Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


RUMUNIJA – TRANSILVANIJA.LEGENDŲ KELIAIS 7D./6N.


1 diena: Vilnius – Prešovas (1000 km) 
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

2 diena: Prešovas – Miškolc Tapolca (125 km) – Klužas-Napoka (310 km) 
Pusryčiai. Išvykstama Rumunijos link. Kelionė per Slovakiją ir Vengriją. Pakeliui aplankomi egzotiškiausi Vengrijoje Miškolc Tapolca *terminiai baseinai, įrengti stalaktitų–stalagmitų urvuose. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Klužas-Napoka – Turda (32 km) – Sibiu (140 km) – Brašovas (140 km) 
Pusryčiai. Vykstama į Turda miestelį, kur lankomos *druskų kasyklos. Ten, kur XIV-XX a. buvo gaunama druska, mus pasitinka magiškas požemių pasaulis. Čia susipažįstama su druskos kasybos istorija, pageidaujantys gali *paplaukioti valtelėmis, pakilti apžvalgos ratu. Išvykstama į vieną autentiškiausių Rumunijos miestų – Sibiu, kuris įkurtas buvusios romėnų gyvenvietės Sibinum vietoje. Čia beveik kiekvienas namas pripažintas architektūriniu paminklu. Šis žavus miestas 2007 m. buvo paskelbtas Europos kultūros sotine. Pasivaikščiojimas jaukiomis senamiesčio gatvelėmis besigrožint gynybiniais bokštais ir sienomis, amatininkų gildijų pastatais ir bažnyčiomis. Sibiu turi savo nepakartojamą veidą – tai vienas nuostabiausių ir geriausiai išlikusių Rumunijos senamiesčių. Pakeliui į Sinajos kalnų kurortą, sustojama saksų viduramžių mieste – Brašove, kuriame aplankoma rotušės aikštė, XIV a. pastatyta Juodoji bažnyčia ir kitos miesto įžymybės. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Brašovas – Sinaja (40 km) 
Pusryčiai. Diena Sinaja kalnų kurorte Pietų Karpatų kalnuose, kuris įsikūręs beveik 1000 m virš jūros lygio. Šis miestelis ne veltui vadinamas karališkuoju. Čia XIX a. antroje pusėje buvo pastatyti *Peleš rūmai, kuriuose ilsėdavosi karalius Karolis I su šeima ir jo svečiai. Rūmuose įrengti 160 kambarių muziejus, kuriame saugomos meno kolekcijos. Iš Busteni kurorto pagal galimybę *keltuvu arba *džipais pakylama į panoraminę aikštelę, kur galima pasigrožėti vėjo, saulės ir lietaus sukurtomis skulptūromis „Sfinksu“ ir „Senutėmis“. Tolumoje boluoja aukščiausia Bucegi kalnų Omu viršukalnė (2505 m). Pasivaikščiojimas kalnų takeliais. Esant galimybei, apsilankymas garsiajame *Sinajos vienuolyne, kurio pastatų ansamblyje galima ne tik pavaikščioti, bet ir sutikti čia gyvenančių vienuolių. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Sinaja – Bran (55 km) – Sigišoara (140 km) – Oradia (320 km)
Pusryčiai. Besigrožint kalnais ir slėniais, serpantininiais keliais atvykstama į Bran, kur stūkso įspūdinga ir gausiausiai užsienio turistų lankoma, XIV a. pastatytaDrakulos pilis, apraizgyta daugeliu kraupių legendų. Airių rašytojo B.Stoukerio romanas „Drakula“ išgarsino ne tik autorių, bet ir paslaptingąją Bran pilį, mistinį grafą Drakulą ir jo prototipą – žiaurųjį Volonijos valdovą Vladą Tepešą, kuris, kaip pasakojama, jam prasižengusius žmones sodindavo ant kuolo. *Apsilankymas paslaptingoje Drakulos pilyje, primenančioje gotikinę Transilvanijos pasakų pilį. Vykstama į grafo Drakulos gimtąjį miestą Sigišoarą. „Transilvanijos perlas“, taip šį saksų XII–XVII a. pastatytą miestą vadina rumunai. Miestas, įsikūręs ant Trnavos upės kranto, įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Aplankomas senamiestis, gynybiniai įtvirtinimai, *laikrodžio bokštas. XIV a. name, kuriame gimė ir keletą vaikystės metų praleido Vladas Tepešas (Drakula), dabar veikia restoranas. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Oradia – Tokajus (155 km) – Košicė (80 km) – Krokuva (230 km)
Pusryčiai. Vykstama į jaukų Tokajaus miestelį, kurį išgarsino nepakartojamo skonio Tokajaus vynas. Šį vyną tiekė Prancūzijos karaliams, Rusijos imperatoriams, jį mėgo Getė, Šileris, Bethovenas, Haidnas. Pasivaikščiojimas po nedidelį senamiestį, pageidaujantiems – *vynų degustacija. Kelionė per Slovakiją. Sustojimas rytų Slovakijos sostinėje – Košicėje. Trumpa pažintis su Košicės senamiesčiu: senamiesčio puošmena – gotikinė Šv.Elžbietos katedra – didžiausia gotikinė bažnyčia Slovakijoje, Žemieji vartai, Budelio bastionas, viduramžių gynybinių įtvirtinimų liekanos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

7 diena: Krokuva – Čenstakava (140 km) – Vilnius (700 km) 
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Pakeliui aplankomas didžiausias Lenkijos piligrimų centras – Čenstakavos vienuolynas. Pagal galimybę apžiūrima vienuolyno bažnyčia, koplyčia, garsėjanti stebuklingu „Juodosios Madonos“ paveikslu. Kelionė per Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota: 
• kelionė autobusu, 
• kelionės vadovo paslaugos, 
• ekskursinė programa, 
• 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, 
• kelionės dokumentų sutvarkymas, 
• degalų mokestis. 

Į kelionės kainą neįskaičiuota: 
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu, 
• (*) pažymėti objektai (apie 65 EUR), 
• kai kurių lankomų vietų vietinių gidų paslaugos, 
• asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos. 

Pastabos: 
• išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės ir Lazdijų, 
• išvykimas iš Klaipėdos, Šiaulių, Kryžkalnio ir Panevėžio – už papildomą mokestį, 
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis, 
• kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda, 
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 7 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:385 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS