Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


NAUJIEJI METAI VARŠUVOJE

1 diena

 

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Po pietų atvykstame į Lenkijos sostinę. Pažintis su Varšuvos senamiesčiu, įtrauktu į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą: Karalių pilis, Šv. Jono Krikštytojo katedra, kurioje palaidoti paskutinieji Mozūrijos kunigaikščiai, senoji Turgaus aikštė, apsupta puošnių ir spalvingų turtingų miestelėnų ir pirklių namų;  Pilies aikštė su Zigmanto II-ojo Vazos kolona; XVII a. Varšuvos globėjos Dievo Motinos bazilika, Šv. Kryžiaus bažnyčia, kurioje palaidota žymaus lenkų kompozitoriaus Frederiko Šopeno širdis; konservatorija, kurioje mokėsi M.K. Čiurlionis. Laisvas laikas, skirtas papietauti ir įsigyti mielų suvenyrų. Įsikuriame viešbutyje. Trumpa poilsio pertraukėlė.

Pageidaujantiems siūlome Naujuosius sutikti viešbučio restorane. Naujųjų metų šventė „Tikra lenkiška svajonė“*. Vakarienė-švediškas stalas: šalti patiekalai (keptos mėsos asorti, šventiniai užkandžiai, salotų asorti, mini tortilijos su rūkyta lašiša); karšti patiekalai (pievagrybių sriuba, kiaulienos kepsnys su garnyru, vištienos krūtinėlė su špinatų ir sūrio įdaru, salotų stalas); saldumynai (vaisiai, sūrio pyragas su šokolado-migdolų kremu, obuolių pyragas su plakta grietinėle, pyragėliai su cinamonu, aguonų pyragas); gėrimai (sultys, gazuoti gėrimai, vanduo su citrina, kava, arbata). Alkoholinių gėrimų galima nusipirkti arba atsinešti savo.

Vakarėlis su didžėjais prasideda 21:00 val.: skambės 80-90-ųjų muzika ir šiuolaikiniai modernūs hitai. 24:00 val. fejerverkas ir taurė šampano. Šventė tęsis iki 4:00 val. ryto. Šventės pabaigai – atgaivos sriuba „žurekas“ (tai lietuviška balta putra, Lietuvos didžiojo kunigaikščio-Lenkijos karaliaus Jogailos nugabenta į nutekėjimo šalį ir gavusią vardą „Žur“ – rūgšti. Ta mūsų putra, gimtinėje nepelnytai pamiršta, Lenkijoje paveldėjimo būdu tapo šventinio stalo puošmena, tautiniu paveldu ir nacionaliniu pasididžiavimu.)

Nepageidaujantys dalyvauti šventėje, o norintys smagiai pasveikinti artėjančius 2019-tuosius Varšuvos centre, vyksta (lydimi gido) į į senamiestį. Naujųjų sutikimas senojoje Bankowy aikštėje būryje šventiškai nusiteikusių žmonių. Naujųjų pradžią paskelbs įspūdingas fejerverkas!

1:00 val. vykstame į viešbutį. Pageidaujantys pasilikti Varšuvos senamiestyje ir pramogauti ilgiau, į viešbutį grįžta taksi (atstumas nuo centro iki viešbučio ~4~ 8 km). Nakvynė.

 

2 diena

 

Pusryčiai. Vykstame į Mikolaikų miestelį. Smagios maudynės visiškai atnaujintame vandens pramogų parke* „Tropikana“: 4 naujausi, iki 700 m. ilgio nusileidimo takeliai, vandens kriokliai, „ciklonas“, baseinas su dirbtinėmis bangomis, sraunioji upė, sūkurinės vonios: su jūros vandeniu, prisodrinta mineralų, su durpiniu vandeniu. druskų kambarys, ledo urvas. Galėsite pasikaitinti garinėje arba suomiškoje pirtyse, užsukti į druskų kambarį arba ledo urvą (http://www.golebiewski.pl/mikolajki/atrakcje/park-wodny-tropikana). Vandens parkas įsikūręs 4* viešbutyje „Golembevskij".
Nepageidaujantys lankytis vandens parke, gali maloniai praleisti laiką viešbučio pramogų zonoje: restoranai, kavinės, didžiulės žaidimų automatų ir kompiuterinių žaidimų salės, boulingas, bilijardas (už papildomą mokestį).

Išvykstame Lietuvos link. Planuojamas grįžimo laikas: į Marijampolę  – 23:00 val., į Kauną – 24:00 val., į Vilnių – 1:30 val.

 
 

Į kelionės kainą įskaičiuota

 
 • Kelionė autobusu.
 • 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje 2 –3-čiame kambaryje (priklausomai keliese vykstate).
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 
 • (*) Mokami objektai. Turistas moka pats:
 • Naujų metų šventė viešbutyje (pageidaujantiems) – 60 Eur. Užsakoma iš anksto.
 • Bilietas į vandens pramogų parką „Tropikana“ (2,5 val.) – 40 PLN suaugusiam, 25 PLN vaikams iki 14 m.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 11 EUR.
 

Papildoma informacija

 
 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą. 
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:81 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS