Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Šventinės Eglutės Rygoje


 

1 diena Ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Rundalę, kur aplankome baroko šedevrą - Rundalės rūmų ansamblį*, suprojektuotą garsaus italų architekto F. B. Rastreli, sukūrusio ir garsiuosius Ermitažo rūmus Sankt Peterburge. Šiuo metu rūmuose veikia muziejus su puošniomis salėmis, jame saugoma gausi meno kūrinių kolekcija. Vykstame į Bauskę. Bauskė , savo istorijos metraštį pradėjusi XVa., nustebins įspūdinga viduramžių pilimi*. 

Toliau vykstame į  Latvijos sostinę Rygą, nuo XIIIa. priklaususią Hanzos pirklių sąjungai. Rygos senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Miestas ypač žymus gausia Art Nouveau (Jugendstil) architektūra, Apžvalginė ekskursija: Rygos pilis, Trijų brolių namai, Šv. Jokūbo bažnyčia, Didžioji ir Mažoji gildijos,didžiausia Pabaltijyje Domo katedra, kurioje ilsisi Rygos įkūrėjo vyskupo Alberto palaikai, Švedų vartai, gynybinių sienų liekanos, Rotušės aikštė, nepakartojamas “Juodagalvių namas”, Katės namas, Laisvės paminklas. Šventiškai papuoštose senamiesčio aištėse vyks Kalėdų mugė su saldžiai kvepiančiu karštu vynu, skrudintais migdolais,blizgančiais imbieriniais meduoliais, arbata, kava.

Šiemet Senamiesčio kalėdinė mugė švenčia savo 12-tąjį jubiliejų. Mugėje taip pat bus siūlomos latviškų amatų kalėdinės dovanos. Latviškas kalėdines giesmes ir visiems žinomas melodijas atliks pop muzikos grupės ir tradicinės muzikos ansambliai.Viskas tam, kad Kalėdų šventė būtų įsimintina. Vakare grįžtame į namus.

Kelionės kaina -  26 Eur. 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • kelionė patogiu autobusu;
  • kelionės vadovo paslaugos;
  • ekskursinė programa;
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.​

Į kainą neįskaičiuota:

(*) –bilietai į mokamus objektus ir vietinių gidų; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos:

  • objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
  • bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda;
  • išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Alytaus arba Marijampolės, Panevėžio* arba Šiaulių*, Klaipėdos * (*yra papildomų sąlygų)
  • turistai privalo turėti: kalnams pritaikytą patogią avalynę, skraistę nuo lietaus, maudymosi kostiumėlius, rankšluosčius.
  • Vykstantiems į šią kelionę reikalingas ne trumpiau kaip šešis mėnesius nuo kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS