Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Kalėdinės mugės Varšuvoje ir Berlyne (3 dienos)


 

KELIONĖS PROGRAMA: 
1 DIENA
Išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Pakeliui užsuksime į Varšuvą. Pažintis su miesto senamiesčiu, įtrauktu į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Karalių pilis* ir aikštė, Karaliaus Zigmanto III kolona - pirmasis paminklas pasauliečiui Lenkijoje, Šv. Jono katedra - gotikinio stiliaus bažnyčia, svarbiausių Lenkijos istorijos įvykių liudininkė, kurios požemiuose ilsisi žymiausių lenkų palaikai, senamiesčio Turgaus aikštė ir paminklas Varšuvos simboliui - Undinei, Barbakano gynybinės sienos. Pereisime Karališkuoju keliu iki pat Šv. Kryžiaus bažnyčios, kur palaidota F. Šopeno širdis. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA
Pusryčiai. Ekskursija po Berlyną. Vokietijos sostinė - ypatingas miestas, kurio pažinimą geriausiai pradėti nuo Branderburgo vartų - Vokietijos simbolio, menančio jos didingą praeitį. Iš čia, pro Parizer Platz aikštę, eina kelias į Unter-den-Linden alėją, šis nuostabus neoklasicistinės architektūros paminklas 18-19a. buvo laikomas žymiausiu Prūsijos imperializmo pavyzdžiu. Perėjus Rūmų tiltą, prieš Jūsų akis atsivers vaizdas į Aleksandro aikštę, kur iškyla televizijos bokštas ir trykšta "Neptūno" fontanas. Pagrindiniu ir bene vieninteliu aikštės paminklu yra Ericho Džono laikrodis - „Pasaulio laikas". Aplankome didžiausią miesto parką Tiergarteną, kur kaip Feniksas iš pelenų prisikėlęs dar vienas sostinės simbolis - Reichstagas*. Laisvas laikas.
Kalėdiniu laikotarpiu Berlyne vyksta net 50 įvairiausių mugių ir Advento turgų! Didžiausia ir populiariausia - istorinėje Gendarmenmarkt aikštėje vadinama gražiausia Berlyno vieta. Čia vyksta ne tik prekyba, bet ir muzikiniai pasirodymai. Ją supa trys įspūdingi pastatai: Šimelio koncertų salė, prancūzų katedra ir vokiečių katedra. Vienoje iš jų įsikūręs hugenotų muziejus ir restoranas, kitoje - Vokietijos istorijos muziejus. Tarp daugybės Berlyne vykstančių mugių tokios mugės kaip „Žiemos pasaulis" Potsdamo aikštėje, Aleksanderplatz aikštės mugė su ledo arena, Kultūros mugė Wilmersdorf gatvėje ir „Žvaigždės stebuklas" Sony centre. Kiekvieną savaitgalį Advento metu prie Weltbrunnen fontano esančioje scenoje pasirodymus atliks trimitų ansambliai, vaikų chorai, džiazo ir diksi stiliaus atlikėjai. Šioje vakarinėje miesto dalyje oras tiesiog persmelktas Berlyno kalėdinės mugės garsų ir kvapų. Be abejonės, čia parduodamų kalėdinių dekoracijų, papuošalų, žaislų ir gražių aksesuarų gausybėje kiekvienas ras tinkamas kalėdines dovanėles. Vakare išvykstame iš Berlyno, kelionė per Lenkiją. Naktis autobuse.

3 DIENA
Prieš pietus grižtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
   Kelionė patogiu autobusu;
   Kelionės vadovo - gido paslaugos;
   1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje;
   Ekskursinė programa;
   Kelionės dokumentų sutvarkymas;
 
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
    Bilietai į mokamus objektus (~25 EUR);
    Medicininių išlaidų draudimas užsienyje - 4.34 Eur (asmenims iki 65 metų).
    Priemoka už vienvietį kambarį - 15 Eur/asm
    Asmeninės išlaidos.

Pastabos:
    Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės arba Alytaus (tikslintis agentūroje)
    Į kelionę būtina pasiimti galiojantį LR pasą arba asmens tapatybės kortelę.
    Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu pasiūlymą įsigijote vos jam atsiradus, sėdėsite autobuso priekyje, jeigu paskutiniai - autobuso gale.
    Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis.
    Kelionės programa, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 3 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:125 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS