Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Senelio Šalčio rezidencija Belovežo girioje - Minskas


1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame į kaimyninę Baltarusiją, į netoli sostinės įsikūrusį senovinių liaudies amatų muziejinį kompleksą “Dudutki”*.  Jūsų laukia nuostabi kelionė – rimta ekskursija su nerimtais nuotykiais. “Dudutki” yra vienas iš labiausiai lankomų Baltarusijos muziejų. Jis įkurtas 1995m. entuziastų , vadovaujamų E.Budino, pastangomis ir tapusiu savotišku muziejumi po atviru dangumi. Liaudies buities instrumentai, veikiančios dirbtuvės kviečia susipažinti su XIX a. dvaro gyvenimu. Jūs pamatysite vienintelį Baltarusijoje veikiantį vėjo malūną, apsilankysite veikiančiose puodžių dirbtuvėse , senovinėje kalvėje, duonos  kepykloje, Jūsų laukia įvairių gėrybių degustacija ir pasivažinėjimas su žirgais. Toliau vykstame į Minską. Ekskursija po šventiškai pasipuošusį Minską autobusu ir pėsčiomis: Pergalės paminklas, Ivano Kupalos parkas, Sporto kompleksai, “Ašarų sala” , Nepriklausomybės aikštė , Šv.Simono ir Šv.Elenos bažnyčia, dar žinoma kaip Raudonoji bažnyčia požeminis miestas „Sostinė“, Komorovo turgavietė su skuptūrine kompozicija, deimanto formos nauja Nacionalinė biblioteka, Aukštutinis miestas su savo architektūros šedevrais – Šv. Dvasios katedra, XVII a. Švč. Mergelės Marijos bažnyčia, paminklu Pranciškui Skorinai, buvusių vienuolynų rūmais, atstatyta klasicistine miesto Rotuše. Laisvas laikas. Vykstame į viešbutį.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Ružanus. Ružanai – šiandien nedidelis miestelis, keleivį pasitinkantis lietuvių magnatų – valstybininkų ir mecenatų Sapiegų – rezidencija. Tiesa, iš didingų rūmų likę tik griuvėsiai, tačiau net ir jie leidžia suvokti buvusių rūmų puošnumą. Apsilankome muziejuje*. Toliau keliaujame į Lenkijos-Baltarusijos pasienyje įsikūrusį Belovežo girios nacionalinį parką. Tai vienas didžiausių miškų rezervatų Europoje, kur nuo seno gyvena didžiausi žinduoliai – stumbrai. Jūsų laukia pasakiška viešnagė Senelio Šalčio rezidencijoje*. Senelio valdos užima net 15 hektarų plotą. Čia aplankysite Senelio Šalčio namą su pokylių sale ir dovanų skrynia, stebuklingą malūną, kuris sumala blogus poelgius į dulkes, pamatysite iš medžio išdrožinėtas pasakų personažų skulptūras, Snieguolės namelį, stebuklingą šulinį,  įspūdingą 40 metrų aukščio Kalėdinę eglę, žaliuojančią jau 120 metų. Laisvu laiku galėsite paskanauti karštų blynų ir arbatos su medumi, nusipirkti ar pasidaryti dovanėlių, suvenyrų. Šioje rezidencijoje galėsite išvysti ir laukinių žvėrių voljerus*, kur pamatysite senuosius girios šeimininkus stumbrus, tauriuosius elnius, šernus ir daug kitų žvėrių. Aplankę Senelį Šaltį, Snieguolę ir  žvėrelius, vyksime namo. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė patogiu autobusu; 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

grupinė Baltarusijos viza (suaugusiems ~25 EUR, padaroma per 6 d.d. , individuali viza ~ 40 EUR, skubi viza ~ 70 EUR . Vizų kainos gali keistis); bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 20 BYN; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

grupinė Baltarusijos viza (suaugusiems ~25 EUR, padaroma per 6 d.d. , individuali viza ~ 40 EUR, skubi viza ~ 70 EUR . Vizų kainos gali keistis); bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 40 BYN; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Kelionės priemokos

Baltarusijos viza (grupinė) per 9 d.d. 25,00 €
Baltarusijos viza (individuali) 40,00 €
Baltarusijos viza (skubi) 70,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.) 6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.) 10,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.) 15,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.) 4,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.) 4,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.) 3,00 €
Vienvietis kambarys 17,00 €
  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:113,52 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS