Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


KROATIJA – ISTRIJOS PUSIASALIO PERLAI 7D./6N.


1 diena: Vilnius – Mikulovas (1060 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Mikulovas – Postojna urvai (140 km ) – Predjamos pilis – Umagas (90 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Slovėniją. Didžiausio ir gražiausio Europoje stalaktitų–stalagmitų urvo *"Postojna Jama" lankymas. Tai gamtos stebuklas, susiformavęs per milijonus metų. Kelionė traukinuku požeminėmis galerijomis, koridoriais ir salėmis. Netoli urvų, tarsi išaugęs ant uolų, įspūdingiausias statinys visoje Slovėnijoje – *Predjamos pilis. Kelionė per Slovėniją, Kroatiją. Atvykstama į viešbutį Kroatijoje, Istrijos kurorte. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 diena: Umagas – Plitvicos nacionalinis parkas (260 km) – Pula (280 km) – Umagas (85 km)
Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Pageidaujantiems dovanojama ekskursiją į  Plitvicosnacionalinį parką ir Pulą. Vykstama į legendomis apipintą unikalų *Plitvicosnacionalinį parką, saugomą UNESCO. Parkas – didelis miško kompleksas, jame esantys 16-a sujungtų ežerų įsikūrę didžiulėje Plitvicos plynaukštėje, Kroatijos centrinėje dalyje, tarp trijų Dolomitinių Alpių kalnų. Iš kiekvienoje terasoje esančio ežero vanduo trykšta pro šimtus angų akytoje sienoje, liejasi per kraštą ir krinta į žemiau esantį ežerą begalinėmis žėrinčiomis vandens kaskadomis. Ežerų spalva kinta nuo dangaus žydrumo iki smaragdinės žalios. Šiame parke buvo filmuojama dauguma filmų apie indėnus su žymiuoju aktoriumi Gojko Mitičiumi.  3–4 val. žygis besigrožint daugybe įvairiausio dydžio krioklių, jungiančių ežerus. Pagal galimybę plaukimas laivu viename iš ežerų. Toliau vykstama į antikinį Pulos miestą, kuris žymus nuostabiu romėnų amfiteatru, statytu tuo pačiu metu kaip Romos koliziejus, Oktaviano švenkykla. Sugrįžimas į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena: Umagas – Rovinis (70km) – Porečas (35 km) – Umagas (30 km)
Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Pageidaujantiems pažintis su Rovinio miestu – vienu gražiausių Istrijos kurortų. Tai vaizdingas žvejų miestelis su jaukiu kroatiškos ir itališkos architektūros senamiesčiu, miesto vartais, krantine, miesto globėjų Šv.Eufemijos ir Šv.Jurgio katedra, gynybinės sienos likučiais, Limos kanalu. Po pietų dovanojama ekskursija į Porečo miestą, apžiūrima centrinė miesto istorinė dalis, kuri įrašyta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, įžymioji VI a. Eufrazijaus bazilika su puikiai išsilaikiusiomis bizantiškomis mozaikomis. Sugrįžimas į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena: Umagas – Gigantiškosios grotos (60 km) – Venecija (160 km) – Umagas (210 km) 
Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Pageidaujantiems siūloma visos dienos **ekskursija įVeneciją. Pakeliui aplankomos Slovėnijoje esančios *Gigantiškosios grotos, kurios įrašytos į Gineso rekordų knygą. Atvykus į Punto Sabbioni, *kėlimasis laivu į Veneciją – fantaziją ant vandens. Ekskursija po Veneciją – miestą, pastatytą ant 117 salų: Šv.Morkaus aikštė ir bazilika, “Atodūsių” tiltas, Dožų rūmai, Rialto tiltas ir nuo jo atsiverianti Didžiojo kanalo panorama, siaurų gatvelių ir kanalų labirintai. Laisvu laiku pageidaujantys gali aplankyti *Šv.Morkaus katedros Auksinį altorių, *Varpinę. Sugrįžimas į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena: Umagas – Miramare pilis (60 km ) – Olomoucas (700 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Italiją. Aplankoma Italijoje stūksanti viena gražiausių pasaulyje – Miramare pilis. *Miramare pilis, tai XIX a. statinys, esantis Triesto įlankoje Italijoje. Ją pastatė austrų hercogas Ferdinandas Maksimilianas ir jo žmona Šarlotė. Pilis apsupta apie 22 ha ploto užimančiu įspūdingu sodu. Pilies viduje yra įrengtas muziejus, speciali salė pasakojanti pilies istoriją, o taip pat ir joje išlikę čia gyvenusiųjų kambariai, išlaikę originalius baldus, apmušalus ir kitus daiktus iš XIX a. Ypatingai graži yra muzikos salė, kur hercogienė Šarlotė grodavo fortepijonu. Kelionė per Italiją, Slovėniją, Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

7 diena: Olomoucas – Vilnius (920 km)
Pusryčiai. Pažintis su Olomoucu – miestu Čekijos rytinėje dalyje, istorine Moravijos sostine. Miestas žinomas nuo Romos imperijos laikų, kuomet čia buvo įkurta romėnų tvirtovė. Trumpa pažintis su miestu: Šv. Trejybės kolona, įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, gotikinė XIV a. bažnyčia, kurioje palaidotas karalius Vaclavas III, miesto rotušė, barokinis Cezario fontanas – didžiausias fontanas Olomouce, skirtas legendiniam miesto įkūrėjui Julijui Cezariui. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• kelionė autobusu,
• kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursinė programa,
• 2 tarpinės nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, 
• 4 nakvynės 3* viešbutyje Kroatijos kurorte su pusryčiais ir vakarienėmis,  
• kelionės dokumentų sutvarkymas,
• degalų mokestis.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu, 
• (*) pažymėti objektai (apie 103 EUR),
• kai kurių lankomų vietų vietinių gidų paslaugos (Puloje, Rovinyje, Poreče) – apie 12 EUR/asm., (mokama kelionės metu),
• kurorto mokestis – 6 EUR/asm., (mokamas kelionės metu),
• (**) ekskursija į Veneciją – 45 EUR asmeniui (vyksta susirinkus ne mažesnei kaip 20 asmenų grupei),
• asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
• išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės ir Lazdijų,
• išvykimas iš Klaipėdos, Šiaulių, Kryžkalnio ir Panevėžio – už papildomą mokestį,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,
• kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos. 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 7 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:393 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS