Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Naujųjų metų sutikimas Lvove

Liko 1 vietos

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į vieną seniausių Kazimiero Didžiojo statytų miestų – Liubliną. Ekskursija po šventiškai šurmuliuojantį Liublino senamiestį: gynybinės miesto sienos, Karališkieji tribunolo rūmai ir pagrindinė aikštė, Domininkonų bažnyčia, miesto katedra, Lietuvos aikštėje pastatytas paminklas Liublino unijai, miesto simbolis – Krokuvos vartai, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į senamiestį. Apžiūrėsime Bernardinų bažnyčią, kurioje 1569 m. buvo pasirašyta garsioji Liublino unija bei įkurta Lietuvos ir Lenkijos Abiejų Tautų respublika. Laisvas laikas. ​Vakarop išvykstame į Ukrainą. Nakvynė viešbutyje prie Lvovo.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Lvovą. Tai miestas – muziejus po atviru dangumi, stebinantis įspūdingu grožiu. Ne veltui Lvovo senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulinio kultūros paveldo objektų  sąrašą. Apžiūrėsime įstabaus grožio barokinio stiliaus Šv. Juro soborą su Šv. Anufrijaus grota, universitetą. Ekskursija pėsčiomis po senąjį Lvovą: armėnų kvartalas ir seniausia Lvovo bažnyčia, Turgaus aikštė, didžiulė bokštuota rotušė. Esant galimybei, pasikelsime* į rotušės bokštą, iš kurio atsiveria puiki senamiesčio panorama. Pasivaikščiosime Laisvės prospekte - vienoje iš gražiausių ir prašmatniausių Lvovo gatvių: didingi Operos teatro rūmai, Parako bokštas, Dominikonų bažnyčia ir vienuolynas, Bernardinų Bažnyčia ir vienuolynas, Lotynų katedra. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti po šventiškai išpuoštas gatveles, pasimėgauti kulinarinio paveldo patiekalais, paskanauti gardžios bei kvapnios kavos ar šokolado, apsilankyti Lašinių muziejuje. Žmonės čia paprasti, šilti  ir draugiški. Gatvės pilnos žmonių, mimų su karnavaliniais rūbais, o kalėdinė mugė nustebins originaliais amatininkų dirbiniais ir suvenyrais. Artėjant vidurnakčiui, susibursime prie Lvovo operos ir baleto rūmų palydėti senuosius ir sutikti naujuosius metus. Pasigrožėsime dangų nutvieskiančiais įspūdingais fejerverkais. Po vidurnakčio grįžtame į viešbutįNakvynė.

3 diena. Pusryčiai. Išvykstame į Žovkvos miestą, kurį XVI a. įkūrė etmonas, kancleris, karvedys, diplomatas ir rašytojas Stanislovas Žolkevskis, o pastatė garsus architektas Paolo di Ducato Clemensi pagal renesanso laikotarpio idealaus miesto koncepciją. Ekskursija, kurios metu aplankysime: Šv. Laurencijaus bažnyčią -  vieną gražiausių katalikų bažnyčių Ukrainoje, dar vadinamą mažuoju Vaveliu, miestelio aikštę,  sinagogą, XVII a. pradžios medinę Šv.Trejybes cerkvę. Po pietų išvykstame link namų. Kelionė per Ukrainą, Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą.

 

Vykstant į šią kelionę, būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, galiojantis ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 5 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kainos gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas.


Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys 50,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 3 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:158 €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika