Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


NAUJIEJI METAI SAREMOJE su poilsiu

1 diena


Labai anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Apie pietus atvykstame į Taliną. Pažintinė ekskursija po kalėdiškai pasipuošusį Talino senamiestį: Tompea pilis, kurioje šiuo metu įsikūręs Estijos seimas, Aleksandro Nevskio soboras - XIX amžiaus caro valdžios simbolis, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, Rotušė, „Trumpoji koja“,  „bandelių“ skersgatvis, miesto amatininkų ir „Juodagalvių“ gildijos pastatai, „Storosios Margaritos“ bokštas. Ekskursijos metu išgirsite Talino legendų, paslapčių ir vaiduokliškų istorijų: senuose miesto namuose ir bokštuose jie gyvena jau daugiau nei 600 metų. Pamatysite namą, kuriame nelabasis kėlė vestuves; šulinį, kuriame įsikūrė vandenis; vaiduoklių bokštą, išgirsite vienuolio, iki šiol ieškančio savo mylimosios, gyvenimo istoriją. Sužinosite, kodėl Talinas niekada nebus erdvesnis ir kodėl Olevistės bažnyčios kryžiai kreivi. Savas istorijas atskleis net skulptūros, vėjarodės, piktogramos...

Laisvas laikas jaukiame Talino senamiestyje. Rotušės aikštėje koncertuoja populiariosios muzikos grupės, dar veikia Kalėdinės mugės. Čia galima įsigyti įvairių rankdarbių, tradicinių suvenyrų, paragauti tradicinių šventiškų estiškų patiekalų ar tiesiog pasidžiaugti artėjančių švenčių dvasia. Vykstame į Virtsu uostą. Plaukimas *keltu į Muhu salą. Vaike – Vain sąsiauriu, skiriančiu Muhu salą nuo Saremos salos, patenkate į didžiausią ir gražiausią Estijos archipelago salą – Saremą. Atvykstate į vienintelį apskrities miestą, salos sostinę Kuresarę. Įsikuriate viešbutyje „Spa hotel Meri“***, įsikūrusiame gražioje pajūrio promenadoje, šalia jachtų prieplaukos ir Kuresarės pilies parko. Šokių vakaras. Navynė viešbutyje.

2 diena


Pageidaujantys gali pasikaitinti saunoje, atsigaivinti baseine. Pusryčiai – gausus švediškas stalas. Pažintis su Saremos sala. Kuresarėje – salos sotinėje, buvusiame Arensburge, pagrindinis turistų lankomas objektas yra XIII a. vyskupų pilis-tvirtovė, į kurią panašios nerasite nė vienoje Baltijos šalyje. Pilis žiemą neveikia, tačiau apžiūrėsite jos išorę, o gidas supažindins su pilies istorija, legendomis. Pasivaikštote po miestelį, apžiūrite Rotušę, senuosius Teismo rūmus, Svarstyklių namus. Vykstate apžiūrėti Anglos vėjo malūnų *komplekso. Kadaise kiekvienas salos kaimas turėjo savo malūną, dabar tai vienintelė išlikusi malūnų kalva. Sukate prie Kaali meteoritinio kraterio – ežero. Kaali meteorito krateriai – tarptautiniu mastu žinomas objektas. Teigiama, jog krateris suformuotas prieš 2400-7500 metų. Manoma, jog tuo metu saloje jau gyveno žmonės, o meteorito smūgis turėjo prilygti atominės bombos sprogimui. Kaali ežeras - didžiausias iš kraterių (diametras siekia 110 metrų) ir aštuntas pagal dydį pasaulyje. Kaali krateris yra vienintelis išlikęs tokio pobūdžio gamtos reiškinys Europoje. Antikos tyrinėtojai (Tacitas, Pitijus ir kiti) aprašo savo kelionių metu aplankytą saulės dievo Helioso sudužimo vietą, kuri, remiantis šiais šaltiniais, gali būti Saremos sala. Jei oras bus palankus, pažintį su sala vainikuos nuostabus gamtos kūrinys -  šiaurine Saremos salos pakrante besidriekiantis Pangos skardis (nutįsęs apie 2,5 km., aukščiausioje vietoje - 21 m). Pasak legendos, kadaise nuo šio skardžio jūrai buvo aukojamos žemės gėrybės. Grįžtate į viešbutį „Spa hotel Meri“***. Poilsis. Mėgaujatės sauna, atsigaivinate baseine.
21:00 val. dalyvaujate *šventiniame Naujųjų sutikime: puikus švediškas stalas, gyva muzika, programa, siurprizai, šampano purslai ir šventinis fejerverkas... Nakvynė viešbutyje.

3 diena


Pusryčiai. Išvykstame Lietuvos link. Pakeliui stabtelime pasigrožėti kalėdiškai pasipuošusia Ryga. Siūlome keliauti romantišku maršrutu, kurio piktograma - kalėdinė eglutė. 2011 metais, švenčiant kalėdų eglutės 500 metų jubiliejų, pirmą kartą mieste skirtingu stiliumi buvo papuoštos 25 eglutės. Idėja patiko ne tik rygiečiams, bet ir miesto svečiams. Šiemet festivalis "Kalėdinės eglutės kelias" žada būti labai spalvingas, įdomus ir neįprastas. Rygos senamiestyje ir jo apylinkėse pamatysite eglutes, papuoštas tradiciškai, avangardiškai, originaliai ir netikėtai. Kiekvienos eglutės dizainas - Latvijos dailinkų ar meno akademijos studentų autorinis darbas. Kiekvienas kūrinys turi savo pavadinimą, autorių ir trumpą idėjos aprašą. Festivalio esmė – pateikti miesto įvaizdį, kuris skirtųsi nuo kitų Europos sostinių ir išryškintų kultūrinį miesto gyvenimą. Renginys ne tik džiugina, bet ir primena, jog Ryga - miestas, kuriame pirmą kartą buvo papuošta kalėdinė eglutė.

Kelionės pabaigai siūlome užsukti į Domo aikštėje šurmuliuojančią Kalėdinę mugę. Saldus keptų migdolų aromatas, maloniai šildantis glintveinas, tradiciniai latviški pipiriniai sausainiai piparkukas, rūkomų dešrelių dūmas. Medaus kubiliukai, primenantys šiltą vasaros saulę; saldžiai kvepiančios vaško žvakės, tautodailinkų megztos raštuotos pirštinės, šalikai, kepurės, mediniai žaisliukai ir skuduriniai meškiukai, o elegancijos mėgėjams - gintaro ir sidabro papuošalai.

Kelionė per Latviją. Vėlai vakare - naktį grįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • 2 nakvynės su pusryčiais 3* viešbutyje Spa hotel Meri.
 • Baseinas ir saunos Spa hotel Meri viešbutyje.
 • Viešbučio trniruoklių salė.
 • Vaikų žaidimų kambarys.
 • vandens parkas Ruutli viešbutyje.
 • Šokių vakaras 12.30.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Kuro mokestis.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • (*) - Bilietai už mokamus objektus:
 • ŸKeltas į/iš Muhu salą – 6 EUR;
 • ŸAnglos vėjų malūnų kompleksas – 4 EUR; vaikams -2 EUR
 • Vienviečio kambario priemoka (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 30 EUR
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Naujųjų metų sutikimo šventė suaugusiam - 39 Eur (vykstant į šią kelionę šventinė vakarienė ir Naujųjų sutikimo programa privaloma).
 • Naujųjų metų sutikimo šventė vaikui iki 16m. - 29 Eur (vykstant į šią kelionę šventinė vakarienė ir Naujųjų sutikimo programa privaloma).                          


Papildoma informacija


 • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali nežymiai keistis.
 • Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio.
 • Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo el.paštu.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.

Kelionės kaina vaikui iki 16m. 159 Eur  -15%  135 Eur, kaina vaikui galioja kambaryje gyvenant su dviems suaugusiais.

Kelionės kaina, kai keliauja vienas suaugęs ir vienas vaikas pagal atskirą paklausimą.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 3 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:169 €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika