Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Nuo Prancūzijos Provanso iki temperamentingosios Ispanijos

1 diena. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Labai vėlai vakare atvykstate į viešbutį Vokietijoje. Nakvynė viešbutyje prie Magdeburgo.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Pakeliui sustojate viename iš gražiausių Vokietijos miestų – Heidelberge. Trumpas pasivaikščiojimas po senamiestį, kuris prasideda nuo seniausio Vokietijos universiteto pastato ir tęsiasi iki Turgaus aikštės su Neptūno fontanu. Grožitės pilimi, bažnyčiomis ir senamiesčiu nuo Senojo devynių arkų tilto per Neckar upę. Nakvynė viešbutyje prie Miulūzo.

3 diena. Pusryčiai. Išvykstate į Provanso miestą Oranžą. Aplankote vieną geriausiai išlikusių Romos imperijos statinių – Oranžo *antikinį teatrą. Svarbiausias teatro elementas – scenos siena. Anot karaliaus Liudviko XIV, tai buvo „gražiausia jo karalystės siena“. Pasivaikštote po nedidelį senamiestį. Nakvynė viešbutyje Barselonos apylinkėse.

4 diena. Pusryčiai. Atvykstate į Barseloną. Ekskursiją po miestą apžiūrint A. Gaudi šedevrą – ***Šv. Šeimynos bažnyčią, apžiūrint spalvingiausią A. Gaudi kūrinį – ***Guelio parką, Kolumbo ir Ispanijos aikštes, *Montjuich kalną, nuo kurio atsiveria puiki miesto panorama; Olimpinį kompleksą; gotikinį kvartalą su katedra ir senaisiais karalių rūmais. Vakare siūlome pasigrožėti ispaniškuoju flamenku (už papildomą mokestį 30؎40 € asmeniui). Flamenkas – tai ne tik šokis, bet įtaigiai ir meniškai išreikštas gyvenimo džiaugsmas bei liūdesys. Nakvynė viešbutyje Barselonos apylinkėse.

5 diena. Pusryčiai. Išvykstate Saragosos link. Pakeliui aplankote *Montserato vienuolyną, kurį supa koplyčios ir atsiskyrėlių uolos. Montserato kalne įsikūrusiame benediktinų vienuolyne apžiūrite baziliką, La Moreneta – „Juodąją“ Madoną, kuri paskelbta visos Katalonijos globėja; esant galimybei, klausotės berniukų choro giedojimo. Vykstate į Aragono provincijos sostinę Saragosą (Zaragoza). Atvykus trumpa ekskursija apžiūrint įspūdingą De Nuestra Senora del Pilar baziliką, rotušę, XVI a. gotikinę prekių biržą. Nakvynė viešbutyje Saragosoje.

6 diena. Pusryčiai. Išvykstate į Ispanijos sostinę Madridą. Madride pamatote žymiąją Gran Via gatvę, Ispanijos ir Sibelės aikštes. Apžiūrite Prado alėją, kurioje gausu muziejų ir meno galerijų. Aplankote *Prado muziejų – vieną didžiausių pasaulyje meno muziejų su įspūdingomis A. Velaskeso ir F. Gojos kūrinių kolekcijomis. Esant galimybei, vykstate į bulių kautynes – koridą (už papildomą mokestį apie 45 –50 € asmeniui). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Madride.

7 diena. Pusryčiai. Esant galimybei, Madride aplankote *Karalių rūmus, kuriuos pastatė pirmieji Burbonų dinastijos valdovai, įsikūrę Madrido senamiestyje. Apžiūrite didingą XVII a. senamiesčio centrinę aikštę, kurioje vykdavo inkvizicijos teismai ir egzekucijos, Saulės vartų aikštę. Išvyka į buvusią Ispanijos sostinę Toledą. Šis miestas puikiai išlaikė viduramžių dvasią, kultūrą ir architektūrą. Ekskursija po miestą aplankant vieną didžiausių krikščioniškojo pasaulio *katedrų, taip pat *Švč. Mergelės Marijos Baltosios bažnyčią, buvusią sinagogą, *Šv. Tomo bažnyčią, kurioje yra įžymusis El Greko paveikslas „Grafo de Orgazo laidotuvės“. Laisvas laikas Tolede. Sugrįžtate į Madridą. Esant galimybei, *degustuojate sodraus skonio ispanišką vyną ir vytintus kumpius. Nakvynė viešbutyje Madride.

8 diena. Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko vykstate į Madrido oro uostą. Skrydis: Madridas – Vilnius.

Kelionės metu nuvažiuojama ~3500 km.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu,
 • Skrydis Madridas – Vilnius,
 • rankinis orlaivio bagažas2 (1 keleiviui 1 vienetas),
 • 7 nakvynės viešbučiuose,
 • maitinimas: 7 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
 • ¹ – yra papildomų sąlygų.
 • Grįžimas į Vilnių.
 • * – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai. Turistas moka pats apie 75 EUR už visus * pažymėtus objektus.
 • (***) – mokami objektai, kuriuos būtina užsisakyti prieš išvykstant. Kaina – apie 32 EUR asmeniui.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama keliautojo atmintinėje ir www.novaturas.lt.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, arbatpinigiai, registruojamas orlaivio bagažas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
 • 2 – rankinio bagažo išmatavimų ir svorio reikalavimų teiraukitės likus 4 savaitėms iki kelionės. Už papildomą mokestį galite užsisakyti registruojamą orlaivio bagažą.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8600 97797
el.p.: eglesil@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 7 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:799 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS