Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


ŠIAURĖS ITALIJA SU POILSIU PRIE ADRIJOS JŪROS 8D./7N.


1 diena: Vilnius – Brno (1040 km) 
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena: Brno – Gracas (320 km) – Lido di Jezolo (400 km) 
Pusryčiai. Vykstama į Štirijos sostinę Gracą, įsikūrusią prie Mur upės. Ekskursija po miestą: Rotušė, Landhaus – istorinė valdžios būstinė, arsenalas, Šv.Egidijaus katedra, miesto parkas, Pilies kalnas. Laisvu laiku pageidaujantys gali pasikelti į Pilies kalną pėsčiomis arba *funikulieriumi. Išvykimas į Italiją. Vakarienė ir nakvynė Italijos kurorte prie Adrijos jūros.

3 diena: Lido di Jezolo – Punta Sabbioni (20 km) – Venecija 
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba ekskursija į Veneciją ir Venecijos lagūnos salas. Iš Punta Sabbioni *laivu keliamasi į Veneciją – fantaziją ant vandens. Pakeliui aplankome Venecijos lagūnos Burano salą, pasidabinusią spalvingais namais irMurano salą, garsėjančią stiklo dirbiniais. Ekskursija po Veneciją – miestą, pastatytą ant 117 salų: Šv. Morkaus aikštė ir bazilika, „Atodūsių“ tiltas, Dožų rūmai, Rialto tiltas ir nuo jo atsiverianti Didžiojo kanalo panorama, siaurų gatvelių ir kanalų labirintai. Laisvu laiku pageidaujantys gali aplankyti *Šv.Morkaus katedros Auksinį altorių, *Varpinę. Grįžtama į kurortą prie Adrijos jūros.Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena: Lido di Jezolo 
Pusryčiai. Diena, skirta poilsiui prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena: Lido di Jezolo – Paduja (80 km) – Vičenca (35 km) – Verona (60 km) – Lido di Jezolo (150 km) 
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba visos dienos **ekskursija į Padują, Vičencą irVeroną. Išvykimas į Padują – Šv.Antano miestą. Šis miestas, garsėjantis savo akademine istorija, nuo IV a.pr.Kr. buvo svarbus romėnų prekybinis miestas. Aplankoma Šv. Antano Padujiečio bazilika, iškilusi ant jo kapo, Sinjorijos aikštė, laikrodžio bokštas, universitetas, kuris įkurtas 1222 m.yra vienas seniausių Europoje. Jame kelias dešimtis metų dirbo žymusis mokslininkas Galilėjo Galilėjus. Toliau vykstama į Vičencą. Miestas garsus tuo, jog didelę dalį architektūros paminklų sukūrė įtakingas XVI a. architektas Andreos Palladio. Dėl to Vičenca dar vadinama Palladio miestu ir yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Iš viso mieste yra 23 šio architekto suprojektuoti pastatai. Šv. Lauryno gotikinė bažnyčia, centrinė miesto aikštė – Piazza dei Signori, Palazzo della Ragione – rūmai dar vadinami bazilika. *Olimpinis teatras – seniausias Europoje uždaras teatras, pastatytas XVI a.Žiūrovų salėje mediniai suolai primena akmeninius tradicinius graikų ir romėnų teatrų po atviru dangumi suolus. Atvykus į Romeo ir Džiuljetos miestą Veroną, ekskursija po istorinį miesto centrą: *antikinė arena, Džiuljetos namas su žymiuoju balkonėliu, Katedra, turgaus ir Sinjorijos aikštės. Grįžtama į kurortą prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena: Lido di Jezolo – Sirmionė (190 km) – Lido di Jezolo 
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba visos dienos ** išvyka prie Gardos ežero irSirmionę. Vykstama prie didžiausio Italijoje Gardos ežero, kurio viename iš pusiasalių įsikūręs Sirmionės miestelis, žavintis *viduramžių pilimi, antikinio miesto muziejumi, siauromis gatvelėmis, skverais, nuostabiausia ežero bei kalnų panorama. Norintys gali *pasiplaukioti Gardos ežeru, besigrožint ežerą supančių Alpių kalnų terasų, nusėtų alyvmedžių giraitėmis, vynuogynais, kiparisais ir oleandrais, panoramomis. Pagal galimybę, vietiniame ūkyje *degustuojamas vynas. Grįžtama į kurortą prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena: Lido di Jezolo – Postojna urvai (180 km ) – Predjamos pilis – Brno (570 km) 
Pusryčiai. Išvykimas į Slovėniją. Didžiausio ir gražiausio Europoje stalaktitų – stalagmitų urvo *„Postojna Jama“ lankymas. Tai gamtos stebuklas, susiformavęs per milijonus metų. Kelionė traukinuku požeminėmis galerijomis, koridoriais ir salėmis. Netoli urvų, tarsi išaugęs ant uolų, įspūdingiausias statinys visoje Slovėnijoje – *Predjamos pilis. Kelionė per Slovėniją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

8 diena: Brno – Vilnius (1040 km) 
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota: 
• kelionė autobusu, 
• kelionės vadovo paslaugos, 
• ekskursinė programa, 
• 7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, 
• 5 vakarienės Italijoje, 
• kelionės dokumentų sutvarkymas, 
• degalų mokestis.

Į kelionės kainą neįskaičiuota: 
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu, 
• (*) pažymėti objektai (apie 130 EUR), 
• (**) ekskursija į Padują, Vičencą ir Veroną – 50 EUR, 
• (**) ekskursija prie Gardos ežero ir Sirmionę – 45 EUR, 
• (**) ekskursijos organizuojamos susirinkus ne mažesnei negu 20 asmenų grupei. 
• kurorto mokestis (7 EUR, mokamas užsakant kelionę), 
• kai kurių lankomų vietų vietinių gidų paslaugos, 
• asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos: 
• išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės ir Lazdijų, 
• išvykimas iš Klaipėdos, Šiaulių, Kryžkalnio ir Panevėžio – už papildomą mokestį, 
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis, 
• kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda, 
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos. 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:359 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS