Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Latvijos Žiemgalos krašto pilys ir rūmai - Biržai


 

 

1 diena  Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Latviją. Jaunpilyje jūsų lauks teatralizuota ekskursija* po XIV a. pradžios Livonijos ordino pilį. Tai pilis, kuriai, bėgant amžiams, pavyko išlaikyti savo autentiškumą. Pilyje taip pat veikia senovinė smuklė*, kurioje galima paskanauti pagal senovinius receptus paruoštų patiekalų. Vykstame link Tukumo, kur įsikūręs kino miestelis „Cinevilla“* -vienintelė tokio masto Baltijos šalyse kinodekoracija po atviru dangumi. 2004m. įkurtame miestelyje buvo statomas filmas „Rygos kariai“ apie 1919m. Latvijos kovas už laisvę. Čia vienoje vietoje rasite bažnyčią, istorinių tiltų, turgaus aikštę, akmenimis grįstų gatvių, Dauguvos krantinę su laivais, tramvajų, karinės technikos ir kitų rekvizitų, leidžiančių pažvelgti į kino kūrimo užkulisius. Drąsiausi lankytojai ir patys gali dalyvauti kino filmavimo procese* – ropštis virš liepsnojančios prarajos, dideliu greičiu lėkti dviračiu, skraidyti tarp debesų ir pasinerti į povandeninį pasaulį. Kelionę tęsiame į Jelgavą – miestą, įsikūrusį ant Lielupės upės krantų. Apžvalginė ekskursija: Jelgavos rūmai, sukurti žymaus italų architekto F.B.Rastreli - didžiausi barokinio stiliaus rūmai Pabaltyjyje ir hercogo Birono buvusi rezicencija,  karšto šokolado degustacija*; Katedra, Šv.Anos soboras, Šv.Trejybės cerkvės bokštas su apžvalgos aikštele*, paminklas pirmam Latvijos Prezidentui Janiui Čakste ir kt.. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Vykstame į Bauskę. Čia dviejų upių santakoje stovi XVa. Livonijos ordino statyta Bauskės pilis. Pilyje veikia Bauskės pilies muziejus. Šiuo metu galima apžiūrėti XVIII a. pradžios įtvirtinimų pylimus, esančius aplink pilį, ordino pilies griuvėsius ir apžvalgos aikštelę centriniame pilies bokšte bei atstatomą hercogų rezidencijos dalį.Toliau važiuojame į Rundalę, kur aplankome kitą baroko šedevrą - Rundalės rūmų ansamblį*, suprojektuotą garsaus italų architekto F. B. Rastreli, sukūrusio ir garsiuosius  Ermitažo rūmus Sankt  Peterburge. Šiuo metu rūmuose veikia muziejus su puošniomis salėmis, jame saugoma gausi meno kūrinių kolekcija. Prie rūmų įrengtas gražus parkas* su rožynu. Išvykstame į Lietuvą. Pakeliui sustojame Biržuose. Nuo seno Biržai garsėja savo alumi. Lankome Rinkuškių alaus daryklą - ekskursija su  degustacija ir pietumis*.  Tęsiame ekskursiją po miestelį: Biržų pilies reprezentaciniai rūmai*, Astravos dvaras, Širvenos ežeras su ilgiausiu Lietuvoje mediniu pėsčiųjų tiltu. Vėlai vakare grįžtame namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 37 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:79 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS