Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Kalėdinė mugė Varšuvoje - pajuskite Kalėdinę dvasią Lenkijoje (1 diena)


 

Varšuva – miestas, kurį reikia atrasti. Atvykę į Lenkijos sostinę galėsime įsisukti į kalėdinių pirkinių sūkurį mugėse ir prekybos centruose. Maloni atmosfera, spindinčios dekoracijos, unikalios prekės, kalėdinės melodijos ir kulinariniai skanėstai – tai šventė visiems pojūčiams! Netoli ir nebrangu - o pamatyti tikrai yra ką. 
Šiemet Kalėdinė mugė Varšuvoje vyks nuo 2016 m. lapkričio 25d. iki gruodžio 23 d.   

KELIONĖS PROGRAMA:
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Varšuvą. Pasivaikščiosime po dažniausiai turistų lankomą viduramžišką senamiestį, išraizgytą kepėjų, riterių, aludarių gatvelėmis. Šiose gatvelėse ir aikštėse vykstančios šventinės mugės – viena smagiausių žmonių susibūrimo, laiko praleidimo ir apsipirkimo vietų. Šventinis šurmulys driekiasi nuo miestų centro iki priemesčių parkų, suteikia puikią progą pasidžiaugti žiemos pramogomis, o trykštanti fantastinė atmosfera sukuria nuostabią žiemos pasaką.
Kruopščiai atstatytas Varšuvos senamiestis 1980 m. įtrauktas į UNESCO saugotinų objektų sąrašą. Turistų traukos centras yra Karalių pilis*, prie jos – Pilies aikštė, pasipuošusi pagrindine miesto Kalėdų eglute. Čia ir pirmasis paminklas pasauliečiui Lenkijoje - Karaliaus Zigmanto III kolona. Šis paminklas – Varšuvos simbolis dažniausiai vaizduojamas turistiniuose leidiniuose ir atvirukuose. Senamiesčio Turgaus aikštė ir vidury aikštės Sirenos – sostinės herbo paminklas. Ji kardu ir skydu gina miestą. Aplankysime Šv. Jono katedrą - gotikinio stiliaus bažnyčią,svarbiausių Lenkijos istorijos įvykių liudininkę, kurios požemiuose ilsisi žymiausių lenkų palaikai. Senamiestį lanku juosia gynybinė siena su Barbakanu. Praeisime Karališkuoju keliu iki pat Šv. Kryžiaus bažnyčios, kur palaidota F.Šopeno širdis. Eant galimybei pakilti į Mokslo ir kultūros rūmų apžvalgos aikštelę*, nuo kurios atsiveria visa Varšuvos panorama. 
Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti po kalėdiškai pasipuošusį miestą, apsilankyti šurmuliuojančiose mugėse ir įsigyti originalių nebrangių dovanų. Aikštėse pilna prekeivių, kurie pardavinėja rankdarbius, tradicinius skanėstus, karštą vyną, alų ir kt. Šventinės mugės vyksta Defilad aikštėje, esančioje prie Kultūros ir mokslo rūmų ir Zamkowy aikštėje, pageidaujantys galės keliauti į prekybos ir pramogų centro „Złote Tarasy", kur yra apie 200 garsių firmų parduotuvių, 40 kavinių ir restoranų. Kalėdinės mugės Varšuvoje – tai tikra miesto puošmena ir puiki žiemos pramoga.
Vakare išvykstame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota: 
Kelionė autobusu; 
Kelionės vadovo – gido paslaugos, 
Ekskursinė programa, 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Už pažymėtus objektus papildomai (~ 35 PLN) 
Medicininių išlaidų draudimas;
Asmeninės išlaidos.

Pastabos:
Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali kisti
Kelionės išvykimo laikus 2-3 dienos prieš kelionę galite pasitikslinti mūsų interneto svetainėje.
Į kelionę būtina pasiimti galiojantį LR pasą arba asmens tapatybės kortelę.

Išvykimas iš: Vilniaus, Kauno, Marijampolės arba Alytaus (tikslintis agentūroje)

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 1 d.


Kaina nuo:29 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS