Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Romantiškoji Vokietija (Reino ir Mozelio slėniai) - Liuksemburgas


1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Heidelbergą, kuris garsus seniausiu universitetu Vokietijoje, įspūdingu senamiesčiu bei įžymiąja Heidelbergo pilimi*. Šios pilies rūsyje yra didžiausia pasaulyje statinė, kuri yra 8 m ilgio bei 7 m pločio, talpinanti apie 220 tūkstančių litrų ir pagaminta iš 130 ąžuolų. Pasivaikščiosime po įžymųjį „Senąjį“ tiltą (Alte Brucke), miesto aikštę, aplankysime barokinę Šv. Dvasios bažnyčią. Heidelbergo miestą mėgo  tokie rašytojai, kaip Markas Tvenas, Getė, Hėgelis. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje prie Heidelbergo.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Rudeshaimą – miestelį ant Reino upės kranto, dar vadinamą „Reino vyno sostine“. Žavus miesto senamiestis bei žymioji Drosselgasse gatvė traukia turistus visus metus. Gatvė, kurios ilgis vos 144 m, vilioja turistus pasimėgauti rinktiniais Reino regiono vynais nedideliuose restoranėliuose, kavinėse bei vyno rūsiuose. Esant galimybei, plaukimas laivu* Reino upe. Vykstame į Eltzo pilį*, kuri žavi savo išskirtine architektūra, aukštais frontonais su daugybe bokštelių.  Vykstame į Koblencą – miestą, įsikūrusį Mozelio ir Reino upių santakoje, vadinamą „Vokietijos kampu“. Pažintis su miestu: senamiestis, Šv. Floriono bažnyčia, Imperatoriaus Vilhelmo I statula, Alte Burg pilis ir kt. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje prie Koblenco.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Kochemą – Mozelio upės „perlą“, garsėjantį Riesling vynų įvairove. Nuostabus šios vietovės kraštovaizdis buvo vertinamas dar romėnų laikais. Reichsburgo pilis, įsikūrusi ant kalvos, puikus miesto senamiestis su vingiuotomis siauromis gatvelėmis, aikštės. Esant galimybei, Mozelio regiono vynų degustacija*. Vykstame į seniausią Vokietijos miestą – Tryrą. Pažintis su miestu: įžymieji Porta Nigra vartai*, Imperatoriškos pirtys, Konstantino bazilika, Hauptmarkt aikštė.  Vykstame į vieną iš mažiausių Vakarų Europos šalių bei vienintelę pasaulyje Didžiąją Kunigaikštystę – Liuksemburgą. Ši šalis yra 84 km ilgio bei 52 km pločio. Pažintis su miestu: senamiestis, Konstitucijos aikštė, Dievo Motinos katedra, Didžiųjų hercogų rūmai, hercogų tvirtovės fragmentai ir kt. Grįžtame į Vokietiją. Nakvynė viešbutyje prie Koblenco.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame į Veimarą – miestą įsikūrusi Ilmo upės kilpoje. Getė, Šileris, Listas, Nyčė, Herderis ir daugybė kitų iškilių asmenų susiję su Veimaru. Pažintis su miestu: rotušė, Šv. Petro ir Povilo bažnyčia, Getės namas ir sodas, Bauhaus muziejus, Šilerio namas, Rūmų muziejus ir kt. Po pietų išvykstame Lietuvos link. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

6 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 5 nakvynės viešbutyje su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 80 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda.


Kelionės priemokos

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.) 7,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.) 12,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.) 5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.) 5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.) 4,00 €
Vienvietis kambarys 99,00 €
  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 6 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:323.1 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS