Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Savaitgalis Gdanske

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Vykstame į Gdanską – vieną seniausių Šiaurės Lenkijos miestų su žavingu senamiesčiu, kuriame gausu siaurų gatvelių bei XII-XVIII a. pastatų. Nors didelė miesto dalis atstatyta po Antrojo pasaulinio karo bombardavimų, Gdanskas turistus stebina įdomia architektūra bei išskirtine miesto atmosfera. Ekskursijos metu apžiūrėsime gražiausiu tituluojamą Gdansko pastatą – Auksinį namą, pastatytą XVII a. turtingam miesto pirkliui, taip pat miesto simbolį – Neptūno fontaną, kuris ilgajame turguje puikuojasi jau nuo XVII a., grožėsimės miesto rotuše, iš kurios bokšto į miestą sklinda varpų muzika bei išgirsime legendą apie panelę Hedvigą, kuri kiekvieną dieną tuo pat metu pasirodo pro Naujojo posėdininkų namo langą. Tęsdami ekskursiją apsilankysime Švč. Mergelės Marijos bazilikoje, kuri tituluojama didžiausia iš plytų pastatyta šventove visoje Europoje. Jos gotikinio stiliaus interjeras su išskirtinai gražiais krištoliniais skliautais dengia daug puikių viduramžių ir baroko laikotarpio meno kūrinių. Apžiūrėsime dar vieną Gdansko įžymybę – senovinį uosto keltuvą, esantį ant Motlavos upės kranto bei pasivaikščiosime „Mariacka“ gatve, kurioje apžiūrėsime siaurus ir turtingai dekoruotus mūrinių pastatų fasadus, kažkada priklausiusius pasiturintiems pirkliams ir auksakaliams. Šiandien šioje gatvelėje karaliauja juvelyrų dirbtuvės ir galerijos. Po pietų įsikursime Hilton Gdansk 5* viešbutyje, kuris įsikūręs pačiame Gdansko senamiestyje. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis ar užlipti 405 laipteliais į Švč. Mergelės Marijos bazilikos bokštą*, iš kurio atsiveria nuostabi panorama į Gdanską. Vakare jėgas atgauti galėsite viešbučio SPA – maudytis baseine, atsipalaiduoti sūkurinėje vonioje ar saunoje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Apie 11-12 val. išsiregistruojame iš viešbučio. Laisvas laikas senamiestyje, kurio metu galėsite apsilankyti viename iš populiariausių Gdansko muziejų. Modernus ir inovatyvus Antrojo pasaulinio karo muziejus* įkurtas 14 m gylyje po žeme ir tai yra vienas didžiausių istorinių muziejų visame pasaulyje, kuriame pagrindinė ekspozicija užima net 5000 m2 plotą. Tai išskirtinė vieta, kurioje interaktyviai pateikiama informacija apie didžiausią ir pražūtingiausią konfliktą žmonijos istorijoje. Mokslo centras Hewelianum*, kuriame interaktyvių pramogų ir žaidimų metu galėsite susipažinti su Gdansko istorija bei įvairiais mokslo reiškiniais, o laiko mašina nukeliauti į XVI a. Gdanską. Europos solidarumo centras*, kuris įsikūręs šalia Gdansko laivų statyklos. Tai pirmas pasaulyje Solidarumo muziejus, taip pat šiuolaikinė kultūros institucija. Galingame pastate, kurio fasadas primena statomą laivą, veikia nuolatinė paroda, skirta „Solidarumui“ ir pristatanti lenkų kelią į laisvę. Apie 15 val. išvykstame namų link. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 1 nakvynė 5* viešbutyje su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~70 PLN; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.


Kelionės priemokos
Vienvietis kambarys55,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:152.1 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS