Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Muziejų naktis VARŠUVOJE

2018 m. gegužės mėn. 18-19 d.

Gegužės 18 dieną visame pasaulyje minima tarptautinė muziejų diena. Daugelyje Europos miestų jau tapo tradicija organizuoti "Muziejų naktis", kuri skatintų muziejų lankomumą tokiu neįprastu būdu. Varšuva ir kiti Lenkijos miestai dalyvauja šiame projekte jau keletą metų. Praėjusių metų duomenimis, lankytojų skaičius per naktį muziejuje sudaro apie 200 000. 

Šiais metais „Muziejų naktis" Varšuvoje vyks gegužės 19 d. jau penkioliktą kartą ir apims beveik 100 muziejų bei galerijų, kurios bus atviros visuomenei nuo 19 val. vakaro iki 1 val. nakties. Lankytojai galės patekti į muziejus nemokamai arba už nustatytą simbolinį mokestį. Daugelis muziejų pateiks ir papildomų pramogų, pavyzdžiui, susitikimus su menininkais, specialias parodas, seminarus ir filmų peržiūras. Muziejaus nakties svečiams bus suteiktas nemokamas transportas - kursuos specialūs autobusai ir istorinė tramvajaus linija.

 

Šiais metais muziejaus nakties metu debiutuos 2 įstaigos - Lenkijos žydų istorijos muziejus, kuris pristatys labai įdomią ir turtingą programą: Peterio Furgacsa multimedijos instaliacijos, paremtos archyvine flmuota medžiaga, koncertai, diskusijos. Kitas debiutantas - tai nacionalinis stadionas su daugybe įvairių renginių bei puikia akustika.

Vienas įdomesnių pasiūlymų bus apsilankymas Wedel konditerijos ir šokolado fabrike, kur turėsite galimybę susipažinti su gamyklos istorija bei paragauti šokolado gaminių.

Šiais metais Varšuvos muziejų naktis išeis už miesto ribų. Organizatoriai kviečia visus apsilankyti Juozo Pilsudskio muziejuje Sulejuveke esančiame Milusino dvare, kur galėsite pasiklausyti įdomių su šia istorine asmenybe susijusių istorijų.

Taip pat bus pristatytas projektas "Prarastieji muziejai", kurio metu bus pristatyti muziejai, kultūros objektai ir vertybės, sunaikinti ar užmiršti dėl įvairių politinių aplinkybių, II-ojo pasaulinio karo ar kt. priežasčių.

Muziejaus naktį duris atvers ne tik muziejai, bet ir galerijos, kultūros namai, bibliotekos, bažnyčios, kavinės ir barai, paruošę specialias pramogines programas ar ekspozicijas, fotografijų parodas ir pan. Galėsite aplankyti tokius muziejus kaip Šopeno, Adomo Mickevičiaus literatūros, Šiuolaikinio meno, Varšuvos istorijos, popiežiaus Jono Pauliaus II-ojo, Etnografijos, Technologijos, karališkųjų Lazienkų, Istorijos, Nacionalinį, vieną moderniausių ir brangiausių Europoje „Sukilimo muziejų" bei kitus muziejus.

 

KELIONĖS AUTOBUSU PROGRAMA
2018 05 18 - 19

05 18  6:00 val. išvykimas į Varšuvą iš Vilniaus. Atvykus - apsilankymas karališkuose Wilanow rūmuose, kurių kompleksą 1677 m. pradėjo statyti karalius Jonas III Sobieskis. Antrojo pasaulinio karo metu rūmai nepatyrė didelės žalos, tad po daugelio metų atrestauruoti įgijo savo pradinį gražų vaizdą. Rūmų salėse yra unikalūs XVI-XIX a. laikotarpio baldai, gausus dekoras, didelė Lenkijos žymių asmenybių portretų kolekcija. Wilanow rūmus supa sodai ir parkai, yra oranžerija, kurioje rengiamos meno parodos. Netoli rūmų galima apsilankyti puikiame plakatų muziejuje. Po rūmų apžiūros atvykimas į Varšuvą.  Nuo 19:00 iki 1:00 val. nakties lankymasis Varšuvos muziejuose ir renginiuose. 2.00 val. išvykimas į namus. Kelionė per Lenkiją, ryte sugrįžimas į Vilnių.

Kelionės kaina 33  Eur (esant grupėje ne mažiau kaip 40 asmenims).

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, kelionės vadovo paslaugos.

Kelionės kaina ir išvykimo data gali keistis!

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:33 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS