Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


NAUJIEJI METAI VARŠUVOJE aplankant istorinį miestą Liubliną

1 diena

 

Anksti ryte (apie 6:00 val.) išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Liubliną – vieną seniausių Lenkijos miestų, menantį ir keletą reikšmingų datų ir mums, lietuviams. Šiame mieste lenkų bajorai paskelbė Jogailą karaliumi. Galiausiai 1569 m. Liublino unija Lenkijos ir Lietuvos valstybę suvienijo daugiau kaip dviems šimtams metų.

Liublino senamiestyje autentikos yra daugiau nei bet kuriame kitame Lenkijos mieste – išlikę 70% autentiškų pastatų. Ekskursijos metu pamatysite Liublino pilį - vieną puikiausių Lenkijoje karališkųjų rezidencijų, kurioje ypač mėgo reziduoti paskutinis Jogailaičių dinastijos atstovas Žygimantas Augustas. Keliaudami senamiesčio gatvėmis, pasiekiate Plac po Farze (parapijos bažnyčios aikštė), leidžiatės į Pilies aikštę - joje lanku išsidėstę namai vadinami "Liublino akimi". Grožitės renesansiniu miestu (XVI a. į Liubliną iš Italijos atvyko daug mūrininkų ir jų statiniai įgavo net atskirą terminą – Liublino renesansas): Karališkojo tribunolo rūmai, Domininkonų bažnyčia, Lubomelskių šeimos namai - vienas geriausiai išsilaikiusių XVI a. pastatų; senamiestį juosiančią gynybinę sieną, Krokuvos ir Grodzka vartus.  Laisvas laikas, kurio metu galėsite papietauti vienoje iš senamiesčio kavinių ar tiesioog pasivaišinti puodeliu kavos.

Vykste į Varšuvą. Įsikuriate viešbutyje. Trumpa poilsio pertraukėlė. Vykstame į senamiestį, pasiruošę smagiai pasveikinti artėjančius 2019-tuosius.

Naujųjų sutikimas senojoje Bankowy aikštėje. Šventinis koncertas „Hello 2019!“, linksmai nusiteikusių žmonių šurmulys ir Naujųjų pradžią skelbiantis įspūdingas fejerverkas! 1:00 val. vykstame į viešbutį. Pageidaujantys pasilikti Varšuvos senamiestyje ir pramogauti ilgiau, į viešbutį grįžta taksi (atstumas nuo centro iki viešbučio 11 km). Nakvynė

 

2 diena

 

Vėlyvi pusryčiai. Vykstate į varšuvos senamiestį. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis: Karalių rūmai, paminklas karaliui Žygimantui III Vazai, Turgaus aikštė; supamą turtingų miestelėnų ir pirklių namų; Šv. Jono krikštytojo katedra, Undinėlės paminklas, gynybiniai senamiesčio įtvirtinimai, Barbakanas. Vienas žinomiausių senamiestyje kelių – Karališkasis traktas, kuriuo einant atsiveria vaizdas į puikiausius architektūros paminklus: Prezidentūrą, Universitetą, Mokslų akademiją. Šio kelio puošmena – Šv. Onos bažnyčia. Gal prabanga spinduliuojantis rokoko stiliaus bažnyčios interjeras, o gal ir tikėjimas, kad šioje bažnyčioje susituokusiųjų laukia laimingas gyvenimas, traukia jaunuosius čia prisiekti amžiną meilę.

Pageidaujantys lankosi Varšuvos *zoologijos sode. Pirmieji privatūs zoologijos sodai Varšuvoje pradėjo veikti XIX a., nors dar XVII a. privačiomis savo gyvūnų kolekcijomis paprastus žmones stebindavo lenkų turtuoliai. Oficiali Varšuvos zoologijos sodo įkūrimo data – 1928 m. kovo 11 d. Sodui atvėrus vartus, svečiai jame jau galėjo išvysti tigrų, liūtų ir netgi indiškojo dramblio patelę vardu Kasia. Šiandien 40 ha plote gyvena apie 500 skirtingų rūšių gyvūnų, iš viso – apie 4000 individų. Tai aktyvus ir modernus zoo sodas. 2003 m. sode atidaryta 6 tūkst. kvadratinių metrų užimanti dramblių zona – specialus aptvaras su išoriniais ir vidiniais baseinais, namu, specialiu plotu, skirtu dramblių pasivaikščiojimui. 2008 m. sode atidarytas naujas beždžionių namas, kuriame laikomos gorilos ir šimpanzės, o 2010 m. pastatytas hipopotamų baseinas. Varšuvos zoologijos sode gyvena ir vienintelis Lenkijoje smėlinis ryklys. Sodas priklauso Europos zoologijos sodų ir akvariumų asociacijai.

Išvykstame Lietuvos link. Planuojamas grįžimo laikas į Kauną – apie 24:00 val.

 
 

Į kelionės kainą įskaičiuota

 
 • Kelionė autobusu.
 • 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Ekskursinė programa.
 • Kuro mokestis.
 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • (*) Mokami objektai. Turistas moka pats vietine valiuta:
 • Varšuvos zoo sodas - 20 PLN suaugusiam, 15 PLN vaikams nuo 3 m. amžiaus, studentams, senjorams.
 

Papildoma informacija

 
 • Ÿ Išvykimas iš Kauno: p. c. River Mall/ pc. Maxima XX (Jonavos g. 60).
 • Ÿ Išvykimas iš Marijampolės:„Orlen“ degalinė (Aleksandravo km., Marijampolės sen., Kaunas - Kalvarija 55 km.).
 •  Objektų skaičius ir jų lankymo tvarka gali kisti.
 •  Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 •  Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:84 €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika