Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Savaitgalis Gdanske - Malborkas


1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Vykstame į Gdanską. Tai – vienas seniausių Šiaurės Lenkijos miestų su žavingu senamiesčiu, kuriame gausu siaurų gatvelių bei XII-XVIII a. pastatų. Dauguma jų yra atstatyti po Antrojo pasaulinio karo bombardavimų, po kurių išliko tik apie trečdalis miesto pastatų. Aplankysime miesto simbolį – Neptūno fontaną, Švč. Mergelės Marijos katedrą, miesto rotušę, Turgaus aikštę, Arsenalą, miesto vartus. Popiet įsikūrimas 5* išskirtinio interjero viešbutyje, Gdansko senamiestyje. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis, pasiplaukioti laivu* Gdansko kanalais, suktis apžvalgos ratu, užlipti 405 laiptelius į Šv. Mergelės Marijos katedros bokštą, iš kurio atsiveria nuostabi panorama į Gdanską. Vakare jėgas atgauti galite viešbučio SPA – maudytis baseine, atsipalaiduoti sūkurinėje vonioje ar saunoje. SPA naudotis galėsite visos viešnagės metu nuo 7 valandos ryto iki 21 valandos vakaro. Nakvynė prabangiame viešbutyje Hilton Gdansk 5*.

2 diena. Pusryčiai (švediškas stalas). Ryte po pusryčių nuo 7 valandos galite lankytis sporto klube, baseine ar saunose. Laisvas laikas. Išvykstame namų link. Pakeliui aplankome Malborką* - vieną didžiausių Europoje viduramžių pilių, kryžiuočių vadinamą Marienburgu – „Marijos tvirtove“. Pilies kompleksą supa tvirta gynybinė siena, puošiama gausybės bokštelių. Pilies viduje galima apžiūrėti gyvenamuosius apartamentus, koplyčią, sargų stebėjimo postus ir koridorius, Vasaros, Žiemos menes bei kitas patalpas. Muziejuje eksponuojami viduramžių ginklai, amatininkų dirbiniai, skulptūros, gintaro papuošalai. Aukštutinėje pilyje kadaise buvo ir kalėjimas, kuriame buvo kalinami ypatingi belaisviai, vienas iš jų buvo Lietuvos didysis kunigaikštis Kęstutis. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 1 nakvynė 5* viešbutyje su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 32 PLN; asmeninės išlaidos; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.


Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys 50,00 €
  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:143.1 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS