Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje (su Pakruojo dvaru) 1d.


1 diena

 

Ryte išvykimas. Kelionė per Lietuvą į Pakruojį.  Atvykus į Pakruojo dvarą susipažinsite su unikalia Pakruojo dvaro istorija, apžiūrėsite išskirtinės architektūros dvaro pastatus,  parką ir  paslaptingiausias dvaro kerteles. Nepaprasto grožio Pakruojo dvaro teritoriją su 43 įspūdingos architektūros pastatais ir unikalaus šimtamečių medžių parku, tvenkiniais, upeliais ir tilteliais, šalia kurių savo sparnais didingai moja vėjo ir vandens malūnai. Senove bei elegancija alsuojanti aplinka nejučia įtraukia į praėjusių amžių romantiką.

Dvaro  “Traktieriuje” galėsite  padegustuoti vietinio „Varniukų“ ir „Daujotų“ alaus, savo gardumu garsėjančios vietinės giros, o taip pat paskanauti ypatingai ruošiamų Šiaurės Lietuvos kulinarinio paveldo patiekalų…

Kelionę tęsiame į Žiemgalos (Latvija) sostinę – Jelgavą. Ekskursija po *Jelgavos rūmų požemius, kurių kriptose ilsisi Kuršo hercogai, jų žmonos, sūnūs ir marčios. Taip pat čia galima pamatyti ir paskutinio Livonijos ordino magistro Gothardo Ketlerio sarkofagą. Trumpa pažintis su Jelgavos centru: B.Rastrelio projektuoti baroko stiliaus Jelgavos rūmai, švč.Trejybės bažnyčia ir bažnyčios bokštas (esant galimybei pasikėlimas į bokštą), šv.Simono ir šv.Anos ortodoksų katedra, primenanti Rusijos imperatorienės Anos Ivanovnos valdymo laikotarpį, senojo miesto fragmentai.

Ledo skulptūrų festivalio Uzvaros parke lankymas.  Čia Jūsų lauks ne tik ledo skulptūros bet ir teatralizuoti pasirodymai, ledo kalneliai, muzikiniai kūrybiniai žaidimai, koncertai ledo scenoje, ledo baras „Koskenkorva“, šviesų šou ir fejerverkas.

 


Įskaičiuota į kelionės kainą

  • Kelionė patogiu autobusu (WC, karštas vanduo, garso-vaizdo aparatūra),
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa.

Neįskaičiuota į kelionės kainą

  • Bilietai į mokamus objektus, ekskursija Pakruojo dvare ~ 4 Eur, alaus + giros degustacija ~8Eur , pietūs „Traktieriuje“ nuo 5 Eur iš meniu. Ledo skulptūrų parkas Jelgavoje – 5 EUR, vaikams iki 7m –nemokamai.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 1l d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:34 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS