Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


ŠIAURĖS ITALIJA – ELBOS SALA – POILSIS ŠIAURĖS KROATIJOJE PRIE ADRIJOS JŪROS (10 D.)


KELIONĖS KAINA NUO 1797 Lt

 

 

Gracas – Cortina d‘Ampezzo – Elbos sala – San Martinas – Piza – Florencija – Opatijos regionas – Plitvicos nacionalinis parkas – Porečas – Rovinj – Pula – Ptuj


1 diena: Vilnius – Brno (1040 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykimas į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Brno – Gracas (330 km) – Tolmezzo (270 km)
Pusryčiai. Ryte išvykimas Italijos link. Pakeliui aplankomas Gracas - Štirijos provincijos sostinė, įsikūrusi abipus Mur upės. Ekskursija po miestą: Rotušė, Landhaus - istorinė valdžios būstinė, arsenalas, Šv. Egidijaus katedra, miesto parkas, Pilies kalnas. Vėlai vakare atvykimas į Veneto regioną. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

3 diena: Tolmezzo – Cortina d‘Ampezzo (100 km) – Cecina (520 km)
Pusryčiai. Dolomitų keliu vykstama į vieną gražiausių Italijos Alpių kurortų – Cortina d‘Ampezzo, dar vadinama "Dolomitinių Alpių karaliene". Kurortas įsikūręs plačiame ir saulėtame d‘Ampezza slėnyje, apsuptas įspūdingų kalnų viršūnių: Tofana (3243 m), Cristalo (3216 m) ir Sorapis (3205 m). *Keltuvu kylama į vieną iš viršukalnių pasigėrėti Dolomitinių Alpių panorama. Esant saulėtam orui, iš čia galima pasigrožėti aukščiausia Dolomitinių Alpių viršukalne Marmolada (3343 m) ir kitomis Selos kalnų masyvo viršukalnėmis. Nusileidus į kurortą, galima pasimėgauti puodeliu itališkos kavos. Kelionė link Toskanos. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

4 diena: Cecina – Piombino (60 km) – Cecina (60 km)
Pusryčiai. Atvykimas į Piombino uostą ir plaukimas *laivu į Elbos salą. Tai trečia pagal dydį Italijos sala, kurią išgarsino Napoleonas Bonapartas, kuris po Prancūzijos pralaimėjimo, tremtyje čia praleido devynis mėnesius. Pasak legendos, sala sukurta iš deivės Veneros pamestų karolių ir savo grožiu stebina visus čia apsilankiusius. Vakarinėje salos pakrantėje driekiasi smėlio paplūdimiai, o kalvų šlaitai apaugę šimtmečius skaičiuojančiomis alyvmedžių giraitėmis ir vynuogynais. Atplaukiama į Portoferajaus uostą - didžiausią Elbos salos miestą. Pasivaikščiojimas uosto senamiesčiu, aplankomas Napoleono *namas-muziejus. San Martine aplankoma
imperatoriaus vasaros *rezidencija. Toliau vykstama į aukščiausią salos vietą Monte Capanne. *Keltuvu pasikėlus į Monte Capanne kalną atsiveria nuostabūs salos panoramos vaizdai. Esant geram orui matyti Korsikos, Montekristo ir Pianosos salos. Esant galimybei, žymiųjų Elbos salos *vynų degustacija. Vakare grįžtama į žemyninę Italiją. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Cecina – Piza (70 km) – Florencija (110 km) – Opatijos regionas (460 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Pizą, buvusį galingą jūros uostą prie Ligūrijos jūros, turtingą ir nepriklausomą miestą. Atvykus ekskursija: Campo dei Miracoli (Stebuklų lauko) ansamblis, Katedra, didžiausia pasaulyje krikštykla, „fizikos stebuklas“ - svyrantis bokštas. Po pietų atvykimas į Toskanos regiono sostinę, Renesanso kultūros lopšį - Florenciją. *Miesto transportu vykstama į miesto centrą. Ekskursija po miestą: Santa Croce bazilika, kurioje palaidoti Florenciją išgarsinę žmonės; miesto simbolis - Ponte Vecchio tiltas, iki šių dienų garsėjantis auksakalių dirbtuvėlėmis; Sinjorijos aikštė, kuri kartu su Vecchio rūmais ilgus amžius buvo Florencijos politinio ir visuomeninio gyvenimo centru; Katedros aikštės ansamblis: gotikinė Santa Maria del Fiore katedra su įspūdingu, oranžinėmis čerpėmis dengtu kupolu ir varpine. Išvykimas į Kroatiją, įsikūrimas Opatijos regione prie Viduržemio jūros. Nakvynė viešbutyje Kroatijoje.

6-8 diena: Opatijos regionas
Poilsis prie Adrijos jūros. Nakvynės viešbutyje su pusryčiais.
Pageidaujantiems siūlomos išvykos:
- **išvyka į legendomis apipintą unikalų *Plitvicos nacionalinį parką, saugomą UNESCO. Šiame parke buvo filmuojama dauguma filmų apie indėnus su žymiuoju aktoriumi Gojko Mitičiumi.  3–4 val. žygis besigrožint daugybe įvairiausio dydžio krioklių, jungiančių ežerus. Plaukimas laivu viename iš ežerų.
- nemokama išvyka į Istrijos pusiasalį. Porečo mieste aplankoma seniausia triskliautė bažnyčia Vakarų Europoje - įžymiąją VI a. *Eufrazijaus baziliką su puikiai išsilaikiusiomis bizantiškomis mozaikomis. Rovinj - vaizdingas žvejų miestelis: siauros gatvelės, itališko stiliaus namai, miestą juosusių sienų likučiai, vėliau sutvirtinti miesto bokšteliais; trys iš buvusių septynerių miesto vartų ir barokinė miesto globėjos Šv. Eufemijos katedra. Antikiniame Pulos mieste apžiūrimas nuostabusis Romos imperijos laikų *amfiteatras, statytas tuo pačiu metu, kaip ir Romos Koliziejus.
- **iškyla laivu Adrijos jūra.

9 diena: Opatijos regionas – Ptuj (250 km) – Brno (410 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Ptuj – spalvingą Slovėnijos miestelį, garsėjantį savo vynais ir terminiais baseinais. Ekskursija po miestą: rotušė, Floriano kolona, *Ptuj pilis. Pagal galimybę *vyno degustacija vyno rūsiuose. Kelionė per Slovėniją, Austriją. Vakare atvykimas į Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

10 diena: Brno – Vilnius (1040 km)
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžimas į Lietuvą.

 

 


Į kelionės kainą įskaičiuota:
• kelionė autobusu,
• kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursinė programa,
• 9 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais.

Pastabos:
• Išvykimas iš Vilniaus, Kauno ir Marijampolės,
• išvykimas iš Klaipėdos, Šiaulių, Kryžkalnio ir Panevėžio – už papildomą mokestį,
• už (*) pažymėtus objektus papildomai mokama kelionės metu (apie 150 EUR),
• už (**) pažymėtus objektus papildomai mokama kelionės metu,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,
• kai kurių lankomų vietų ir objektų gidų paslaugos – už papildomą mokestį,
• kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda,
• Kroatijoje mokamas kurorto mokestis 1 EUR/1 d. asmeniui,
prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 10 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:520.45 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS