Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Poilsis Čekijos kalnuose 5d.

1 diena

Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Vėlai vakare atvykimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Ekskursija Adršpadų kalnų gamtos *rezervate, vienoje unikaliausių Čekijos vietovių. Vanduo, vėjas ir temperatūros svyravimai suformavo neįtikėtinų formų akmeninius beveik 80 m aukščio „pirštus“, įstabiausias figūras: nesunkiai atpažinsite ąsotį, indėno galvą, milžinišką žuvį... *Valtimis plauksite Adršpadų ežeru, apžiūrėsite tarp uolų krentančius Didįjį ir Mažąjį krioklius. Jei garsiai ir nuoširdžiai pašauksite jų prižiūrėtoją senąjį Krokonošą, šis tikrai nepagailės gausios vandens srovės! Siauri praėjimai, stačios uolų sienos ir kriokliai palieka nepakartojamą įspūdį. Pageidaujantiems – sudėtingesnė trasa, kurioje galima suskaičiuoti virš 500 žemesnių ir aukštesnių pakopų – nuo jų vis naujai atsiveria įspūdinga apylinkių panorama. Laisvas laikas kalnų miestelyje. Čia siūlome papietauti, įsigyti suvenyrų. Išvykimas į kalnų kurortą Pec Pod Sniežko. *Pasikėlimas į aukščiausią Krkonošės kalnų viršukalnę Sniežką („Snieguotas kalnas“, aukštis 1602m), kur akį traukia neaprėpiama kalnų didybė. Pasivaikščiojimas kalnų takeliais, besigėrint nuostabiu Krkonošės kalnų peizažu. Kelionė į šimtmečius skaičiuojančią  *Detenice pilį. Ekskursija po pilies menes: baroko ir renesanso sienų tapyba, unikali maltos riterių ginklų kolekcija. Lankysite *čekiško alaus daryklą, kuri anksčiau buvo pagrindinis pajamų šaltinis dvaro išlaikymui. Sužinosite kaip „gimsta" žymusis čekiškas alus. *Vakarienė dvaro smuklėje, kurios metu ragausite nacionalinių patiekalų ir stebėsite viduramžių personažų pasirodymą, kuris paliks įspūdį kiekvienam. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Kelionė į įspūdingą Sychrovo pilį – vieną gražiausių Čekijos pilių, pastatytą XVI a. Ši pilis garsėja nepaprasta prabanga: įspūdingi sienų apmušalai, ištaigingi senoviniai baldai, puikios paveikslų bei meno dirbinių iš porceliano ir stiklo kolekcijos. Rūmus supa gražus angliško stiliaus parkas su nuostabiais fontanais ir augalija. Atvykimas į Čekų rojų. Rytų Bohemija – vienas gražiausių Čekijos regionų. Hruba Skala pilis ir uolų miestas. Vyksite link Prachovo, pakeliui grožėdamiesi Trosky tvirtove, ant smailių viršūnių stūksančiais Mergelės ir Raganos bokštais. Keliaudami nesudėtinga trasa, grožėsitės vis atsinaujinančiais, ne veltui Čekų rojumi vadinamų vietovių vaizdais. Vykstame į regiono alaus gamybos lyderio “Svijany” daryklą, kur galėsite įsigyti įvairiausios produkcijos, o pageidaujantieji galės paragauti nuostabaus  čekiško maisto bei  pasirinkti paragauti vieną iš 10 vietinio pilstomo alaus rūšių. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Visą dieną praleisite kalnų kurorte Špindleruv Mlyne, įsikūrusiame Krkanošės kalnuose. *Pasikelsite keltuvu į Medvedino kalną (1285 m) ir keliausite kalnų takais iki Elbės upės ištakų, grožėdamiesi nuostabiomis kalnų panoramomis. Pamatysite, kur gimdama viena iš didžiausių Europos upių savo tėkmės pradžioje krenta nuo didelio skardžio, sukurdama įspūdingo grožio krioklį. Pavargusiems – poilsis kalnų užeigose, kuriose patiekiama ypatingo skonio kalnų žolelių arbata. Nusileidus iš kalnų, pageidaujantiems – vasaros *bobslėjaus trasa. Taip pat siūlome pasimėgauti maudynėmis Špindleruv Mlyno vandens parke*. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 2600 km


Įskaičiuota į kelionės kainą
 • Kelionė autobusu,
 • 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 • Neįskaičiuota į kelionės kainą
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 2000 – 2500 CZK (Čekiškų kronų).
 • Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
  tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8600 97797
  el.p.: eglesil@svite.lt

  Informacija

  Kelionės trukmė: 4 d.

  Kelionės datos:


  Kaina nuo:259 €
  PAKLAUSIMAS


  Privatumo politika
   
  UŽSISAKYTI NAUJIENAS