Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Kalėdinės mugės Gdanske (2 dienos)


 

Apsilankykite kaimyninėje Lenkijoje, kai joje šurmuliuoja Kalėdinės mugės: šventinis karštas vynas su imbieru ir cinamonu, keptos anyžinės žvaigždutės, riestainių virtinės, šimtai prekystalių su rankų darbo prekėmis, užkandžių ir gaiviųjų gėrimų krautuvėlės, muzika ir šypsenos - puiki proga rasti kalėdinių dovanų ir pasidžiaugti šventiniu reginiu!
Net gerai pažįstamame mieste lengva atrasti ką nors nauja, patirti nuotykių ten, kur nuveda kelionių aistra. Gdanskas puiki vieta norint pajusti Kalėdinę nuotaiką.
  

Senamiesčio aikštė tampa magiška vieta, čia įžiebta miesto eglutėvyksta kalėdinė mugė, o gyventojus ir miesto svečius vilioja ne tik pirkiniai, bet ir šventinė muzika bei kvapai. Mugėje galima įsigyti visko, kas daro šventes ypatingomis: eglutės papuošimų, šiaudinių suvenyrų, meduolių, žvakių ir pan. Kalėdinės mugės Europoje tapo viena smagiausių žmonių susibūrimo, laiko praleidimo vietų. Apsilankę, šventine nuotaika trykštančioje, Gdansko Kalėdinėje mugėje, turėsite puikią progą rasti kalėdinių dovanų ir pasidžiaugti šventiniu reginiu!

KELIONĖS PROGRAMA:

1 DIENA
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vykstame į Malborko pilį, kryžiuočių vadinamą Marienburgu („Marijos tvirtove“). Tai buvusi Kryžiuočių ordino didžiojo magistro būstinė. Ko gero viena iš įspūdingiausių gotikinių pilių, ir vienas iš tų objektų, kurių negalima praleisti keliaujant po Lenkiją. Plytinės gotikos šedevru vadinamą tvirtovę sudaro trys pilys, sujungtos į bendrą gynybinį kompleksą. Kryžiuočių ordino sostinėje buvo kuriami baltų ir slavų žemių užgrobimo planai. Iš čia išjojo kryžiuočių pulkai į lemiamą Žalgirio mūšį. Viduramžiais čia savo bazę buvo įsirengę didžiausias tuometinis LDK priešas – Teutonų ordinas - kryžiuočiai. Aplankyti šią pilį iš tiesų būtina, juk tai Lietuvos istorijos dalis.

Vyksime į Sopotą – populiariausią Baltijos pakrantės kurortą, kur Miško Operos pastate (pastatytas 1909 m.) vyksta, garsiausi Lenkijoje, kasmetiniai tarptautiniai dainų festivaliai. Paklajosime pagrindine Monte Cassino didvyrių gatve - vietinių vadinama tiesiog Monciak, pakeliui pamatysime šypseną keliantį kreivąjį namą, pasigrožėsime įspūdingos architektūros aukštos klasės viešbučiu „Grand hotel“, pasivaikščiosime ilgiausiu Baltijos jūros molu (511m.), nuo kurio atsiveria puikus Baltijos jūros reginys. Laisvas laikas, kurio metu galėsite tiesiog atsipūsti ir išgerti kavos puodelį prieplaukos kavinėje. Pageidaujantieji galės užlipti į paskutinį Sopoto švyturio aukštą, iš kurio matyti nuostabi Gdansko įlankos panorama.

2 DIENA
Po pusryčių ekskursija po Gdanską. Vykstam į Gdansko uosto teritoriją. Sustosite prie Vyslos žiočių, pamatysite Westerplatte – istorinę vietą, kur prasidėjo II pasaulinis karas. Gdansko gynėjų garbei pastatytas akmeninis monumentas, išaugantis iš didelio žalio kupolo prie įėjimo į uostą, primena į žemę įdurtą kardą. Aplankome Gdansko priemiestį Olivą, kuris garsėja savo parku su alpiniais sodais, įveistais nuo 1920 m., žiemos sodais, vandens kaskadomis, taip pat nuostabia medžių alėja, pasodinta net 17 a. Parko prieigose lankytojus žavi ilgiausia Lenkijoje rokoko stiliaus Olivos katedra (XIII a.). Tai buvo Rytų Pamario kunigaikščių laidojimo vieta. Akį traukia išraiškingos baltos skulptūros – Kosų giminės antkapis, bei barokinių formų sakykla. Vertingiausias katedros paminklas – vargonai, kurie laikomi vienais gražiausiai skambančių visoje Europoje. Įrengti 1763-1788 m. rokoko stiliumi ir sudaryti iš 7876 įvairaus diametro vamzdžių.
 

Pažintis su vienu gražiausių Lenkijos miestu - Gdansku. Miestas skirtingais istorijos laikotarpiais priklausė tai Vokietijai, tai Lenkijai, tai Prūsijai. Vokiečiai šį miestą vadino Dancingu. Praeisime Karališkuoju keliu, vedančiu pro miesto vartų kompleksą, tai Aukštieji, Auksiniai ir Žalieji vartai. Čia gausu Renesanso stiliaus viduramžiškų pastatų bei monumentų - stačiais stogais siaurose, vėjuotose gatvelėse. Praeivius džiugina prabangūs pirklių brolijos Artūro rūmai, Neptūno fontanas, Aukso namai, pagrindinė Senamiesčio gatvė - Ilgasis turgus, Rotušė, žavioji krantinė - mėgstama pasivaikščiojimų vieta. Antra pagal dydį ir pati didžiausia Europoje iš plytų pastatyta ankstyvosios gotikos stiliaus Šv. Mergelės katedra, solidi auksakalių gatvelė ir puošnusis Didysis Arsenalas ir kitos miesto grožybės. Laisvas laikas. Trumpas sustojimas lauktuvėms nupirkti. Pavakare išvykstame link namų. Naktį grįžtame į Lietuvą.
 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė patogiu autobusu;
  • Kelionės vadovo - gido paslaugos;
  • 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje;
  • Ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Kai kurių muziejų gidų paslaugos už papildomą mokestį ~50 PLN;
  • Papildoma priemoka už vienvietį kambarį - 15 EUR;

Pastabos:
Į kelionę būtina pasiimti galiojantį LR pasą arba asmens tapatybės kortelę.
Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu pasiūlymą įsigijote vos jam atsiradus, sėdėsite autobuso priekyje, jeigu paskutiniai - autobuso gale.
Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis.
Kelionės programa, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.


Kaina nuo:75 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS