Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


RUMUNIJA – NOSTALGIŠKASIS MARAMUREŠAS 5D./4N.


1 diena: Vilnius – Košicė (950 km):
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

2 diena: Košicė – Tokaj (90 km) – Baje Mare (200 km):
Pusryčiai. Sustojimas Rytų Slovakijos sostinėje – Košice. Trumpa pažintis su Košice senamiesčiu: senamiesčio puošmena – gotikinė Šv. Elžbietos katedra, didžiausia gotikinė bažnyčia Slovakijoje, Žemieji vartai, Budelio bastionas, viduramžių gynybinių įtvirtinimų liekanos. Vyksite į jaukų Tokaj miestelį, kurį išgarsino nepakartojamo skonio Tokajaus vynas. Šis vynas buvo tiekiamas Prancūzijos karaliams, Rusijos imperatoriams, jį mėgo Getė, Šileris, Bethovenas, Haidnas. Pasivaikščiojimas po nedidelį senamiestį, o pageidaujantiems – *vynų degustacija. Kelionė į Rumuniją – Maramurešo sostinę Baje Mare. Trumpa ekskursija po Maramurešo sostinę, kur jau Dakijos valdovo Burebistos valdymo laikais buvo išgaunamas auksas ir sidabras: miesto simbolis – XV a. pastatytas Šv. Stepono bokštas, XV a. menantis Elžbietos namas, Mėsininkų bokštas, Laisvės aikštė su spalvingais XVII-XVIII a. namais. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Baje Mare – Desesti (45 km) – Sapanta (40 km) – Birsana (40 km) – Jeud (25 km) – Borsa (40 km) – Klužas-Napoka (220 km): 
Pusryčiai. Šią dieną aplankomos net trys į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktos medinės cerkvės, kurias puošia unikali medžio drožyba, o viduje – freskos biblijos temomis. Grožėdamiesi Ignis ir Gutti kalnų viršūnėmis vyksite į Desestikaimą, kur aplankysite unikalią medinę cerkvę ir kapines. Toliau vyksite į Sapantakaimą, kurį išgarsino „Linksmosios kapinės" – jos įrašytos į 10-ties įdomiausių pasaulio kapinių sąrašą. Vietos kryždirbys Ion Patras drožė ne tik įspūdingus kryžius ir vaizdus iš mirusiojo gyvenimo, bet ir kūrė linksmus tekstus... Taip, kapinės gali būti linksmos ir spalvingos – įsitikinsite patys. Lankysitės Birsana cerkvėje – tai viena įspūdingiausių cerkvių Maramureše. Čia laikas tarsi sustojęs. Stebina ir žavi ne tik medinės cerkvės, bet ir kaimo sodybų vartai – tikri meno kūriniai su užkoduota informacija apie šeimininko šeimą bei statusą. Kelionė cerkvių keliu baigiama seniausioje – XIV a. statytoje – Jeud cerkvėje. Atvyksite į jaukų Maramurešo ir Rodna kalnų grandinių apsuptą Borsa miestelį. Esant galimybei *keltuvu kilsite aukščiausio Rumunijoje „arklio" krioklio link. Trumpas pasivaikščiojimas kalnuose. Vėliau vyksite Klužo-Napokos (Cluj Napoca) link. Nakvynė viešbutyje. 

4 diena: Klužas-Napoka – Turda (30 km) – Košicė (440 km):
Pusryčiai. Atvykimas į Klužą-Napoką (Cluj Napoca). Ekskursija didžiausiame Transilvanijos mieste, kurio istorija prasidėjo dar Romos imperijos laikais: XIII–XIV a. Šv. Matjošo bažnyčia, paminklas Vengrijos karaliui Matjošui Korvinui, jo gimtasis namas, Banffy rūmai – įspūdingiausias baroko epochos statinys Transilvanijoje, ortodoksų cerkvė, Nacionalinis ir Operos teatrai. Vyksite į Turda miestelį – ten lankysite *druskų kasyklas. Ten, kur XIV–XX a. buvo gaunama druska, pasitinka magiškas požemių pasaulis. Čia susipažinsite su druskos kasybos istorija, o pageidaujantys galės *paplaukioti valtelėmis, *pakilti apžvalgos ratu ir, esant galimybei, *išsimaudyti druskingame ežere. Kelionė per Rumuniją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje. 

5 diena: Košicė – Vilnius (950 km):
Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• kelionė autobusu;
• kelionės vadovo paslaugos;
• ekskursinė programa;
• 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
• kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• kuro mokestis – 20 EUR;
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
• (*) pažymėti objektai (~50 EUR):
- vynų degustacija Tokaj miestelyje – ~12 EUR;
- „Linksmosios kapinės" – ~10 RON;
- cerkvės – ~30 RON;
- keltuvas – ~60 RON;
- Turdos druskųkasykla – ~20 RON;
- maudynės druskingame baseine – ~10 RON.

Pastabos:
• išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės ir Lazdijų,
• išvykimas iš Klaipėdos, Šiaulių, Kryžkalnio ir Panevėžio – už papildomą mokestį,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,
• kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 5 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:245 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS