Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


KROATIJA – ADRIJOS JŪROS PERLAS 8D./7N.


1 diena: Vilnius – Mikulovas (1060 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Mikulovas – Ptuj (360 km) – Grebaštica (420 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Ptuj – spalvingą Slovėnijos miestelį, garsėjantis savo vynais ir terminiais baseinais. Ekskursija po miestą: rotušė, Floriano kolona, *Ptuj pilis. Kelionė per Kroatiją. Atvykimas į kurortą prie Adrijos jūros. Nakvynė.

3 diena: Grebaštica – Krka krioklių nacionalinis parkas (25 km) – Splitas (80 km) – Trogiras (30 km) – Grebaštica (45 km)
Poilsis prie jūros. Pageidaujantiems dovanojama visos dienos išvyka į Krkanacionalinį parką, Splitą ir Trogirą (vyksta susirinkus ne mažesnei kaip 20 asmenų grupei, vietoje mokama už įėjimą į objektus (*) ir už vietinių gidų paslaugas). Krkakrioklių *nacionalinis parkas užima 109 kv.km plotą ir aprėpia beveik visą karstinę Krka upės teritoriją. Čia gamtos mėgėjai gali džiaugtis nuostabiais vaizdais. Toliau vykstama į Splitą. Ekskursija po miestą, kuriam jau daugiau kaip 2000 metų. Šiame mieste ne kartą keitėsi šeimininkai ir kiekvieni iš jų kažką paliko architektūroje. Pagrindinė miesto įžymybė – Romos imperatoriaus Diokletiano rūmai, *Katedra, Jupiterio šventykla, miesto vartai, rotušė ir Narodni aikštė. Vykstama į Trogirą,  miestą, įkurtą dar prieš Kristų, vadinamą Dalmatijos perlu. Didžioji miesto dalis yra saloje, apsupta sienos. Su žemynu ją jungia nedidelis tiltelis. Pasivaikščiojimas po salą, aplankoma *Šv. Lauryno katedra, Čipiko rūmai, lodžija, laikrodžio bokštas, rotušė, Jūros vartai. Grįžtama į kurortą. Nakvynė.
          
4 diena: Grebaštica – Kornati salų nacionalinis parkas – Šibenikas (25 km) – Grebaštica (25km)
Poilsis prie Adrijos jūros. Pageidaujantiems **išvyka laivu į Kornati salų nacionalinį parką – vieną gražiausių parkų Europoje. Kornati salų archipelagą sudaro apie 150 didesnių ir mažesnių salų. Po pietų dovanojama ekskursija į Šibeniką – vieną iš pagrindinių Kroatijos renesansinės epochos centrų, įsikūrusį prie Krka upės žiočių. Miestas garsėja savo renesansine Šv.Jokūbo katedra, statyta XV-XVI a. ir įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Katedros statyboms buvo naudojamas tik vietinis akmuo. Grįžtama į kurortą. Nakvynė. 
         
5 diena: Grebaštica – Dubrovnikas (270 km) – Grebaštica (270 km) 
Poilsis prie Adrijos jūros. Pageidaujantiems siūloma visos dienos **ekskursija į Adrijos pajūrio perlą Dubrovniką – miestą tvirtovę, garsų savo istorija bei kultūros paminklais, ilgą laiką buvusį nepriklausoma respublika, įtrauktą į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Šis turistų mėgstamas miestas dar vadinamas Viduržemio jūros perlu. Pasivaikščiojimas išlikusia *viduramžių siena, kuri yra miesto simbolis. Aplankoma miesto globėjo Šv. Blažiejaus bažnyčia, kurioje saugoma paauksuoto sidabro šventojo skulptūra, išlikusi po žemės drebėjimo, apžiūrimi Kunigaikščio rūmai, Laikrodžio bokštas, Šv.Mergelės Marijos katedra su išlikusiais Dalmatijos dailininkų paveikslais ir Dubrovniko respublikos lobynu, Pranciškonų vienuolynas, pasivaikščiojimas pagrindine pėsčiųjų gatve. Grįžtama į kurortą. Nakvynė.
          
6 diena: Grebaštica – Paklenicos nacionalinis parkas (110 km) – Zadaras (40 km) – Grebaštica (100 km)
Poilsis prie Adrijos jūros. Pageidaujantiems dovanojama visos dienos išvyka į seniausią Kroatijoje *Paklenicos nacionalinį parką ir Zadarą (vyksta susirinkus ne mažesnei kaip 20 asmenų grupei, mokama už įėjimą į parką ir vietinio gido paslaugas Zadare). Paklenicos nacionaliniame parke glūdi pati didžiausia viso Velebito karstinių formų įvairovė, kanjonai ir slėniai kerta kalnus. Parke gyvena daug paukščių: grifai, sakalai, pelėdos, pilkieji ereliai, didieji apuokai. Čia randama daugiau negu 4000 gyvūnų rūšių. Pasivaikščiojimas kalnų takeliais  besigrožint nuostabia gamta. Toliau vykstama į Zadarą – vieną seniausių Kroatijos miestų, kurio architektūrą įtakojo romėnai: sausumos vartai ir sienos, kuriuos puošia Venecijos valdžios simboliai, Išvadavimo aikštė su romėnine kolona, Liaudies aikštė su miesto rotuše ir Miesto sargybos rūmais, Forumas – pagrindinė senovės romėnų aikštė, Šv. Donato bažnyčia – bizantinės architektūros perlas, statytas IX a. romėnų forumo vietoje. Grįžtama į kurortą. Nakvynė.
               
7 diena: Grebaštica – Plitvicos nacionalinis parkas (200 km) – Mikulovas (570 km) 
Išvykimas į legendomis apipintą unikalų *Plitvicos nacionalinį parką, saugomą UNESCO. Parkas – didelis miško kompleksas, jame esantys 16-a sujungtų ežerų įsikūrę didžiulėje Plitvicos plynaukštėje, Kroatijos centrinėje dalyje, tarp trijų Dolomitinių Alpių kalnų. Iš kiekvienoje terasoje esančio ežero vanduo trykšta pro šimtus angų akytoje sienoje, liejasi per kraštą ir krinta į žemiau esantį ežerą begalinėmis žėrinčiomis vandens kaskadomis. Ežerų spalva kinta nuo dangaus žydrumo iki smaragdinės žalios. Šiame parke buvo filmuojama dauguma filmų apie indėnus su žymiuoju aktoriumi Gojko Mitičiumi.  3–4 val. žygis besigrožint daugybe įvairiausio dydžio krioklių, jungiančių ežerus. Plaukimas laivu viename iš ežerų. Kelionė per Slovėniją, Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.
 
8 diena: Mikulovas – Vilnius (1060 km)
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vakare sugrįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• kelionė autobusu,
• kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursinė programa,
• 2 tarpinės nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, 
• 5 nakvynės kurorte Kroatijoje (apgyvedinimas privačiame sektoriuje, apartamentuose su virtuvėlėmis 2 kambariams), 
• kelionės dokumentų sutvarkymas,
• degalų mokestis.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu, 
• (*) pažymėti objektai (apie 65 EUR),
• kai kurių lankomų vietų vietinių gidų paslaugos (Splite, Trogire, Dubrovnike, Zadare) – ~ 15 EUR/asm., (mokama kelionės metu),
• kurorto mokestis – 5 EUR/asm., (mokamas kelionės metu),
• (**) išvyka laivu į Kornati salų nacionalinį parką – apie 40 EUR,
• (**) ekskursija į Dubrovniką – 35 EUR asmeniui (vyksta susirinkus ne mažesnei kaip 20 asmenų grupei),
• asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
• išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės ir Lazdijų,
• išvykimas iš Klaipėdos, Šiaulių, Kryžkalnio ir Panevėžio – už papildomą mokestį,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,
• kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda,
• norintys vykti į Dubrovniką, privalo turėti galiojantį LR piliečio pasą,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:355 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS