Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Šiaurės Lenkijos keliais


KELIONĖS KAINA NUO 459 Lt

Kelionės programa

 

 

 

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vykstate į Griunvaldą - Žalgirio mūšio vietą. Atvykstate į Malborką – buvusią kryžiuočių ordino sostinę. Pažintis su viena iš didžiausių viduramžių Europos pilių, užimančia net 20 hektarų plotą. Joje buvo kalinamas Lietuvos didysis kunigaikštis Kęstutis. Išvykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena. Pusryčiai. Vykstate į Sopotą – garsiausią Lenkijos pajūrio kurortą. Aplankote ilgiausią (511 metrų) Baltijos jūroje molą. Pasivaikštote pagrindine Monte Cassino alėja. Aplankote XII a. Olivos katedrą, garsėjančią savo įspūdingais vargonais. Vėliau vykstate į seną šiaurės Lenkijos uostamiestį Gdanską. Miestas pirmą kartą paminėtas 997 metais, o XII amžiuje tapo ypač svarbiu Baltijos pajūrio uostu. Pažintis su miesto senamiesčiu: Aukštutiniai, Auksiniai ir Žalieji vartai, Uosto krantinė ir centrinė Ilgojo turgaus gatvė, atlikusios pagrindinio miesto turgaus vaidmenį, Neptūno fontanas, liudijantis miesto ryšį su jūra, Artūro rūmai, kuriuose rinkdavosi turtingi miesto žmonės bei vykdavo įvairių gildijų, brolijų, pirklių susirinkimai, Šv. Marijos bažnyčia, stebinanti savo dydžiu ir aukščiu. Laisvas laikas. Išvykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena. Pusryčiai. Važiuojate į Fromborką. Čia gyveno ir tyrinėjo žymus astronomas Mikalojus Kopernikas. Vykstate į Šv. Lipką, nuo viduramžių garsėjančią stebuklais. Aplankote Šv. Lipkos barokinį ansamblį (bažnyčia ir jėzuitų vienuolynas). Atvykstate į „Vilko guolį“ - Antrojo Pasaulinio karo metu buvusią Hitlerio būstinę. Apžvalginės ekskursijos metu susipažįstate su bunkerių sistema, nepavykusio pasikėsinimo prieš Hitlerį istorija. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI:

 

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 

Kelionė autobusu.
2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje.
Ekskursinė programa.
Kelionės vadovo paslaugos.
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

PASTABOS:

 

Mokamiems objektams reikia turėti ~ 90 zlotų.
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
Priemoka už vienvietį kambarį - 100 Lt

 

Medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas.

 

Kelionės metu nuvažiuojama ~1500 km

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 3 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:132.94 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS