Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


NAUJI METAI JŪRMALOJE


 • 1 diena

  Ryte išvykstame iš Lietuvos. Ši diena skirta džiaugtis, mėgautis gyvenimu, mylėti save ir savo bendrakeleivius. Juk tai paskutinė šių metų diena – Naujuosius pasitikime puikiai nusiteikę!Trumpam užsukame į Latvijos sostinę Rygą pasigrožėti šventinėmis eglutėmis (jų čia daugybė, ir visos skirtingai originaliai papuoštos), pasidžiaugti vis dar šurmuliuojančia Kalėdine muge, pasisupti Kalėdų Senelio karuselėje, užsukti į Kalėdų Senelio namelį, kuriame kasdien verdama karšta sriuba. Laisvas laikas papietauti. Atvykstame į Jūrmalą.  Pasivaikštome pagrindine kurorto gatve, pasisveikiname su rūsčia gaiva alsuojančia jūra. Įsikuriame viešbutyje „Baltic Beach Hotel & SPA"*****, įsikūrusiame ant jūros kranto, Jūrmalos centrinė gatvė Jomas vos už 200 metrų. Viešbučio svečiai gali naudotis belaidžiu internetu, pašildyto jūros vandens vidaus baseinu, sauna,fitneso centru. Už papildomą mokestį galima atsipalaiduoti vandens relaksacijos zonoje  „ The Garden“: burbulinė vonia, gerų įspūdžių dušas su gamtos garsų simfonija; ledo fonatas, baseinas su povandeniniu masažu ir kaskadomis; Kneipo baseinas su kontrastingais vandens takeliais; gintarinė pirtis su citrusų aromatu (dekoruota trimis natūralaus gintaro kolonomis); miško medžio pirtis su židiniu; hamamas su eukaliptų aromatu (kiekvienam lankytojui skiriamas muilo kokteilis ir spec. pirštinė); Rasul pirtis (paremta senoviniu arabų valymosi ritualu: užtepant mineralų praturtintą molį ant kūno - išvalomas žmogaus organizmas ir atgaivinama oda, o vaistažolių aromatai atpalaiduoja kūną ir jausmus). Visuose kambariuose yra palydovinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai, seifai, o daugumoje – atskiri balkonai arba terasos, iš kurių atsiveria Baltijos jūros, parko arba miesto vaizdai. Vonios kambariuose rasite vonias, plaukų džiovintuvus ir nemokamus higienos reikmenis.  Poilsis. Vandens ir saunos malonumai.Pageidaujančius Naujuosius metus sutikti po žvaigždėtu dangumi, autobusas 23:00 val. paveš keletą kilometrų iki kurortinės dalies Kauguri. Čia, prie kultūros rūmų, vidurnaktį dangų nušvies fejerverkas, vyks šventinis koncertas. Į viešbutį grįžtame apie 02:00 val. Nakvynė viešbutyje.

 • 2 diena

  Vėlyvi pusryčiai. Pusryčiai – gausus švediškas stalas - patiekiami restorane „Perle“, pro kurio langus atsiveria Baltijos jūros panorama. Vandens pramogos viešbutyje. Apie 12:00 val. išvykstame Lietuvos link. Pakeliui užsukame į Ikškilę – seniausią Latvijos miestelį. Miestui pavadinimą davė lyviai, keliavę per Dauguvos upę. 1185 m. Dauguvos krante buvo pastatyta pirmasis mūrinis pastatas Baltijoje – Livonijos vyskupo bažnyčia. Vėliau, pastačius Rygos hidroelektrinę, Dauguvos vandens lygis buvo pakeltas ir bažnyčios griuvėsiai liko naujai suformuotoje saloje, pavadintoje pirmojo Ikškilės vyskupo Šv. Meinardo vardu. Bažnyčios griuvėsių, deja, neapžiūrėsime, nes į salą reikia keltis valtimi, tačiau išbandysime kitą latvišką pramogą – apsilankysime Sulos *namuose. Beržų sula ir naminis vynas Latvijoje itin populiarūs, todėl jauna latvių vyndarių šeima kviečia į savo rūsius degustuoti visko, ką galima pagaminti iš beržų sulos: limonado, sirupo, vyno ir net beržų sulos šampano, pagaminto remiantis klasikinio prancūziško šampano gaminimo technologijomis. Apžiūrėsite vyninės rūsį, skanausite, išgirsite įdomių pasakojimų... Čia pat lauktuvėms galėsite įsigyti beržų sulos vyno ar net paties šeimininko išrastą ir patentuotą sulos leidimo aparatą. Vynas sužadina apetitą, tad vykstame į originalų latvišką restoraną „Rožmalas“ *papietauti (siūlomas valgiaraštis bus pateiktas lapkričio mėn.) Planuojamas grįžimo laikas: į Panevėžį – 18:30 val., į Vilnių , Kauną iki 22:00 val.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu.
 • Kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • 1 nakvynė 5* žvaigždučių viešbutyje dviviečiame-triviečiame kambaryje.
 • Pusryčiai – švediškas stalas.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Kuro mokestis.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • (*) Mokami objektai. Turistas moka pats už visus arba pasirinktus mokamus objektus:☺Degustacija Sulos namuose  - 5 Eur asmeniui ( suaugusiems ir vaikams)☺Pietūs restorane „Rožmalas“ – apie 14 Eur (užsakoma iki gruodžio 12 d.)☺Vandens relaksacijos zona „The Gardens“ (2 val.)– 43 Eur suaugusiems, 10 Eur vaikams iki 12 m. (galima apsilankyti 12 31 d. nuo 17:00 val.; 01 01 d. nuo 9:00 val. „The Gardens“vietų skaičius ribotas, todėl rekomenduojame užsisakyti vietas iki 12 19 d.).
 • Vienviečio kambario priemoka (neatsiradus su kuo apgyvendinti) - 40 Eur

Papildoma informacija

 • Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
 • Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace“ automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr.26, prie upės)
 • Išvykimas iš Kauno: Kauno pilies automobilių stovėjimo a.
 • Išvykimas iš Panevėžio: Ukmergės g.18, „IKI“ prie autobusų stoties
 • Išvykimo laikai gali keistis. Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo el.paštu.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:109 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS