Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Juodkalnija


Kelionės maršrutas:

Lietuva - Belgradas - Taros ir Moračos kanjonai - Adrijos jūros kurortas - Stari Baras ir Ostrogo vienuolynas* - Kotoro įlanka* - Budva - Albanija* - Dubrovnikas - Mostaras - Sarajevas - Lietuva

 

Visos nakvynės viešbučiuose ! 
 
Serbija - Kroatija - Bosnija ir Hercegovina - Albanija*

Juodkalnija žavi unikalia gamta, skaidria Adrijos jūra, didingais kalnais, puikiu maistu, vaizdingais paplūdimiais ir gilią senovę menančiais miestais. Nepakartojami vaizdai ir pojūčiai abejingų šiai šaliai nepalieka.

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Kelionė per Vengriją, Serbiją. Atvykstame į Belgradą. Pažintis su Serbijos sostine: Parlamento rūmai, Rotušė, arkivyskupo Šv. Savos cerkvė, Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas su Belgrado tvirtove, garsioji Knez Mihailova  pėsčiųjų alėja. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Išvykstame Juodkalnijos link. Keliaujame grožėdamiesi įspūdingais Taros* ir Moračos kanjonais. Taros kanjonas dėl skaidraus vandens dar vadinamas „Europos ašara“. Tai per šimtmečius erozijos suformuotas kanjonas, antras pagal dydį pasaulyje po Kolorado. Įspūdingasis Taros tiltas Durmitoro nacionaliniame parke*. Pakeliui pravažiuojame Juodkalnijos sostinę Podgoricą, Škoderio ežero nacionalinį parką. Vakare atvykstame į kurortą. Nakvynė privačiame sektoriuje.

4 – 8 dienos Poilsis kurorte prie Adrijos jūros. Unikali gamta: skaidri jūra, didingi kalnai, nesibaigiantys paplūdimiai ir gilią senovę menantys miestai sužavi kiekvieną.

Pageidaujantiems ne tik pailsėti organizuojame šias nemokamas išvykas:

*Išvyka į stačiatikių Ostrogo vienuolyną*, kuris įkurtas ant įspūdingų uolų 900 m aukštyje. Tarsi išskaptuotas didžiulėje Ostroška Greda uoloje jau 300 metų Ostrogo vienuolynas traukia begales turistų iš viso pasaulio. Jis yra vienas populiariausių piligrimystės centrų Balkanuose. Šį vienuolyną XVII amžiuje įkūrė Šv. Vasilijus, vienas iš keturių Juodkalnijos šventųjų. Čia pabūsite greta Šv. Vasilijaus relikvijų, kurios, pasak tikinčiųjų, turi gydomąją galią. Šalia vienuolyno yra šventinto vandens šaltinis.

*Stari Baras, Ulcinis, pietūs Bojana upės žuvies restorane*. Vykstame į Stari Barą. Pakeliui sustosime pasigrožėti vienu seniausių pasaulio alyvmedžių (Senasis Mirovicos alyvmedis*), kuris yra virš 2000 metų amžiaus. Stari Baras – tai mažas miestelis, įsikūręs ant stačios uolos, kuris pradėjo plėstis tolokai nuo jūros, nes miestą nuo gausių užpuolikų saugojo tvirtovė ant aukšto kalno. Nuo tvirtovės apžvalgos aikštelės atsiveria puiki panorama. Miestelyje išlikęs XVI - XVII a. akvedukas, kuriuo buvo tiekiamas vanduo į miestą. Vykstame į Ulcinį – buvusį garsų piratų miestą. Puiki miesto panorama nuo apžvalginės aikštelės, promenada, senamiestis, mažasis pliažas, Pašos mečetė, senamiestis – tvirtovė su buvusiu kalėjimu, kuriame buvo uždarytas rašytojas Servantesas. Vykstame prie Bojana upės. Bojana – tai 41 km ilgio upė, besitęsianti Albanijoje ir Juodkalnijoje, turinti 2 vagas. Tarp šių vagų yra didžiausia sala Juodkalnijoje – Ada Bojana. Čia puikūs jūros gėrybių restoranai, esant galimybei, viename iš jų galėsite papietauti*. Bojanos vakarinės vagos pakrantėje įsikūrę žvejai, vis dar besinaudoja senoviniu žvejybos metodu – kalimera. Didelį keturkampį tinklą jie nuleidžia už keturių kampų į vandenį ir po kurio laiko pakelia aukštyn. Kas plaukia pro žalį, tas ir būna pagautas.

