torūnėje


Kelionė autobusu 2016 m. rugpjūčio 26-28 d.

Mokslas sumaišytas su menu – štai koks „Skyway“ festivalis!
Jis toks pats ypatingas, kaip ir žavioji Torūnė.

    

Šviesų festivalis gotikinėje Torūnėje organizuojamas nuo 2009 m. Festivalio programa susideda iš kelių sričių:

  • Mokslas. Festivalis remiasi mokslu ir astronomija. Festivalio tikslas, įtraukti žmones į mokslo sritį, leisti jiems išmokti kažką naujo. Festivalio rengėjai mano, kad šviesų grožis yra labai svarbu, tačiau nereikia pamiršti ir mokslo.

  • Menas. Pagrindė „jėga“, kuriant festivalio išvaizdą. Garso ir vaizdo menas yra novatoriškas ir neįprastas, puikiai derantis su Torunės miesto architektūra. Tai toks menas, kurį gali paliesti.

  • Žmonės. Pagrindinis festivalio „moto“ - kultūra visiems! „Skyway“ yra skirtas visoms kartoms. Tai yra visiškai nekomercinis- nemokamas festivalis. Žmonėms tai puiki galimybė įsitraukti į festivalio malonumus.

Kelionės programa:

1 diena

    

6.00 val. išvykimas iš Vilniaus nuo Forum Palace Vilniuje. Kelionė per Lenkiją. Sustosime Plocko mieste, seniausioje Mazovijos gyvenvietėje, žinomoje nuo X a., buvusioje valdovų sostinėje. Miestas yra vienas iš Europos plytų gotikos kelio stočių. Apsilankysime Mazovijos muziejuje, kuris įkurtas 1821 m. ir yra seniausias viešasis muziejus šalyje. Art Nouveau stiliaus pastate eksponuojama įspūdinga šimtais eksponatų meno kolekcija, pati didžiausia ir turtingiausia Art Nouveau ir Art Deco ekspozicija Lenkijoje. Čia pamatysime aukštos kokybės Art Deco baldų kolekcijas, kurias turtingai papildo meno dirbiniai- stiklo, keramikos, metalo, tekstilės, juvelyrikos bei apranga su priedais. Mazovijos muziejuje kitose galerijose eksponuojama tapyba ir skulptūra bei keičiamos parodos. ARBA. Apsilankymas Plocko zoologijos sode, įkurtame ant unikalaus, vaizdingo Vyslos upės kranto, kuriame gyvena daugiau nei 300 gyvūnų rūšių. Po apsilankymo parodoje išvykimas į Torūnę. Atvykus apsigyvensime viešbutyje ir dalyvausime šviesos festivalio renginiuose. Nakvynė viešbutyje.

    

2 diena

Pusryčiai. Ekskursija po vieną gražiausių Lenkijos miestų, vadinamu „Šiaurės gotikos perlu“. Torūnės senamiestis įtrauktas į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Tai antrasis Lenkijos miestas (po Krokuvos), galintis didžiuotis išsaugotu ir puoselėjamu viduramžiais suformuotu senamiesčiu bei gausybe architektūros paminklų. Apžvalginė ekskursija: miesto Rotušė, Šv. Dvasios bažnyčia, M. Koperniko namas, Kreivasis bokštas, Tilto vartai, gynybos siena. Paminklas N. Kopernikui ir kt. Po pietų pasirinktinai lankysimės Torūnės muziejuose. Lankomiausi yra Koperniko namai, kuriuose galima sužinoti apie garsiausio lenkų astronomo, šiuolaikinės astronomijos pagrindų kūrėjo gyvenimą ir veiklą. Kiti muziejai: Torūnės miesto muziejus, Meduolių muziejus, Planetariumas ir kt. Skanausime žymiųjų Torūnės imbierinių meduolių, ragausime Torūnės alų. Laisvas laikas šviesos festivalio uždarymo renginiuose. Nakvynė viešbutyje.

    

3 diena

Pusryčiai. Išvykimas link Varšuvos. Pakeliui apsilankysime karališkuose Wilanow rūmuose, kurių kompleksą 1677m. pradėjo statyti karalius Jonas III Sobieskis. Antrojo pasaulinio karo metu rūmai nepatyrė didelės žalos, tad po daugelio metų atrestauruoti įgijo savo pradinį gražų vaizdą. Rūmų salėse yra unikalūs XVI-XIX a. laikotarpio baldai, gausus dekoras, didelė Lenkijos žymių asmenybių portretų kolekcija. Wilanow rūmus supa sodai ir parkai, yra oranžerija, kurioje rengiamos meno parodos. Netoli rūmų galima apsilankyti puikiame plakatų muziejuje.

    

Po rūmų apžiūros tolimesnė kelionė per Lenkiją. Vakare sugrįžimas į namus.

Kelionės kaina: 139 Eur (esant grupėje 40 asmenų).

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, kelių ir ekologijos mokesčiai, 2 nakvynės viešbutyje Torūnėje dviviečiuose kambariuose su pusryčiais, ekskursinė programa, kelionės vadovo-gido paslaugos.

Pastabos: Mokamiems objektams reikia turėti ~ 70 PLN. Už muziejus bei mokamus objektus mokama vietoje.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 3 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:139 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS