Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Šiaurės Italijos ežerai (poilsis prie Gardos ežero)

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vakare atvykstame į viešbutį. Nakvynė Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai. Atvykstame į Rėgensburgą, prie Dunojaus upės išsidėsčiusį ketvirtą pagal dydį Bavarijos miestą, kurio viduramžių laikus menantis senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Ekskursijos metu pamatysime: akmeninį 310 m ilgio tiltą – puikų viduramžių inžinerijos pavyzdį, nuo kuriuo atsiveria gražiausia miesto panorama, seniausią dešrelių virtuvę „Wurstkuche“, senąją rotušę, Šv. Petro katedrą, senąją koplyčią – „Alte Kapelle“, kunigaikščių Turnų ir Taksių rūmų kompleksą skoningai įterptą tarp vienuolyno ir bažnyčios pastatų, Baumburgo bokštą. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti siauromis senamiesčio gatvelėmis bei papietauti vienoje iš vietos kavinių. Vykstame į Italiją. Nakvynė viešbutyje prie Trento.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame prie didžiausio Italijoje Gardos ežero. Pažintis su šiaurine ir rytine ežero pakrante. Apsilankysime nuostabiame Malčezinės miestelyje. Jo pagrindinis akcentas - XIII a. pastatyta Skaligero pilis, kurios varpinėje vis dar skamba 600 metų senumo bokšto varpas. Laisvas laikas, kurio metu norintieji keltuvu galės pasikelti į Monte Baldo kalną* (2218 m), dar vadinamą „Europos sodu“, nuo kurio atsiveria įspūdinga Gardos ežero pakrančių panorama ir aplankyti pilį* arba išsimaudyti ežere. Gardos regionas žymus net tik vaizdingais ežero pakrante besidriekiančiais miesteliais ir kurortais, gerai išvystyta turizmo infrastruktūra, bet ir čia gaminamais alyvuogių aliejais bei vynais. Pakrantėse aliejaus gamyba pradėta VIII amžiuje. Norintiems organizuojama aliejaus degustacija*. Čia vietiniai augintojai supažindins kaip auginamos alyvuogės ir spaudžiamas aliejus. Tai puiki proga ne tik degustuoti šio regiono vietinės produkcijos alyvuogių aliejų su „bruschetta“ duona, bet ir galimybė įsigyti Jums patinkančių gaminių. Vykstame į kitą žavų Gardos ežero pakrantėje įsikūrusį Bardolino miestelį, garsėjantį čia gaminamais savito skonio vynais. Šių dienų Bardolino vynas gaminamas maišant skirtingas vynuogių rūšis, kurių kiekviena vaidina atitinkamą vaidmenį. Laisvas laikas, kurio metu galėsite paragauti šio vietinio vyno. Atvykstame į viešbutį Gardos ežero apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Mantują. Šis nepakartojamas Italijos miestas, išsidėstęs Po slėnyje, iš trijų pusių apsuptas Superiore, Mezza ir Inferiore ežerų, turistus sužavi UNESCO saugomu senamiesčiu. Jau nuo XIV a. Mantują valdė Gonzagų giminė, kurie buvo dideli meno mecenatai. Jų dėka iki šių dienų galime rasti žymių menininkų ir architektų, tokių kaip Leono Batistos, Peterio Paulo Rubenso, Donatelo atspindžius miesto architektūroje. Pažintis su senamiesčiu: Dožų rūmai, buvusi kunigaikščių Gonzagų užmiesčio vila – Tė rūmai, Šv. Andriejaus bazilika, katedra. Laisvas laikas. Vykstame į vieną unikaliausių pasaulio parkų – Sigurtą*. Šis parkas, užimantis 600 000 kvadratinių metrų teritoriją, buvo pradėtas formuoti dar XVII amžiuje. Lankytojus sužavi augalų ir žydinčių gėlių gausa, net 1 km ilgio rožių alėja, labirintas, vandens sodas ir parko simbolis - milžiniškas 400 metų senumo ąžuolas, kurio kamieno skersmuo siekia 6 metrus. Vakarop - apsilankymas Gardos terminiame parke*. Tai žymus terminių baseinų parkas, kuriame galite ne tik pasimaudyti 5000 kvadratinių metrų terminiame baseine su masažinėmis srovėmis ir fontanais, bet ir pasigėrėti architektūriniais statiniais, tokiais kaip Villa dei Cedri, Villa Moscardo ir visą parko teritoriją puošiančiomis skulptūromis. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

5 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui arba išvyka** prie Komo ežero, kuris yra trečias pagal dydį Italijoje. Jo pakrantėse, kalnų apsuptyje, įsikūrę daugybė gražių miestelių su dailiomis vilomis, bažnyčiomis ir namais. Prabangias vilas prie Komo ežero turi ir atlikėja Madonna, futbolo žvaigždė Ronaldinho, aktorius S. Stallone, verslininkas R. Branson ir kiti. Leidžiamės į kelionę laivu** Komo ežeru. Praplaukiame gražiausią Komo ežero vilą, vadinamą „Villa del Balbianello“, čia buvo filmuojamas filmas „Kazino Royale“ apie Džeimsą Bondą, taip pat „Žvaigždžių karų“ antroji dalis ir kiti filmai. Atplaukiame į Vareną. Tai tikras ežero perlas, išsidėstęs ant kalno šlaito. Grožimės ežero vaizdu su tolumoje boluojančiomis snieguotomis kalnų viršūnėmis. Aplankome Monastero vilą**, kurioje yra įrengtas muziejus, ir šalia esantį botanikos sodą. Plaukdami atgal iš tolo grožimės Belado miesteliu. Grįžtame į Komą. Jo senamiestis nedidelis, bet jaukus senosios architektūros pastatų, parduotuvėlių, viešbučių, restoranų ir kavinių labirintas. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

6 diena. Pusryčiai. Visuomeniniu transportu* vykstame į Sirmione. Tai Gardos ežero pusiasalyje įsikūręs nuostabaus grožio miestelis su gausybe siaurų gatvelių bei skverų, garsėjantis ištaigingomis priemiesčio vilomis. Miestelio akcentas - XIII a. pastatyta žavi viduramžių pilis*, kuri įkurta siauriausioje pusiasalio vietoje ir atrodo, jog plūduriuoja vandenyje. Sirmione taip pat stovi daugiau nei 2000 metų senumo Antikos poeto Katulo romėniškos vilos griuvėsiai bei įkurtas antikinis miesto muziejus. Laisvas laikas, kurio metu pageidaujantieji kateriais* galės pasiplaukioti ežere, besigrožėdami įspūdingomis garsenybių vilomis, arba pasimaudyti. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Vykstame į Veroną. Turistus žavi Veronos senamiestis – siauros, tiesios gatvės, viduramžiais susiformavusios aikštės, puoštos kolonomis ir fontanais. I a. pastatytas Arenos amfiteatras*, buvęs antikinis forumas – Erbės aikštė, Šv. Morkaus kolona, Sinjorijos aikštė ir Džiuljetos namas*. Kelionė per Italiją, Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

8 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) (*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~120 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.


Kelionės priemokos
Kurorto mokestis (privaloma)9,00 €
Vienvietis kambarys100,00 €

Papildomai pasirenkamos ekskursijos ir pramogos
Išvyka prie Komo ežero25,00 €
Išvyka prie Komo ežero (vaikui iki 12 m.)15,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8600 97797
el.p.: eglesil@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:479 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS