Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Piligriminė Italija 8d.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė į Burgenlando žemės sostinę – Eizenštatą, kuriame galėsite atsikvėpti, neskubant susipažinti su miesteliu, jo architektūra, apylinkėmis. Eizenštatas – nedidelis miestelis su senomis, klasikinio išplanavimo gatvėmis, skulptūromis miesto aikštėse, dideliu parku ir Esterhazių rūmais. Šiuose rūmuose tarnavo ir prieš du šimtus metų šio miestelio gatvėmis vaikščiojo įžymusis Austrijos kompozitorius J. Haidnas. Pažintis su barokiniais Esterhazių šeimos *rūmais ir juose esančia Haidno sale, kurioje ir šiandien rengiami klasikinės muzikos koncertai. Pageidaujantys galės aplankyti J. Haidno *muziejų ir kompozitoriaus *mauzoliejų. Kelionė per Austriją, Italiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Kelionė per šiaurinę Italijos lygumą su didžiausiomis upėmis, per vaizdingus Apeninų kalnus. Atvykimas į Orvietą, įkurtą ant 300 m aukščio plynaukštės, nuo kurios miestas žvelgia žemyn į vynuogynais žaliuojančią lygumą. Šiame mieste yra gyvenę net 32 popiežiai, todėl dažnai dar vadinamas Popiežių miestu. Ekskursija po senamiestį garsų *Švč. Mergelės Dangun Ėmimo katedra. Tai viena didingiausių Italijoje romaninio – gotikinio stiliaus katedrų, kurioje saugomos Eucharistijos stebuklo relikvijos. Popiežius Leonas XIII šią Katedrą vadino „gražiausia gulbe tarp Italijos katedrų ir Paskutinio teismo dieną ji savo grožiu pakylėta bus paimta į dangų“. Aplankote vienintelį Italijoje privačiai šeimai priklausantį istorinį monumentą - įspūdingo dydžio *šulinį, kurį  1527m. popiežiaus Klemenso VII užsakymu suprojektavo florencietis Antonio da Sangalo. Šulinys turėjo aprūpinti vandeniu miesto gyventojus. Laisvas laikas. Išvykimas iš Orvietos. Kelionė link Romos.  Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Anksti ryte vykstate senuoju Apijaus keliu (Via Appia Antica) iki katakombų. Šis kelias yra pagrindinis senosios Romos imperijos kelias, kuris šiuo metu paverstas regioniniu parku. Jis nutiestas IV a. pr. Kr. ir romėnų laikais buvo vadinamas ilgųjų kelių karaliene. Į istorijos puslapius įėjo kaip kelias, ties kuriuo buvo nukryžiuoti Spartako sukilimo dalyviai, o Šv. Petras bėgdamas iš Romos nuo persekiojimų čia sutiko Jėzų ir paklausė „Quo Vadis, Domine?“. Šis įvykis įkvėpė lenkų rašytoją H. Senkevičių parašyti knygą, kuri pelnė pasaulinį pripažinimą. Apžiūrėsite šv. Sebastijono bažnyčią, aplankysite Šventojo kapą ir leisitės į bažnyčios rūsiuose esančias šv. Sebastijono katakombas. Vykdami antikinio centro link, pravažiuosite pro puikiai išlikusius Šv. Sebastijono vartus, per kuriuos pirkliai ir keliautojai patekdavo į miestą. Virš vartų iškyla du dantyti į Aureliano gynybynę sieną įjungti bokštai. Atvykimas į Romą, senojo pasaulio sostinę. Ekskursija po imperatoriaus Konstantino laikų kvartalą – Lateraną: šv. Jonų Laterane Bazilika ir rūmai - buvęs prabangus senovinis Romos imperijos dvaras, kuris ištisą tūkstantį metų, iki pat XIV a., tarnavo kaip pagrindinė popiežių rezidencija. Atstatytuose Laterano rūmuose šiuo metu įsikūręs Vatikano istorijos muziejus, kuriame kiekvienas pageidaujantis gali susipažinti su Popiežiaus valstybės istorija. Kairioje rūmų aikštės pusėje yra „Šventieji laiptai“, kuriais, kaip manoma, Jėzus lipo pas Pontijų Pilotą. Laiptų viršuje stovi „Švenčiausių Švenčiausia“ koplyčia, kurioje viduramžiais galėjo melstis tik popiežius. Šalia didingų rūmų stovi Šv. Jonų Bazilika. Tai Romos katalikų katedra, kurios vyskupas yra pats popiežius, o pati bažnyčia yra viena iš Vatikanui priklausančių didžiųjų miesto bazilikų. Laterano aikštės viduryje apžiūrėsite 1588 m. iš Egipto atgabentą ir pastatytą obeliską. Vėliau keliaujate į antikinį amžinojo miesto centrą: senosios Romos visuomeninio gyvenimo centras – forumas, didžiausias antikinio pasaulio pastatas Koliziejus, dar vadinamas Flavijų amfiteatru, Trevi fontanas, Ispanijos aikštė. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Vykstate į mažiausią pasaulyje valstybę – Vatikaną.  Šv. Petro aikštėje dalyvausite Bendroje Popiežiaus Pranciškaus audiencijoje. Tai puiki proga pamatyti Jėzaus Kristaus Vietininką, išgirsti jo žodžius ir gauti palaiminimą. Po audiencijos ekskursija į *Vatikaną. Lankymasis **Vatikano muziejuje – viename iš didžiausių pasaulyje meno lobynų (Rafaelio stancos – popiežių apartamentai, Mikelandželo freskos Siksto koplyčioje, kurioje renkamas popiežius, Pinakoteka – popiežiškoji paveikslų galerija ir kt.).*Šv. Petro bazilika – pagrindinė pasaulio katalikų bažnyčia: Mikelandželo “Pieta”, Berninio šedevrai, apaštalo Petro kapas, popiežių palaidojimai. Pageidaujantys galės gėrėtis Romos panorama nuo Mikelandželo suprojektuoto iškilaus *bazilikos kupolo, į kurį veda 330 pakopų laipteliai. Ekskursija po *Romą: šv. Angelo pilis, Navonos aikštė su įspūdingais fontanais, geriausiai išsilaikęs antikinės Romos pastatas – Panteonas – „visų dievų šventykla“, Venecijos aikštė su B. Musolinio valdžios rezidencija, gigantiškas Tautos altorius ant Kapitolijaus kalvos, Trajano kolona, vaizduojanti imperatoriaus Trajano kovos su Dakija kelią. Išvykimas į nakvynės vietą link Asyžiaus. Nakvynė viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai. Kelionė į Asyžių – viduramžius menantį nedidelį miestą, tikrą ramybės uostą, apsuptą ilgaamžių alyvmedžių sodų. Gražiajam Asyžiui populiarumą atnešė čia gyvenęs ir Dievo žodį skelbęs katalikų šventasis, vienuolis Šv. Pranciškus Asyžietis, minimas Italijos, gyvūnų, prekybininkų, katalikybės plėtros globėjas, gimęs 1181 m. Jis įkūrė pranciškonų vienuolių, Šv. Klaros seserų bei Pranciškonų pasauliečių – Tretininkų ordinus. Dauguma Asyžiuje esančių pastatų, gatvelių, vienaip ar kitaip susiję su įkvepiančiu Šv. Pranciškaus gyvenimu, todėl mieste visada gausu piligrimų. *Ryte dalyvausite Šventose mišiose Šv. Pranciškaus bazilikoje, kurioje palaidotas šventasis. Tai viena didingiausių krikščioniškų šventovių. Bazilika, kaip Šv. Pranciškaus palaidojimo vieta pradėta statyti 1228 m. praėjus dvejiems metams po jo mirties. Giotto ir kitų dailininkų freskose pavaizduojamas Šv. Pranciškaus gyvenimas ir ekstazė. Asyžius taip pat ir Šv. Klaros miestas. Šventoji klarisių ordino steigėja palaidota jos vardo Bazilikoje – Basilica de Santa Chiara. Išvykimas link La Verna vienuolyno, pastatyto ant Vernos kalno, apsupto tankų miškų. Šv. Pranciškus ilgą laiką gyveno atsiskyręs. Tikima, kad medituojant ir pasninkaujant prieš Šv. Mykolo Arkangelo šventę, jam pasirodė Nukryžiuotasis ir paženklino jį stigmomis. Pažintis su Šv. Pranciškaus maldos, veiklos ir stigmų gavimo vietomis bei su čia įsikūrusiu Pranciškonų vienuolynu – nuostabia dvasios ramybės oaze. Nuo vienuolyno komplekso atsiveria stulbinantys Casentino slėnio vaizdai. Išvykimas link Paduvos. Nakvynė viešbutyje.

7 diena

Pusryčiai. Kelionė į Paduvą, kuriame anot italų „pieva - be žolės, šventasis - be vardo, o kavinės – be durų“. Pažintis su Šv. Antano miestu: apie 80 garbingų miesto žmonių, tame tarpe ir Stepono Batoro bei Jono III Sobieskio skulptūromis apstatyta Prato della Vale aikštė, Šv. Džiustinos bazilika, kurioje yra palaidotas evangelistas Šv. Lukas,  Šv. Antano bazilika – didinga šventovė ir vienuolynas, garsėjantis įspūdingais bizantiškais kupolais. Donatelo sukurtas Didysis altorius su Šv. Antano stebuklų scenomis, šventojo palaikų, relikvijų ir kt. koplyčios. Vienas seniausių Europoje – Paduvos universitetas, kuriame kelias dešimtis metų dirbo garsusis Galilėjo Galilėjus, Vaistažolių aikštė su *Radžonės rūmais. Ekskursijos pabaigoje pasimėgausite paslaptingos receptūros kava kavinėje „be durų“ - Pedrocchi, kuri pati labiau primena rūmus. Išvykimas iš Paduvos. Kelionė per Italiją, Austriją, Čekiją.  Nakvynė viešbutyje.

8 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją (Slovakiją), Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~4700 km


Įskaičiuota į kelionės kainą
 • Kelionė autobusu,
 • 7 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 • Neįskaičiuota į kelionės kainą
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), bilietai į mokamus objektus, įvažiavimo mokestis į Romą, miesto transporto bilietai Romoje,vietinių gidų paslaugos Eizenštate, Orviete, Romoje, Vatikane, Paduvoje (ne lietuvių kalba), arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, ausinukai visos kelionės metu, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos, miestų mokesčiai – 6 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~80-100 EUR.
 • ** Vatikano muziejaus bilietus būtina užsisakyti ir apmokėti iš anksto prieš išvykstant į kelionę s. ~ 22 EUR; v., asmenys iki 18 metų ~ 13 EUR (įskaitant išankstinį užsakymo mokestį). Mokama agentūroje Lietuvoje.
 • Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
  tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8600 97797
  el.p.: eglesil@svite.lt

  Informacija

  Kelionės trukmė: 7 d.

  Kelionės datos:


  Kaina nuo:439 €
  PAKLAUSIMAS


  Privatumo politika
   
  UŽSISAKYTI NAUJIENAS