*Kotoro įlanka ir miestas. Įlanka įsiterpusi tarp dviejų didžiulių kalnų masyvų. Tai plačiausias Pietų Europos fiordas. Plaukdami laivu* grožėsimės nepakartojamais pakrantės vaizdais. Aplankysime Herceg Novio ir Kotoro miestus, salos cerkvę. Herceg Novis - įkurtas Orjeno kalno papėdėje. Pakrantėje venecijiečiai pastatė įspūdingą Citadelę, turkai - Španjolos pilį. Aplankome Trg Belvista – centrinę aikštę su Arkangelo Mykolo cerkve, bei Laikrodžio ir Kanli bokštais. Kotoras – gražus, UNESCO saugomas, pakrantės miestas, apjuostas ilga gynybine siena. Jis yra buvęs Romos imperijos provincija, o viduramžiais – svarbiu komerciniu centru. Aplankysime senamiestį, Šv. Luko bažnyčią, Kunigaikščio rūmus, XII amžiuje pastatytą Šv. Trifono bažnyčią, Laikrodžio bokštą. Grįždami grožėsimės turtuolių mėgstamos Šv. Stefano salos panorama.

*Išvyka į vakarinę Budvą. Po vakarienės, norintieji galės apsilankyti vakarėjančiame Budvos kurorte: žavus senamiestis, siauros gatvelės,  gyva muzika, bei puikus maistas restoranuose, naktinės diskotekos. Čia gyvenimas verda visą parą.

9 diena Polisis prie Adrijos jūros arba siūlome visos dienos išvyką į Albaniją*, kuri dar vadinama „kalnų erelių šalimi“. Aplankysime vieną seniausių Europos miestų Škoderį, įsikūrusį prie didžiausio Balkanuose Škoderio ežero, kur pamatysite didžiausią Balkanuose katalikų katedrą, naująją musulmonų mečetę ir stačiatikių cerkvę. Išvykos metu taip pat aplankysime Albanijos sostinę Tiraną ir senovinę Krują su nepakartojama viduramžių prekybine gatvele ir puikiu etnografiniu muziejumi*. Krujoje norintieji galės susipažinti su albaniška virtuve*. Vakare grįžtame į kurortą prie Adrijos jūros. Nakvynė privačiame sektoriuje.

10 diena Pusryčiai. Anksti ryte išvykstame link Dubrovniko. Keliamės keltu per Kotoro įlankos siauriausią vietą. Kalnų serpantinais nepaprasto grožio Adrijos jūros pakrante, pro šiauriausius  Juodkalnijos kurortus Igalo ir Herceg Novį, vykstame į Dubrovniką, gražiausią Kroatijos miestą. Jūs pamatysite legendinį miestą – tvirtovę,  kuris savo grožiu stebina daug mačiusius turistus iš viso pasaulio. Tai pats įspūdingiausias ne tik Dalmatijos, bet ir visos Kroatijos  miestas, žinomas pasaulyje senovinis uostas, garsus turtinga istorine praeitimi. Siūlome aplankyti senamiestį, apjuostą įspūdinga gynybine siena*, nuo kurios atsiveria žavinga miesto panorama. Ekskursijos metu – UNESCO saugomas senamiestis: Placos gatvė, Onufrijaus šaltinis, Rolando kolona, gynybinės sienos ir fortai, bažnyčios, miesto aikštės. Išvykstame į Bosniją ir Hercegoviną. Trumpa pažintis su vienu gražiausių Bosnijos miestų Mostaru. UNESCO saugomas Mostaras - tai miestas, kuriame persipynę rytų ir vakarų kultūros. Miestas minimas nuo XVa. Galėsite pasigrožėti senomis mečetėmis, minaretais, senuoju akmeniniu tiltu. Kelionė per Bosniją. Nakvynė viešbutyje.

11 diena Pusryčiai. Pažintis su  Bosnijos ir Hercegovinos sostine Sarajevu. Tai miestas, kur rytietiška architektūra ir kultūra, priverčia susimąstyti, kur randiesi. Ekskursijos metu - senoji Rotušė (Nacionalinė biblioteka), Baščaršija – pagrindinė prekyvietė, Miljackos upės tiltai, senoji sinagoga, senoji cerkvė, bažnyčia ir daugybė mečečių. Vykstame į Slovakiją. Kelionė per Vengriją, Slovakiją.  Nakvynė viešbutyje.

12 diena Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją,  Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą.

Svarbi informacija: vykstant į šią kelionę būtina turėti pasą!

Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionė patogiu autobusu; 4 tarpinės nakvynės su pusryčiais viešbučiuose; 7 nakvynės Juodkalnijos kurorte privačiame sektoriuje, kambariuose; 7 pusryčiai ir vakarienės Juodkalnijoje; ekskursinė programa; kelionės vadovo paslaugos; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

(*) - bilietai į mokamus objektus ir vietinių gidų paslaugos ~ 100 EUR; kurorto rinkliava ( vaikui iki 12 m. – nemokamai) mokama užsakant agentūroje; oro kondicionierius asmeniui; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos:

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; išvykimas ir grįžimas galimi iš Kauno, Vilniaus, Alytaus arba Marijampolės. Klaipėdos*, Kryžkalnio*, Panevėžio*, Šiaulių* (*yra papildomų sąlygų).

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 12 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:424.15 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS