Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Naujieji metai Riminyje

1 diena


Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Naujos pažintys, įdomios istorijos, kalėdiniai burtai, puiki nuotaika! Nakvynė Čekijoje.

2 diena


Pusryčiai. Kelionė per Austrijos Alpes. Atvykstate į Štirijos provincijos sostinę Gracą. Turėdamas patį didžiausią ir gražiausią istorinį ansamblį Rytų Europoje, Gracas didžiuojasi savo praeitimi. Žengi miesto gatvelėmis ir matai viduramžių, renesanso ir baroko atspindžius, pasiduodi bažnyčių ir rūmų žavesiui, užsimiršti jaukiuose kampeliuose ir romantiškuose kiemuose. Graco senamiestis juk ne šiaip sau įrašytas į UNESCO Pasaulio kultūrinio paveldo sąrašą. Kelionė per Austrijos, Italijos Alpes, grožintis pusnyse skendinčiais Alpių kaimeliais, kloniuose šalčio sukaustytomis upėmis ir ežerais, snieguotomis kalnų viršūnėmis. Vėlai vakare atvykstame į viešbutį Italijoje. Nakvynė viešbutyje.

3 diena


Pusryčiai. Šiandien turėsite pasirinkti: norite romantikos ir prabangaus miesto istorijų ar fantastiškų pramogų. Romantiškos sielos keliautojai vyksta į meilės miestą Veroną. Jus sužavės Veronos senamiestis: siauros tiesios gatvės, viduramžiais susiformavusios aikštės, puoštos kolonomis ir fontanais, Arenos amfiteatras (I a.), buvęs antikinis forumas - Erbe aikštė, Šv. Morkaus kolona, Sinjorijos aikštė, Skaligjerių dinastijos sarkofagai, Džiuljetos namas... Laisvas laikas, kurio metu galėsite ramiai papietauti, įsigyti suvenyrų, savarankiškai pasivaikščioti po Veronos senamiestį.

Adrenalino ir pramogų fanai renkasi **GARDALENDĄ. Italijos parkas Nr. 1! „Nuotykių šalyje" tik penki atrakcionai, bet visi labai įspūdingi. Braudamiesi per pavojingas džiungles, plauksite mistiška Kambodžos upe, faraono lobių ieškosite Abu Simbel šventykloje, plaukiant korsarų laivu, jus gąsdins iš jūros gelmių iškylantys milžiniški kalmarai ir medūzos. Afrikos safaris Tungos upe - tai susitikimas su gorilomis, drambliais, nedraugiškai nusiteikusiais laukinių genčių kariais, o Vesterno mieste, nusileidę į paslaptingą kanjoną, staiga prarasite laiko pojūtį. „Adrenalino šalyje" būtina saugoti balso stygas: Atlantidoje nersite nuo 20 m aukščio krioklio, papuolę į Mėlynąjį Tornado skriesite 70 km/val. greičiu, kosmoso centre šausite į 40 m aukštį, apledėjusiu traukiniu aplėksite visą Vrangelio salą, bėgdami nuo suerzinto mamuto. Šioje parko šalyje viskas verčiasi per galvą. Ventinė muzika, čiuožyklos, šou programos - įspūdžių milijonas!

Visi kartu vykstame į Italijos pajūrio kurortą Riminį. Įsikuriame viešbutyje. Šiame kurorte yra 100 žymiausių ir populiariausių naktinio gyvenimo vietų, bet Naujuosius italai ir jų svečiai sutinka Felinio aikštėje. 21:30 val. prasideda Naujųjų metų šventė: gyva muzika, diskoteka po atviru dangumi, įspūdingi fejerverkai. Tradiciškai, Naujųjų sutikimą Riminyje transliuoja Italijos televizija. Užteks ir reginių, ir linksmybių, ir itališko šėlsmo! Nakvynė viešbutyje Italijoje.

4 diena


Vėlyvi pusryčiai. Vykstate į San Mariną. Pažintis su seniausia Europoje nepriklausoma San Marino respublika: kelias veda pro Šv. Pranciškaus vartus, Arbaletininkų karjerą, Respublikos aikštę... Vis kopsite ir kopsite į aukštai kalne stūksančias pilis, pėda už pėdos eisite Raganų perėja, klaidžiosite viduramžiškomis miesto gatvelėmis, iš apžvalgos aikštelių žvilgsniu aprėpsite Italiją iki pat Adrijos jūros. Laisvas laikas, skirtas papietauti, įsigyti lauktuvių. Šviesiausiąją Respubliką – taip oficialiai yra vadinamas San Marinas, verta aplankyti, pirmiausia, dėl geografinio išskirtinumo: tai viena mažiausių Pasaulio šalių, o Europoje mažesnės tik Monakas ir Vatikanas. Antra, dėl puikios virtuvės: paragaukite „piadinos“ - suktinuko su sūriu, džiovinta mėsa ir daržovėmis. Trečia, dėl daugybės prekių, kurios neapmokestinamos. Ketvirta, dėl filatelijos: šalis leidžia savo unikalius ir mažai kur gaunamus pašto ženklus.

Vykstate į viešbutį Veneto regione, Adrijos pajūrio kurorte Lido di Jesolo. Vakare dar galėsite ramiai pasivaikščioti pajūriu, pasėdėti kavinėje, o aktyviausi apsilankys diskotekoje. Nakvynė viešbutyje.

5 diena


Pusryčiai. Vykstate į Veneciją. Iš Punta Sabioni uosto *laivu plaukiate iki Venecijos širdies - Šv. Morkaus aikštės. Išlipate Slovėnų krantinėje ir suprantate - jūs meno, meilės, nuodėmių ir pramogų mieste! Grožitės prabangia Šv. Morkaus aikšte, Dožų rūmais ir Bazilika. Ši bizantiško stiliaus, ažūrinė, penkių kupolų bažnyčia - Venecijos vizitinė kortelė. Jos apdaila išsiskiria turtingumu, o interjeras su spindinčiom mozaikom ir aukso altorium užima kvapą. Sustosite prie Atodūsių tilto, grožėdamiesi mažais siaurais kanalais, pasieksite Rialto tiltą. Norintys užsuks į Erberia (vaisių, daržovių) ir Pescheria (žuvų) turgus. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasinerti į Venecijos gatvelių šurmulį, paplaukioti gondola miesto kanalais ar tiesiog ramiai išgerti puodelį geros kavos. Laivu *parplaukiame į Punta Sabioni uostą. Keliaujame per Italiją ir Austriją. Žvilgsniu užfiksuojame fantastiškas kalnų grandines, gurkšnodami puikų itališką vyną širdyje prisiekiame dar sugrįžti Venecijon. Kelionė per Italiją, Austriją. Vėlai vakare atvykstame į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.

6 diena


Pusryčiai. Išvykstame į Lietuvą. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą. Rodos, įkvėpei didelį gurkšnį gyvenimo ir meilės. Tikimės, kad jo užteks iki kitų Naujųjų metų.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose dviviečiuose arba triviečiuose kambariuose.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • (*) – bilietai į mokamus objektus ~ 25 Eur.
 • (*) - bilietas į Gardalendo parką – 42 Eur suaugusiam, 35 Eur vaikams iki 12 m. (susidarius 20 žmonių grupei - 30 Eur);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 46 Eur.


Papildoma informacija


 • Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
 • Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace“ automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr.26, prie upės)
 • Išvykimas iš Kauno: Kauno pilies automobilių stovėjimo a.
 • Išvykimas iš Alytaus: degalinė „Lukoil“ (Naujoji g. 27)
 • Išvykimo laikai gali keistis. Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo el.paštu.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 6 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:379 €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika