Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Prancūzijos Provansas ir Žydrasis krantas

1 diena

Lenkija

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Keliaudami per Lenkiją, sustojate papietauti vienoje iš pakelės užeigų. Vakare, apie 20 val. atvykstate į viešbutį Lenkijos–Vokietijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~1040 km

2 diena

Rėgensburgas

Pusryčiai. Vykstate į Rėgensburgą. Viduramžių dvasią išsaugojusio miesto senamiestis ne tik didžiausias Vokietijoje, bet ir 2006 m. įtrauktas į Pasaulio paveldo sąrašą. Rėgensburgo gyventojai gana vėlai pamilo savo senamiestį. Dar praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje buvo planuota istorinį palikimą nugriauti, o jo vietoje pastatyti naują miestą. Šiandien visi džiaugiasi, kad taip neįvyko. Mieste daugiau nei 1500 saugomų pastatų. Ekskursijos metu pamatote miesto simbolį Akmeninį tiltą, praeinate pro Tilto vartus, iškart už kurių išlikęs druskos sandėlis, šalia jo, viena seniausių miesto užeigų – „Dešrelių virtuvė“; Senoji rotušė, kurioje posėdžiavo pirmasis Šventosios Romos imperijos parlamentas; aukščiau už kitus miesto pastatus iškilusi Šv. Petro katedra. Laisvas laikas senamiestyje, kur galite paskanauti vietinių dešrelių ir pakelti bavariško alaus bokalus. Išvykstate Italijos link. Nakvynei viešbutyje Austrijos–Italijos pasienyje atvykstate apie 22 val..

Šiandien nuvažiuojate ~800 km

Vokietija. Rėgensburgas Rėgensburgas. Akmeninis tiltas Rėgensburgas. Šv. Petro katedra Rėgensburgas. Šv. Petro katedra

3 diena

Gardos ežeras: Riva del Garda, Sirmione ir vyno degustacija

Pusryčiai. Vykstate didžiausio Italijoje Gardos ežero link. Sustojate Gardos ežero perlu vadiname Riva del Garda miestelyje. Svarbiausi miestelio istoriniai objektai išsidėstę kompaktiškame senamiestyje. Įspūdingiausias statinys – XIII a. pastatytas aukštyn beisistiebiantis Torre Apponale laikrodžio bokštas. Ežero pakrantėje pasitinka dar viena miestelio grožybė – viduramžius menanti tvirtovė – Rocca, kurioje veikia istorijos muziejus.  Vaizdingu pakrantės keliu, įrėmintu Alpių kalnų ir ežero vandenų, vykstate į Gardos ežero pusiasalyje įsikūrusį Sirmionės kurortą, kurio pasididžiavimas – žavus senamiestis, galinga viduramžių *Rocca Scaligerapilis, *garsaus romėnų poeto Katulos vilos griuvėsiai–muziejus. Esant galimybei, siūlome maudynes siera prisotintame vandenyje arba vyno *degustaciją. Vykstate Monako link. Nakvynė viešbutyje Pjačensos apylinkėse. Viešbutį pasiekiate apie 22 val.

Šiandien nuvažiuojate ~430 km

Italija. Gardos ežeras. Italija. Riva del Garda miestelis Italija. Gardos ežeras. Sirmionės kurortas Italija. Sirmionės kurortas. Rocca Scaligera pilis

4 diena

Monakas

Pusryčiai. Važiuojate Ligūrijos jūros pakrante Nicos link. Jūra, palmės, gėlės, didingos vilos, virtinė mažų miestelių ir kurortų jus lydės visą kelią. Apie pietus atvykstate į Monako kunigaikštystę. Nykštukinė valstybė Monakas – anklavas Prancūzijos teritorijoje, tankiausiai apgyvendinta Europos valstybė. Viena iš saugiausių pasaulio vietų su palankiomis finansinėmis sąlygomis. Grožis, saugumas, prestižas ir mokesčių nebuvimas – štai dėl ko dauguma turtingų žmonių pasirenka kunigaikštystę gyvenamąja vieta. Čia švartuojasi gražiausios, prabangiausios pasaulyje jachtos. Atvykus pirmiausia aplankote istorinį Monako *kazino. Tęsiate ekskursiją: „aukso mylia“ vadinamas Monte Karlo rajonas, Nekalto Prasidėjimo Dievo Motinos katedra, *Monako princo rūmai, *egzotinis sukulentų sodas. Vykstate Nicos link. Nakvynės vietą pasiekiate apie 21 val.

Šiandien nuvažiuojate ~330 km

Monakas Monakas. Princo rūmai Monakas. Monte Karlo rajonas Monakas

5 diena

Provansas: Nica, Grasas ir „Fragonard“ kvepalų gamykla

Pusryčiai. Keliaujate į Provanso regioną. Provanso ochros raudonio žemė, žydintys levandų ir saulėgrąžų laukai, apelsinmedžių žiedai, žaliuojančių platanų pavėsis ir kobalto mėlynumo dangus įkvėpė ne vieną garsų menininką. Čia gimė garsūs Van Gogo, Sezano, Gogeno kūriniai.  Pažintis su senąja Nica, kuri iki šiol išsaugojo kultūrinius ryšius su kaimynine Italija. Pasivaikštote po žemutinį miestą, apraizgytą siaurų gatvių, pasažų; aplankote Šv. Reparatės katedrą, pakylate į Pilies kalvą su dirbtinėmis kaskadomis, parku, Belandos bokštu, Nyčės terasa, kur akys gėrisi nuostabia panorama į Angelų užutėkį, miestą ir Anglų bulvarą. Išvykstate Marselio link. Sustojate parfumerijos sostinėje Grase, kur aplankote istorinę parfumerijos gamyklą ir parduotuvę „Fragonard“. Vakare, apie 20 val. atvykstate į viešbutį Marselyje. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~430 km

Prancūzija. Nica Nica. Anglų bulvaras Prancūzija. Nica Grasas. Fragonard kvepalų gamykla

6 diena

Marselis: senamiestis, Ifo tvirtovė ir žuvienės degustacija

Pusryčiai. Toliau keliaujate po Provansą. Pažintis su vienu seniausių Prancūzijos miestu – Marseliu. Pati gyviausia vieta Marselyje – senasis uostas, įrėmintas senųjų fortų. Siūlome *plaukti laivu (esant tinkamoms oro sąlygoms) į Ifo tvirtovę, pastatytą saloje, nutolusioje nuo miesto per tris kilometrus. *Tvirtovė, kuri niekada nebuvo apgulta ir nepatyrė mūšių karščio, nuo XVII a. tapo valstybės kalėjimu. Garsiausias jos kalinys – J. C. Faria, kurį nemirtingu padarė A. Diuma romane „Grafas Montekristas“. Pageidaujantiems – garsiosios Marselio bouillabaisse (žuvienės) degustavimas (už papildomą mokestį ~20-25 €). Po pietų turistiniu *traukinuku apvažiuojate Marselio įžymybes. Pasikeliate į aukščiausią miesto kalvą, kurią karūnuoja Dievo Motinos Saugotojos bazilika. Nuo 162 m aukščio kalvos atsiveria nuostabus vaizdas į miestą, uostą ir jūrą. Nakvynė viešbutyje Marselyje.

Prancūzija. Marselis Marselis. Senasis uostas Marselis. Ifo tvirtovė Marselis. Dievo Motinos Saugotojos bazilika

7 diena

Provanso Ekskas, Baux-de-Provence, Rusijonas

Pusryčiai. Vykstate į „tūkstančio fontanų miestu“ vadinamą buvusią Provanso sostinę – Provanso Eksą. Ekskursija po meno ir mokslo centrą: Šv. Išganytojo katedra su N. Froment triptiku „Degantis krūmas“ (XV a.), Rotušės aikštė, Mirabeau alėja su fontanais, aristokratiškas XVII a. Mazarinio vardo kvartalas. Pasiekiate nedidelį žavų viduramžių miestelį Baux-de-Provence, terasomis kylantį į beveik 900 m aukštį. Trumpas pasivaikščiojimas siauromis, vingiuotomis gatvelėmis. Nuo miesto tvirtovės sienų galima pasigrožėti Alpių kalnyno vaizdais. Sustojate *Levandos muziejuje. Aplankote spalvingąjį Rusijoną, miestą, skendintį nepaprastoje spalvų šviesoje ir garsėjantį senaisiais *ochros karjerais. Siauros miestelio gatvės vingiuoja tarp namų, kurių fasadų spalva kinta nuo šviesiai geltonos iki tamsiai raudonos. Esant galimybei, aplankote Levandų laukus. Nakvynė viešbutyje prie Avinjono. Į viešbutį atvykstate apie 20 val.

Šiandien nuvažiuojate ~150 km

Prancūzija. Provanso Ekskas Prancūzija. Baux-de-Provence miestelis Rusijonas. Ochros karjerai Provanco levandų laukai

8 diena

Avinjonas ir Beaune

Pusryčiai. Vykstate į „antrąja Roma“ vadinamą Avinjoną. Atvykus ekskursija po senąjį miestą, išsidėsčiusį gynybinių sienų viduje. Apžiūrite didingus *Popiežių rūmus, vienus didžiausių feodalinių rūmų Europoje; šalia esančią bažnyčią, kurioje palaidoti popiežiai Benediktas XII ir Jonas XXII; *St. Benezet XII a. tiltą per Ronos upę ir žavingą XIX a. atnaujintą senamiestį. Išvykstate į Beaune. Atvykus į Beaune aplankote viduramžių architektūros perlą – senąją *ligoninę su ypač spalvingu raštuotu burgundiškų čerpių stogu. Išvykstate Miulūzo link. Į viešbutį atvykstate apie 22 val.

Šiandien nuvažiuojate ~615 km

Prancūzija. Avinjonas Avinjonas. Popiežių rūmai Avinjonas. St. Benezet tiltas Prancūzija. Beaune.Senoji ligoninė

9 diena

Heidelbergas

Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Pakeliui sustojate viename iš gražiausių Vokietijos miestų – Heidelberge. Trumpas pasivaikščiojimas po senamiestį, kuris prasideda nuo seniausio Vokietijos universiteto pastato ir tęsiasi iki Turgaus aikštės su Neptūno fontanu. Grožitės pilimi, bažnyčiomis ir senamiesčiu nuo Senojo devynių arkų tilto per Neckar upę. Išvykstate Lenkijos link. Apie 22 val. atvykstate į viešbutį Vokietijos–Lenkijos pasienyje. Šalia viešbučio veikia nedidelė parduotuvėlė ir lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~860 km

Vokietija. Heidelbergas Heidelbergas. Pilis Heidelbergas. Devynių arkų tiltas Heidelbergas. Neptūno fontanas

10 diena

Kelionė namo

Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelėje veikiančių užeigų. Apie 22 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną. 

Šiandien nuvažiuojate ~1040 km

Kelionės metu nuvažiuojama ~6000 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu,
 • 9 nakvynės viešbučiuose,
 • maitinimas – 9 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai),
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos:draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 75 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 10 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:674 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS