Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Tarptautinės baldų parodos MIFS ir Rooms Moscow


Paroda vyks 2014m. gegužės 20 - 24 dienomis

MIFS yra nauja mugės / parodos rūšis Maskvos baldų pasaulyje ir puiki vieta apsilankyti norint pradėti savo verslą ir patekti į Rusijos ir Europos rinkas. Išsami interjero mugė vyksta kasmet gegužės mėnesį – nes tai puikus laikas dalyviams pristatyti naujoves Rusijos ir Rytų Europos rinkoms. Sparčiai besivystančioje Rusijos rinkoje MIFS dar labiau sutvirtino baldų pramonės Rusijos verslo rinką su Nepriklausomos Valstybių Sandraugos šalimis. Ji prieinama visiems baldų gamintojams ir tiekėjams iš viso pasaulio, kurie nori pradėti ar plėsti verslą Rusijos rinkoje. MIFS pristatomas įvairus produktų asortimentas : namų ir biuro baldai,  virtuvės baldai ir technika, vonia ir lauko baldai, taip pat čia galima rasti baldų gamybos ir interjeros darbų bei inovacijų.

2013m. šioje parodoje lankėsi daugiau nei 21 000 lankytojų bei savo produkciją ir inovacijas pristatė daugiau nei 367 dalyviai iš įvairių pasaulio šalių.

 Pagrindiniai parodos sektoriai :

v      Namų baldai ir minkšti baldai (svetainės, miegamojo, virtuvės, valgomojo, vaikų kambario, vonios kambario, lauko baldai, čiūžiniai, įvairūs priedai ir prieškambario bei laukiamojo baldai);

v    Biurų baldai (ofiso, administracijos, viešbučių, restoranų, sveikatingumo ir SPA baldai);

v      Įrengimas ir priedai (tekstilės gaminiai, apšvietimas, židiniai ir priedai);

v      Baldų gamybos ir dizaino sektorius (baldų gamybos medžiagos ir komponentai, technika, medžiagos ir priedai baldiniams ir užtiesalams, patalynėms ir t.t., technika, medžiagos ir priedai interjero kūrimo darbams, novatoriškos medžiagos ir nauji apšvietimo sprendimai);

v      Asociacijos, institucijos ir organizacijos (asociacijos, institucijos ir organizacijos, politechnika ir tolimesnis mokymasis);

v      Žiniasklaida ir specialiosios paslaugos (žiniasklaida ir žurnalai, planavimo sistemos, duomenų apdorojimas, konsultavimas, logistika ir kt.).

Bilietas į parodą : nemokamas.

KELIONĖ LĖKTUVU

Aviabilietas į Maskvą nuo 700 Lt;

Viešbutis: nuo 120 Eur vienvietis kambarys, nuo 100 Eur dvivietis kambarys (kainos nurodytos 1 nakčiai su pusryčiais 3* viešbutyje).

 KELIONĖ TRAUKINIU

Traukinio bilietas: Plackartas - nuo 258 Lt/į vieną pusę; Kupė - nuo 366 Lt/į vieną pusę; Bilieto nupirkimas – 50-70 Lt.

Rusijos viza: per 7 darbo dienas - 260 Lt, per 5 d.d. - 310 Lt.
Vizai reikalingi dokumentai: pasas (nuo kelionės pabaigos turi galioti dar 6 mėnesius ir jame turi būti bent 2 tušti puslapiai vizai), 1 nuotrauka (matinė spalvota, baltame fone, 3.5 x 4.5 cm), draudimas, anketiniai duomenys.

Draudimas -  8 Lt, vykstant traukiniu - 15 Lt.
Vykstant traukiniu, Jums bus reikalinga tranzitinė Baltarusijos viza : per 1-2 d.d. - 220 Lt; per 6-7 d.d. - 135 Lt.

Užsakome ekskursijas, pervežimus oro uostas - viešbutis - oro uostas.
Taip pat, galimi ir kiti variantai.

 

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt

Informacija


Kaina nuo:203 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS