Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Pietų Italija - Amalfis (pažintinė-poilsinė)


1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vakare atvykstame į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.

2 diena Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Atvykstame į Karintijos žemės sostinę, šeštą pagal dydį Austrijos miestą – Klagenfurtą. Atvykus – ekskursija po senamiestį: renesansinių pastatų apsupta centrinė aikštė, XVI a. pastatytas ir miesto „įkūrėjui“ drakonui skirtas fontanas, barokinė katedra, įspūdingi miesto rūmai, kuriuose posėdžiauja Karintijos žemės asamblėja. Tęsiame kelionę per Austriją, Italiją. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Veneto regione.

3 diena Pusryčiai. Vykstame į Urbino miestą, įkurtą ant Metauro ir Foljo kalvų. Jis išsaugojo nepakartojamą viduramžiško miesto dvasią. Apžiūrėsime į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktą įspūdingą Urbino istorinį centrą ir netoliese esančią Duomo bažnyčią, kurią puošia Federiko Baročio paveikslas Paskutinė vakarienė. Taip pat apžiūrėsime garsiausią Urbino paminklą – Dukalės rūmus, pastatytus hercogui Federikui III da Montefeltro XV a. viduryje. Rūmus projektavo garsus to meto architektas Lučijanas Laurana. Šiandien čia įsikūrusi Nacionalinė Markės galerija – vienas iš reikšmingiausių Italijos renesanso meno muziejų. Urbino miestas didžiuojasi ir čia gimusiu tapytoju bei architektu, Renesanso genijumi – Rafaeliu Santi, kurio namą taip pat apžiūrėsime ekskursijos metu. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Bario.

4 diena Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Pageidaujantiems - dienos išvyka** į Alberobelą, Ostunį ir Monopolį. Vykstame į Alberobelą – „trulių“ miestą su tradiciniais baltintais namais, dengtais plokščių akmenų stogais. Keisti apskriti pastatai su kūginiais stogais ir kupolu viduje – trulli – statomi iš akmenų, nenaudojant skiedinio, tad statant buvo visiškai pasikliaujama fizikos dėsniais. Laisvas laikas siaurose miesto gatvelėse tarp restoranėlių ir suvenyrų parduotuvėlių. Pageidaujantiems primitivo vyno degustacija*. Vykstame į Apulijos brangakmenį – Ostūnį, dar vadinamą Baltuoju miestu. Miesto pastatai balti dėl statybose naudojamos klinties, jų sienos vasarą atspindi saulės šviesą, dėl to juose būna vėsu. Lankome  istorinį miesto centrą, pasivaikštome vingriomis akmenų gatvelėmis, arkomis. Apžiūrime vieną įspūdingiausių statinių – elegantišką vėlyvosios gotikos katedrą, kurios vidus vėliau buvo įrengtas baroko stiliumi. Miestas įsikūręs itin gražioje vietoje ant trijų kalvų, tad turėsite galimybę pasigrožėti nepakartojama Adrijos jūros panorama, besidriekiančiais paplūdimiais ir kopomis. Grįžtant užsukame į Monopolį – piečiausią Bario provincijos uostamiestį, kuris nuo kryžiaus žygių laikų ilgą laiką buvo vienas svarbiausių uostų Italijoje. Gyvybingas ir dinamiškas uostamiesčio meninis ir kultūrinis gyvenimas išpuoselėjo renesanso ir baroko dvasią. Pasivaikščiosime po senąjį uostą, apžiūrėsime Karolio V-ojo pilį ir vieną gražiausių barokinių katedrų Apulijos regione, pastatytą XVIII a. Grįžtame į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

 5 diena Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Pageidaujantiems – dienos išvyka** į Gargano nacionalinį parką. Vykstame į tėvo Pijaus miestą – San Džovani Rotondo, kuris yra svarbus piligriminis centras. Kapucinų kunigų vienuolis Tėvas Pijus, kuriam atsivėrė stigmos, Jono Pauliaus II paskelbtas šventuoju. Būtent jo dėka miestelyje pastatytos ligoninės, slaugos namai. Vykstame į nedidelį kurortinį miestelį Rodi Garganico, kuris įsikūręs ant uolėto Adrijos jūros kyšulio. Pasivaikščiosime grožėdamiesi jūros ir uosto vaizdais. Ekskursiją tęsiame vykdami į aukštai ant uolėtos kalno viršūnės įsikūrusį Peskičį. Ekskursijos metu grožėsimės baltais namukais, apžiūrėsime ant uolos krašto stovinčią pilį bei senas gynybines sienas, bylojančias apie kadaise turkų vykdytus išpuolius. Vykstame į Gargano pusiasalio turizmo centrą Viestę – tai senas ir labai jaukus miestelis, kuris ypač atgyja vakarais. Apžiūrėsime miesto katedrą ir pasivaikščiosime siaurutėmis senamiesčio gatvelėmis, kurios vingiuodamos tarp baltų viduramžių laikų pastatų, sukuria natūralų labirintą. Laisvas laikas, kurio metu galėsite paskanauti itališkos virtuvės patiekalų. Grįžtame į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė. 

6 diena Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Pageidaujantiems – dienos išvyka** į Lečę ir Otrantą. Vykstame į Lečę – tai vienas gražiausių Italijos miestų, kuris dažnai vadinamas Pietų Italijos Florencija. Ekskursija po miestą, kuris žavi savo unikalia baroko architektūra, pastatais, bažnyčiomis bei paminklais. Pasivaikščiosime po elegantišką miesto senamiestį, kur grožėsimės iš pažiūros vientisu pastatų ansambliu: seminarijos rūmais, vyskupo rūmais bei katedra, kurie buvo statomi keletą šimtmečių. Vykstame į Italijos rytuose įsikūrusį kurortinį miestą Otrantą, kuriame saulė teka anksčiau nei bet kuriame kitame italijos mieste. Ekskursijos metu pasivaikščiosime jaukiomis senamiesčio gatvėmis, apžiūrėsime bizantinę Šv. Petro bažnyčią, miesto pilį bei grožėsimės Ferdinando II iš Aragono pastatyta katedra. Laisvas laikas. Grįžtame į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

7 diena Pusryčiai. Vykstame į Barį – Apulijos regiono sostinę, kurioje gyveno LDK kunigaikštis Žygimantas Augustas. Aplankysime Bario miesto šventojo globėjo vardu pavadintą ir jo palaikus priglaudusią vėlyvosios gotikos dominikonų ordino Šv. Mykolo katedrą. Taip pat apžiūrėsime Rodžerio II Siciliečio apie 1132 m. pastatytą Castello Svevo pilį, kurį laiką priklausiusią ir LDK kunigaikščio Žygimanto Augusto motinai Bonai Sforzai. Vykstame į Materą, vieną įdomiausių Italijos miestų – neolito amžiaus kultūros tradicijų ir civilizacijos pavyzdį. Senasis miestas buvo įkurtas uolėtame tarpeklyje. Daugybė natūralių Materos urvų buvo pirmieji neolito amžiaus gyventojų namai. Urvai išsidėstę vienas virš kito be jokios sistemos ir tik vaikščiodamas po juos suvoki, kad klaidžioji namų labirintais. Senajame rajone pasivaikščiosime siauromis gatvelėmis, kur namai, jaukios kavinukės bei suvenyrų parduotuvėlės išskaptuotos uolose. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Salerno.

8 diena Pusryčiai. Miesto transportu* vykstame į uostą, iš kurio laivu plaukiame* į gražiausia pasaulyje tituluojamą Amalfio pakrantę, kuri įtraukta į UNESCO pasaulio paveldą. Plaukimo metu aplankysime žavingus Amalfio ir Positano miestelius. Amalfio regionas garsėja limončelo likerio gamyba, citrinų auginimu, spalvinga keramika. Apžiūrėsime XI a. pastatytą Šv. Andriaus katedrą su įspūdinga arabų-normanų stiliaus varpine. Plaukiame į Positano. Kadaise, Amalfio respublikos laikais, Positano buvo svarbus uostamiestis. Ant kalvos įsikūręs miestelis keliautojus vilioja baltutėliais kaskadomis šlaite išsidėsčiusiais namais ir laiptų gausa. Neretai šis miestukas vadinamas fotogeniškiausiu Amalfio pakrantės perlu. Pasivaikščiosime siauromis, vingriomis miestelio gatvelėmis. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Salerno.

9 diena Pusryčiai. Vykstame į karališkuosius itališkojo baroko Kazertos rūmus*, kurie kadaise buvo vieni didžiausių 18 amžiuje statytų rūmų visoje Europoje. Bendras rūmų plotas sudaro apie 45 tūkst. m², o jų viduje įrengta apie 1200 kambarių. Kazertos rūmai buvo statomi pagal architekto Luidžio Vanvitelio projektą, kurį įkvėpė Versalis bei karališkieji Madrido rūmai, todėl neretai vadinami itališkuoju Versaliu. Kazertos rūmuose saugoma baldų, buities reikmenų kolekcijos, taip pat čia galima apžiūrėti garsųjį porceliano kambarį. Aplink rūmus įrengtas angliško stiliaus parkas su gausybe fontanų, didžiuliu akveduku. Parke glaudžiasi ir šilko manufaktūra su nedideliais darbininkų namukais. 1997 m. Kazertos rūmų bei sodo ansamblis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Romos.

10 diena Pusryčiai. Vykstame į vieną gražiausių miestelių Umbrijos regione Orvjetą. Ekskursijos metu grožėsimės didinga romaninio-gotikinio stiliaus katedra. Taip pat, esant galimybei, apžiūrėsime įspūdingo dydžio Orvjeto šulinį*, kurį 1527 m. popiežiaus Klemenso VII užsakymu suprojektavo florencietis Antonio da Sangallo. Priešo puolimo atveju šulinys turėjo aprūpinti vandeniu miestelio gyventojus. Vykstame į vieną iš senas vynininkystės tradicijas puoselėjančių Toskanos ūkių, kuris įsikūręs tipiškoje Toskanos kraštovaizdžio aplinkoje, tarp žalių kalvų, vynuogynų ir alyvuogių giraičių. Pageidaujantiems – vyno degustacija*. Tęsiame kelionę per Italiją. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Treviso.

11 diena Pusryčiai. Kelionė per Italiją, Austriją. Vykstame į romantiškiausią Štirijos žemėje Herberšteino pilį*, jau septynis šimtus metų menančią Štirijos aristokratų gyvenimą. Ekskursija pilyje, kurioje šiandien gyvena dvidešimt pirmoji Herberšteinų giminės karta. Iš šios giminės kilęs austrų diplomatas Sigizmundas Herberšteinas XVI a. lankėsi Lietuvoje ir aprašė savo kelionės įspūdžius. Pilies teritorijoje yra zoologijos sodas ir įspūdingas senovinis rožių sodas. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

12 diena Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 11 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais; 9 vakarienės Italijoje; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos, viešojo transporto bilietai ~ 100 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.


Kelionės priemokos

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.) 14,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.) 24,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.) 39,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.) 10,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.) 10,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.) 8,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui iki 3 m. 24,00 €
Miestų mokestis (privaloma) 12,00 €
Vienvietis kambarys 130,00 €

Papildomai pasirenkamos ekskursijos ir pramogos

Išvyka į Alberobelą, Ostunį ir Monopolį 30,00 €
Išvyka į Gargano nacionalinį parką 35,00 €
Išvyka į Lečę ir Otrantą 35,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 12 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:593.1 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS